Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт стереопідсилювачів, звукових підсилювачів потужності, інтегральних. Діагностика підсилювача.

Відповіді фахівця на запитання

Сергій

23.01.2024

Доброго дня! Трансляційні підсилювачі ремонтуєте? Не працює підвищуючий трансформатор на 100 вольт.

Щиро вітаємо! Для відповіді нам знадобиться більше інформації. Потрібна повна і точна модель, а також детальний опис з чого почалась несправність. Інформацію можна надсилати за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram). Якщо у Вас виникли запитання зв'язатись з нами можна за вище вказаним номером. 

Александра

10.08.2023

Усилитель NAD C 355 bee. Не включается. Горит только один индикатор Soft cleaning. Что произошло? Возможен ли ремонт?

Доброго дня! Залишили запит щодо ремонту підсилювача NAD C355BEE, не вмикається. В таких випадках питання з нашої сторони, можливо щось сталось?Причини даної несправності можуть бути різними від перепаду напруги до залиття, попадання сторонніх предметів тощо. Дану техніку з даним характером несправності розглянемо під орієнтовний бюджет 2500 грн, точніше в процесі ремонту. Залишились питання наш контактний номер телефону 097-33-33-02 або вайбер, телеграм.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту підсилювачів Hi-Fi, Hi-End, лампових

 

підсилювачів потужності

100

100

300

600

інтегральних підсилювачів

120

120

400

800

попередніх підсилювачів

130

130

800

1200

* Ціни за роботу вказана без урахування вартості деталей та може змінюватися в залежності від складності, витрачених часу та зусиль.

Підсилювач потужності звуку - це електронний пристрій, що підсилює малопотужні електричні сигнали. Його дія поширюється в тих межах звукового діапазону, який чує людина. Основною вимогою до приладу є ідеальна сумісність з різними електроакустичними перетворювачами, а також відсутність впливу на вхідний сигнал в частині його можливого спотворення.

Сфера застосування звукових підсилювачів дуже різноманітна. Вони успішно використовуються для посилення звукового сигналу в різній побутовій техніці (телевізори, AV-ресивери, аудіоцентри), обчислювальній техніці, вимірювальних приладах та ін. При цьому, як будь-якій техніці їм властиво ламатися, тому ремонт трансляційних підсилювачів, ремонт лампових підсилювачів або ремонт стереопідсилювачів потрібно досить часто, і для цього є свої підстави.

Основні виробники підсилювачів потужності:

Arcam, Yamaha, NAD, Denon, Audio Magic, Taga Harmony, Pioneer, Onkyo, Technics, Atlona, Biema Apple, Park Audio, Hegel, Sony, DiaLogue Premium HP, Vincent, Marantz, Sherwood, Sansui, Rotel, Cambridge Audio, Myers , Classe Delta і ін.

Чому може зламатися підсилювач потужності?

Можна нарахувати безліч причин, за якими гарантовано буде потрібно ремонт підсилювачів потужності в Києві. Дуже часто самі користувачі неправильно поводяться з цією складної в технологічному плані технікою. Причини, що призводять до несправності пристрою:

 • різні механічні пошкодження;
 • вплив зовнішніх факторів, в тому числі температури;
 • попадання всередину підсилювача будь-якої рідини або комах;
 • установка пристрою на нерівну поверхню;
 • перешкода вільній циркуляції повітря через вентиляційні отвори;
 • надмірний рівень вологості навколишнього середовища.

Також часто ремонт підсилювача потужності потрібно через стрибки напруги у мережі, що призводить до таких наслідків, як:

 • замикання виходу підсилювача на загальний провід;
 • коротке замикання в акустичних системах.

Виконані ремонти підсилювачів, вибіркові описи.

Як показує практика, ремонт звукових підсилювачів потрібно не залежно від марки, моделі чи вартості пристрою. До несправностей схильні навіть самі «просунуті» та дорогі моделі. У даній ситуації власники даної техніки повинні пам'ятати, що ремонт підсилювача звуку, ціна на який може бути різною, це непроста та кропітка робота, для виконання якої потрібно як досвід і знання, так і наявність спеціального оснащення.

