Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Заміна лампи в проєкторі будь-якої моделі, чистка проєктора, підбір ламп для всіх проєкторів.

Відповіді фахівця на запитання

Марина

20.08.2021

Требуется замена ламп в нескольких проекторах. Проекторы на кронштейнах. BenQ. Подскажите, пожалуйста, выезжаете ли Вы на место доя демонтажа? Если да, какова стоимость такой услуги? Находимся на Дегтяревской.

Выехать сможем, но давайте сначала уточним неисправность, на экране пишет замените лампу в проекторе? Если какой то другой дефект, то сначала надо делать диагностику проектора.

Валерий

25.02.2020

Добрый день!
Прежде чем к Вам ехать (живу на левом берегу) подскажите возьмётесь ли вы поменять лампу в проекторе JmGO P2 ?
Если ответ положительный какова цена услуги?

Ответ сервисного центра

26.02.2020

У відповідь до від Валерий

По модели не понятно какая ЛЕД лампа применена в этом проекторе, потому пока не назовем цену. Однако везите, в любом случае возьмемся делать...

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Сьогодні, такі пристрої, як мультимедійні проєктори, є досить популярними. Вони використовуються не тільки в домашніх умовах для проєктування відео контенту, але й у різних установах, наприклад, в офісах, музеях, виставкових залах, школах, інститутах та ін. Одним з найважливішим елементів будь-якого проєктора є саме лампа, без якої неможливо відтворити на екран відео високої якості. Коли лампа проєктора з будь якої причини виходить з ладу або вичерпується її ресурс, для багатьох користувачів виникає дилема - купити та замінити нову лампу чи придбати новий проєктор. Звичайно, заміна ламп проєктора – вигідний та правильний варіант.

Основні виробники проєкторів:   
Acer, Epson, Canon, NEC, BenQ, Sony, Sanyo, JVC, ViewSonic, Marantz, Meridian, InFocus, Optoma, Panasonic, Sharp, SOHA, Mitsubishi, Vivitek, Samsung і ін.

Чому може знадобитися заміна лампи в проєкторі?   
Самі по собі проєктори дуже рідко ламаються, оскільки це якісні та надійні пристрої. Однак, як показує практика, з різних причин періодично потрібно чистка проєктора від пилу або заміна лампи в проєкторі. Для цього є декілька причин:

 • обмежений ресурс роботи лампи (завершився заводський термін експлуатації);
 • нехтування правилами експлуатації з боку користувачів призводить до зниження терміну служби лампи чи, навіть, до її вибуху;
 • в процесі роботи саме лампа схильна до сильного нагрівання, тому для її охолодження передбачений вентилятор. Пил, що збирається всередині корпусу проєктора, неминуче призведе до перегріву, як самої лампи, так і інших компонентів, що негативно впливає на термін служби пристрою;
 • різноманітні механічні дії, такі як, удари, вібрації та особливо падіння, гарантовано вплинуть на термін служби лампи;
 • невчасно виконана чистка фільтра, гарантовано призведе до того, що з ладу вийде система охолодження, лампа і проєктор в цілому;
 • самостійні, не кваліфіковані спроби виконання заміни лампи проєктора.
 

Диагностика    
ціна, грн. *

II категория   
ціна, грн. *

III категория   
ціна, грн. *

чистка проєкторів: очищення та заміна фільтрів, чистка оптики від пилу

0/0

150

300

заміна лампи проєктора: разом з ламповим модулем та окремо

0/200

300

600

Приблизні ціни на заміну лампи проєкторів (лампового модуля), чистка його від пилу:

* Ціни в таблиці вказані без урахування вартості деталей та можуть змінюватися в залежності від складності ремонту.

Замінені лампи в проєкторах, вибіркові описи

При появі перших «симптомів» не коректної роботи проєктора необхідно одразу звертатися в сервісний центр, оскільки там зможуть визначити проблему та результативно її вирішити. Особливо це стосується виходу з ладу лампи, яка в більшості випадків підлягає заміні. Самостійно виконати дану процедуру, не маючи відповідних інструментів, досвіду та знань, вкрай складно і небезпечно. Крім того, ситуація ускладнена тим, що встановлювати в проєктор можна тільки ті типи ламп, які рекомендовані виробником.

Як проявляється несправність і коли потрібна заміна лампи проектора?

 • Проєктор не виводить зображення і не світиться. Така поведінка свідчить про виникнення несправностей лампи.
 • Не включається лампа проєктора, без заміни не обійтись;
 • Не чітке зображення. Якщо переналаштування проєктора в меню не дає результату, то розбалансувалась оптика або ж її забруднили. В такому випадку допоможе чистка проєктора та регулювання оптики.
 • При включенні проєктора висвічується напис «замінити лампу», це говорить про те, що її ресурс вичерпаний.
 • Тьмяне зображення, швидше за все проблема у виході з ладу лампи, яку доведеться міняти.
 • Не запалюється лампа, в такій ситуації гарантовано потрібна заміна лампи в проєкторі, не зайвою буде чистка фільтра проєктора.

Чому заміна ламп в проєкторі повинна виконуватися в сервісній майстерні?

 1. ми поміняємо в проєкторі світлодіодну (LED) або ксенонову лампи, все залежить від типу лампи у вашому проєкторі;
 2. ми використовуємо оригінальні моделі ламп для всіх мультимедійних проєкторів, позаяк у нас добре налагоджені відносини з постачальниками;
 3. приймаємо в ремонт проєктори всіх марок та моделей з усіх міст України;
 4. ми стараємось іти назустріч своїм замовникам, тому чистка проєктора або заміна лампи для проєктора буде виконана в найкоротші терміни;
 5. ми адекватно оцінюємо працю наших майстрів, у нас лояльні, обґрунтовані ціни;
 6. надаємо офіційну гарантію на лампу, а також послуги заміни.

Коментарі до робіт із заміни ламп проєкторів (питання та відповіді).

Сергей

Проектор Vivitek Qumi Q5. Сколько будет стоить замена оптического блока?

Ответ сервисного центра

Дефекта проектора мы не видим, истории поломки тоже, потому так написать точную цену ремонта проектора никак не можем. Предлагаем принять его под прогноз стоимости ремонта к примеру на 1500 грн, а потом уже в процессе диагностики предлагать Вам более точнее сумму.

Сергей

Добрый день. Проектор Vivitek Qumi Q5. Проблема - оплавились и почернели пластиковые линзы на самих LED модулях. На зеленом и голубом. Красный вроде целый. Замена возможна? Или модулями. Так проектор показывает, но только красным. Спасибо.

Ответ сервисного центра

Такая модель проектора нам еще не попадалась, как вариант напишите нам на почту с фото раскрытом виде и фото дефекта на экране. Но вероятнее всего необходима будет замена оптического блока проектора целиком, ведь из за точности юстировки ОПС зависит эффект 3Д и другие характеристике работы проектора.