Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт планшета з будь-якою несправністю, заміна тачскріна планшета. Безплатна діагностика планшета.

Відповіді фахівця на запитання

Катя

20.12.2023

Чи можу я занести вам на діагностику графічний монітор Xp-PEN artist pro 16?
Дякую

Грамм Даша

24.11.2020

Здравствуйте, подскажите ремонтируете ли Вы ручки от графических планшетов, непосредственно фирмы wacom?
Так вышло что когда я вынимала ручку из коробки, из коле которые ее фиксируют, она раскрутилась. Попытка собрать оказалась не совсем успешной так как ручка хоть и собрана +- правильно не подключается к планшету.
Можете ли Вы разобрать ее и правильно собрать?
Заранее спасибо за ответ)

Графические планшеты wacom в ремонт нам попадались неоднократно, обычно все неисправности удавалось устранять. Приносите планшет в комплекте с этой ручкой, будем ремонтировать...

Светлана

22.03.2020

Доброе время суток. Купила планшет Nook BNTV600, но без зарядного ус-ва, кабель докупала. Но к сожалению так и не смогла его зарядить. При подсоединении планшета к ноутбуку горит сначала красная лампочка,потом оранжевая поочередно с зеленой. Подскажите,что делать? Почините?

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Діагностика планшетів, графічних планшетів

діагностика несправностей – не розбираючи пристрій

0

0

діагностика внутрішніх компонентів – частково розбираючи пристрій

50

100

Відновлення/реставрація центральної плати

перепайка DIP, SMD компонентів, профілактика

200

300

перепайка BGA компонентів/реболінг чіпів

250

350

заміна материнської плати (центральної плати)

200

300

Інші види робіт з ремонту планшетів, планшетних ПК

Заміна/реставрація роз'ємів живлення, навушників, SD, USB

200

350

  

Заміна динаміків, мікрофонів, камери, акумуляторів АКБ

200

350

Заміна/відновлення джойстиків, кнопок, вимикачів

200

350

Заміна/реставрація елементів корпусу, кріплень, засувок

150

250

Заміна корпусу планшета, елементів корпусу: кришки, бічних вставок...

100

150

Заміна дисплея планшета (екрану, LED матриці)

150

300

Заміна тачскріна (сенсорного скла) Touch screen, калібрування тачскріна

200

350

Промивання плати в ультразвуковій ванні (після попадання вологи)

100

200

Повна розбирання/збірка планшетів, графічних планшета

100

300

Відновлення/зняття паролів, розблокування, перепрошивка

100

200

Налаштування програмного забезпечення, оновлення версії ПЗ, адаптація

100

250

Ремонт зовнішнього блоку живлення (адаптера, зарядки), док станцій планшета

див. "блоків живлення»

* Вартість ремонту планшета вказана без урахування вартості запчастин, тому може змінюватися в залежності від складності схемотехніки.

Завдяки стрімкому розвитку цифрових технологій, багато хто використовує у повсякденному житті такий пристрій, як планшет. Це зовсім не дивує, адже не секрет, що саме він здатний замінити стаціонарний персональний комп'ютер за продуктивністю чи смартфон - компактними розмірами. Саме тому він використовується практично всюди, його беруть на роботу чи навчання, в подорожі та відрядження, на конференції та інші заходи. Без планшета, особливо, якщо йому не потрібний ремонт, не можливо уявити сучасний ритм життя, оскільки з ним спрощується побут, а розваги стають приємними та комфортними. Так, звичайно, як і будь-яка інша техніка планшети можуть зламатися, зазвичай з вини самих користувачів. Коли виникає потреба в такій процедурі, як ремонт планшета в Києві, то краще звернутися за допомогою до фахівців сервісного центру. Оскільки, тут швидко виявлять несправність та виконають ремонт, після якого пристрій прослужить ще багато часу.

Основні виробники планшетів:   
Apple iPad, Samsung, Xiaomi, Lenovo, Sony, Asus, Acer, Prestigio, Impression, Elenberg, Cube, Ramos, Meizu, Microsoft, PocketBooK, Assistant, ViewSonic, Ergo, Reellex, GoClever, Pipo, Ainol, Motorola, Freelander та ін.

Чому може зламатися планшет?   
Ремонт планшетів в Україні набуває великої популярності, оскільки ці пристрої схильні до різних несправностей. Як показує практика, ремонт планшетів  будь-якої складності, навіть якщо необхідна заміна скла на планшеті, ремонт інших складових, набагато вигідніше, ніж купувати новий пристрій. Основний недолік цього гаджета, не залежно від марки, моделі чи вартості - це крихкість його конструкції, саме тому в більшості випадків вони виходять з ладу, а значить без ремонту не обійтися. Більш того, складність ремонту, а також його ціну можна дізнатися після проведеної діагностики.

 • несправності, що з'явилися внаслідок падіння - розбитий сенсорний екран, дисплей, як результат, потрібна заміна тачскріна планшета, через сильний удар можуть також виникнути проблеми з системною платою;
 • проблеми, що виникають через використання неоригінальних зарядних пристроїв також з часом призводять до того, що без ремонту планшета не обійтися;
 • неправильна прошивка може привести до проблем з програмним забезпеченням;
 • пошкодження системної плати, шлейфів або інших складових планшета після некваліфікованого втручання;
 • залиття будь-якою рідиною призводять до того, що потрібно складний та дорогий ремонт планшета після води;
 • виробничий брак.

Виконані ремонти планшетів, вибіркові описи.

