Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається і немає індикації в електроплиті Ergo IHP-2608, ремонт індукційної електроплити.

Закінчення ремонту: 25.10.2019
Замовлення №: 90682
✓ Пристрій, виробник, модель

Стильна індукційна електроплита Ерго IHP-2608, зібрана в Китаї у 2018 році, з доступним сенсорним керуванням та LED дисплеєм, можливістю виставляти температуру від 60 до 240 градусів. Пристрій має таймер до 180 хвилин, є захист від перегріву, а також автоматичне визначення посуду. Дана індукційна електроплита з гладким склокерамічним покриттям, за яким після використання дуже легко доглядати.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця індукційна електроплита надійшла зі скаргою на те, що її неможливо включити. З розповіді замовника з'ясували, що дружина варила суп на правій конфорці, раптом щось клацнуло та перестало кипіти, після чого зникла індикація. Він попросив, щоб ремонт індукційної електроплити був виконаний якнайшвидше, оскільки вона необхідна для щоденного приготування їжі. Оскільки це перша несправність, її ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Електроплита індукційного типу надійшла у досить гарному стані, про це можна судити по світлині №1, у неї акуратний корпус без механічних пошкоджень. Однак після її розбирання з'ясували, що всередині таргани, багато жиру. А також те, що в цій моделі використовуються вентилятор охолодження 0760-23309136, плата живлення CTW-F6. У ході діагностичних робіт точно визначили, що з ладу вийшов модуль інвертора правої конфорки W20180625, відповідно ремонт індукційної електроплити має бути спрямований на її відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту модуля інвертора правої конфорки знадобилася перепайка деяких деталей, також довелося замінити діодний міст D15XB80 та IGBT-транзистор Xiner XNS15N120T. Виконане чищення від тарганів та жиру. Після описаного ремонту індукційної електроплити вона повністю в робочому стані, права та ліва конфорки працюють (див. останню світлину). На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля інвертора правої конфорки із заміною багатьох деталей, включаючи діодний міст та транзистор коштував 650 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною того, що індукційна електроплита не включалася, є вихід із ладу модуля інвертора правої конфорки, ремонт якого вдалося виконати на компонентному рівні. Крім того, до поломки призвело неправильне використання цієї кухонної техніки, оскільки всередині було багато жиру та таргани.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібних проблем надалі, замовнику рекомендовано після ремонту правильно експлуатувати індукційну електроплиту, а саме, періодично її доглядати, не допускати потрапляння всередину рідини та жиру, негайно позбутися тарганів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.