Не включається, вибиває пробки індукційна плита Esperanza EKH006, ремонт індукційних електроплит.

Замовлення №: 
90460
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Настільна індукційна електроплита Есперанза EKH006 з одною конфоркою, дуже зручна та комфортна у використанні. Ця електроплита нагріває тільки дно посуду, завдяки чому виключається ймовірність випадкового опіку. Наявність спеціальних функцій допомагає вибрати найоптимальніший процес приготування з необхідною температурою, а потужність індукційної електроплити 2 кВт дає можливість закип'ятити воду вже за пару хвилин. Пристрій з сенсорною панеллю та склокерамічним покриттям робочої поверхні.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібен ремонт індукційних електроплит через те, що вона не включається, при включенні вибила пробки. Коли пристрій включили в сервісному центрі, на екрані висвітилася помилка Е9, яка вказує на проблему з платою інтерфейсу або з поганим контактом сенсорів на платі та склокераміки знизу, що має бути підтверджено діагностикою. Оскільки це перша несправність, раніше ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Коли індукційну електроплиту розібрали, що необхідно для виконання діагностики та подальшого ремонту, з'ясувалося, що всередині за час експлуатації зібралося неприпустимо багато пилу (див. світлину №2). Практично всі деталі, включаючи плати XLW-RK2006, PH-07BU3 та особливо вентилятор, покриті рівномірним шаром пилу, через що складно розгледіти маркування. Як виявилося, заклинило вентилятор, вибило силовий транзистор, тому потрібна його заміна, з ладу вийшла основна плата, відповідно ремонт індукційних електроплит неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми виконали відновлення силових ланцюгів, замінили новий силовий транзистор FGA25N120 та транзистор С8550. Для виконання такого ремонту індукційних електроплит довелося використовувати термосілікон чорного кольору, лак. Після ремонту в умовах сервісного центру перевірена працездатність цієї індукційної електроплити, а саме, закип'ятили воду (добре видно на останній світлині).

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей ремонт, що полягав у відновленні основної плати, заміні транзисторів обійшовся замовнику 360 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною виникнення даної несправності індукційної електроплити, що призвело до ремонту, стало неправильне поводження з цим пристроєм, а саме, велике скупчення пилу та бруду на основних елементах, таких, як плати, вентилятор.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту, на який видана гарантія, замовнику рекомендовано виключити потрапляння всередину пилу, в іншому випадку ця настільна плита знову вийде з ладу.

ремонт індукційної електроплити Esperanza EKH006
ремонт індукційної електроплити Esperanza EKH006
ремонт індукційної електроплити Esperanza EKH006
ремонт індукційної електроплити Esperanza EKH006
ремонт індукційної електроплити Esperanza EKH006

Коментувати