Багаторічна практика дозволяє майстрам сервісного центру, які виконують ремонт планшетів Солом'янського району, виділит дві основні причини, через які потрібен терміновий ремонт планшетів. Це - неправильна експлуатація, адже дані пристрої завжди поруч (в кишені, сумці, рюкзаку і т.д.) та наявність заводських дефектів. Вихід з ладу планшета може викликати паніку у його власника, оскільки пристрій стає вірним другом та постійним супутником. Проте планшет не застрахований від ремонту, який буде потрібен внаслідок падіння чи попадання вологи. Крім того, планшети, як і їх «побратими» смартфони, мають властивості «старіти» та «тупити». Що робити якщо таке сталося? Відповідь проста - нести в ремонт планшетів, ціна на який буде залежати від складності несправності!

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт планшетів (м.Київ)?

 • На екрані з'явилися смуги, тріщини, сколи - в більшості випадків дана несправність спровокована падіннями гаджета або ж придавили екран важкими чи гострими предметами - можлива тільки заміна тачскріна планшета.
 • Планшет не заряджається - швидше за все проблема виникла із зарядним роз'ємом, з ладу могла вийти батарея або контролер.
 • Не включається планшет, в такому випадку для з'ясування причини потрібно первинна діагностика.
 • Планшет залили рідиною - з ладу може вийти вся апаратна частина пристрою. Через попадання рідини страждають процесор, роз'єми, динаміки, а також інші металеві контакти, які гарантовано окисляться при взаємодії з водою. Чи можливий ремонт роз'єму планшета, ремонт гнізда зарядки планшета та інших модулів, чи знадобиться їх заміна, покаже діагностика.
 • Зовнішні пошкодження корпусу трапляються як правило після падіння, ударів або неправильної експлуатації. В результаті з'являються тріщини, відколи, потертості, подряпини. Крізь них може потрапляти бруд, пил, збиратися конденсат, як результат потрібен ремонт та настройка планшета.
 • Збій в програмному забезпеченні може бути пов'язаний із завантаженням та встановленням додатків з невідомих джерел, не коректно виконаною перепрошивкою планшета, самостійним видаленням системних тек та програм, а також через не своєчасне оновлення системних додатків та ін.
 • Необхідний ремонт кнопки включення планшета, яка не спрацьовує, не працює мікрофон, камера, гаджет не ловить сигнал мережі, не ловить Wi-Fi, не може розпізнати сім-карту та ін. Дані проблеми можуть відбуватися внаслідок попадання бруду або вологи під корпус планшета.
 • Якщо не брати до уваги несправності, що пов'язані з неправильним використанням (в планшеті розбитий екран, потрапила вода і т.д.), основною причиною, через яку потрібен ремонт китайських планшетів - це неякісні деталі та матеріали, що використовуються при їх виробництві. Це призводить до перегріву, поганої роботи акумулятора, часто "злітає" прошивка, плавиться неякісний пластик та ін.

Терміновий ремонт планшетів вимагає великого досвіду та професійності при його виконанні. Це головна умова, не залежно від бренду та моделі планшета, його вартості та функціональності. Окрім того, для виконання результативного ремонту знадобиться спеціальне обладнання. Планшетні комп'ютери є специфічними пристроями, у них відсутня клавіатура, при цьому вони наділені вразливим сенсором, тому якщо він виходить з ладу, то  ремонт скла планшета неможливий, відповідно ремонт буде полягати в його заміні.

Чому ремонт планшетних ПК краще виконувати у сервісній майстерні?

 1. ми вже давно не новачки, у нас досвідчений персонал, який на високому професійному рівні виконає будь-якої складності ремонт планшета в Києві, навіть якщо від нього відмовилися інші;
 2. ми виконуємо ремонт китайських планшетів, незалежно від марки та моделі;
 3. для ремонтів використовуємо виключно якісні матеріали, оскільки у нас добре налагоджена співпраця з постачальниками;
 4. маємо сучасне діагностичне та спеціальне устаткування (в наявності інфрачервона паяльна станція), програмне забезпечення для якісного ремонту будь-яких планшетників, як від відомих, так і маловідомих виробників;
 5. приймаємо в ремонт планшети з усіх регіонів України;
 6. ми гарантуємо чесну, розумну вартість ремонту планшета, яка залежить від складності несправності;
 7. надамо гарантію на виконаний ремонт та на деталі, які замінили.

Коментарі до виконаних ремонтів планшетів (питання та відповіді).

Владимир

Зачем менять всю материнку, если проблема только в разряде? С аналогичной проблемой отремонтировал планшет ASUS - поставив в параллель контроллер на TP4056. Клиенту обошлось дешево. И не пришлось ничего перепаивать и перегревать.

Ответ сервисного центра

Владимир, публикуем эту информацию на сайте, чтобы все знали, что если у любого планшета любой модели "проблема только в зарядке" то всего лишь нужно поставить в параллель контроллер на TP4056.

Николай

Рукожопы!!!!! Распиновку смотрели? Схемы читать научитесь! А потом паяльник с фотоаппаратом в свои лапки берите!!!!!

Ответ сервисного центра

Ну что же, и за такую критичную оценку спасибо, уважаемый эксперт Николай! Ну а теперь аргументируйте свою позицию, только техническими терминами пожалуйста!

Ирина

Здравствуйте! Увидела у вас на сайте, что вы ремонтировали планшет viewsonic viewpad 7D d 2014 году) а мы свой вот только разбили.. возможно ли заменить стекло на нем или таких стекла на него уже не достать?

Ответ сервисного центра

У нас еще есть возможность в поставке и замене сенсорного стекла планшета такой модели, подвозите на приемку.