Як проявляється несправність та коли потрібно ремонт підсилювачів (м.Київ)?

 • Підсилювач потужності не включається, причиною міг стати різкий стрибок електроенергії, в результаті чого з ладу можуть вийти модуль живлення, модуль управління або інші модулі. Від цього буде залежати вартість ремонту підсилювача потужності.
 • Якщо не працює підсилювач, в черговому режимі, швидше за все ремонт підсилювачів звуку буде полягати у відновленні модуля підсилювача низької частоти (ПНЧ), тому доведеться перепаяти різні деталі.
 • Немає звуку, не регулюється звук, з'явився гул - ще одна розповсюджена несправність, коли гарантовано буде потрібно терміновий ремонт підсилювача.
 • Хрипить один з каналів, з ладу міг вийти модуль ПНЧ.
 • В підсилювачі потужності замість звуку з'явився тріск, швидше за все проблема в модулі попереднього підсилювача низької частоти, що має бути підтверджено діагностикою. Тільки після неї ремонт звукового підсилювача буде результативним.
 • Шипіння при включенні, можливо проблема в модулі живлення, котрий вийшов з ладу.
 • Не працюють всі канали, ремонт підсилювачів звуку в Києві буде складним, оскільки імовірно з ладу могла вийти плата MAIN BOARD.

Сучасна звукопідсилювальна техніка вдосконалюється, тому вимагає від майстрів, які виконують ремонт підсилювача звуку високої професійної підготовки. Без наявності спеціального обладнання, відновлювальні роботи будуть не можливими. Саме тому, якщо виникли проблеми з пристроєм, варто звернутися за допомогою до фахівців.

Чому ремонт підсилювачів потужності краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. наші майстри мають великий досвід обслуговування даного виду техніки, тому не має значення потрібно ремонт лампового підсилювача чи будь-якого іншого;
 2. всі відновлювальні роботи в нашому сервісному центрі виконуються на сучасному паяльному та діагностичному обладнанні;
 3. ми використовуємо сервіс-мануали для виявлення причини та подальшого усунення проблеми;
 4. ми приймаємо несправні пристрої з усіх регіонів України, причому вартість ремонту підсилювача звуку для всіх однакова, вона залежить від складності несправності;
 5. великий досвід роботи дозволяє нашим майстрам якісно виконувати ремонт підсилювача потужності та гарантувати його подальшу роботу тривалий час;
 6. на всі виконані роботи ми видамо чесну гарантію.

Коментарі до виконаних ремонтів підсилювачів (питання та відповіді).

Евгений

нет подсветки, модуль управления ни причем. подсветка идет сразу с транса.
скорее всего реле дежурного режима.

Ответ сервисного центра

Модуль управления был "причем" в неисправности "нет звука на выходе усилителя", а подсветку индикаторов восстановили путем замены лампочек... но все равно спасибо за комментарий

Леша

Спасибо за фото внутренностей. Теперь вижу что это шлак за неоправданные деньги. Главное - пару лампочек в красивом корпусе и можно продавать. А что? Мне снаружи тоже понравилось.Решил узнать что за ламповое чудо.

Ответ сервисного центра

Лампы в этом усилителе не бутафория! На них собраны входные каскады обоих каналов усиления звука. Можно убедиться: если вынуть лампу из ее панельки во время работы этого лампового усилителя, то звук пропадет.

Dmitri

Здравствуйте,
Имеется такой же усилитель с абсолютно подобной проблемой (шипение в колонках без сигнала). Сменил регулятор 78М09, но проблема осталась. Не подскажите какие ещё компоненты меняли кроме 78М09?

Заранее благодарен, Дмитрий.

Ответ сервисного центра

Здравствуйте Дмитрий. К сожалению полный перечень комплектующих, которые были заменены, мастерами умышленно скрывается. Или "докопайтесь" до истины своим трудом или сдайте в ремонт усилитель специалистам.