Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонти на виїзді різної апаратури, в Києві та передмісті.

 

Якщо у вас зламався телевізор, велика побутова техніка, кондиціонер чи не друкує принтер – Ви наш клієнт! Наш сервісний центр виконує ремонтні роботи на виїзді, безпосередньо у Вас вдома чи в офісі. Такі послуги надає не кожна майстерня з ремонту, посилаючись на те, що таке обслуговування потребує багато часу та зусиль. Ми ж відносимось до своїх клієнтів з розумінням, тому можемо відремонтувати холодильник, пральну машину, а також кондиціонер, що вийшов з ладу, прямо вдома. Ремонт великої техніки на виїзді – це унікальна послуга, з допомогою якої Ви не лише заощадите час, а ще й сили. Складним процесом також є транспортування до сервісного центру БФП або принтера, формат котрого друку більше А4.

Досвідчені майстри, які працюють у нас, якомога швидше приїдуть за вказаною Вами адресою, додому чи офісу з усіма необхідними для ремонту інструментами. Перед початком ремонтних робіт будь-якої складності (категорії ремонтів), майстер виконає детальну діагностику пристрою, що підлягає ремонту. Також, ми проведемо профілактику, що є запорукою подальшої якісної роботи техніки. Незалежно від того, що спричинило несправність телевізора, плазмової панелі, кондиціонера, чи будь-якої іншої великої побутової техніки, включаючи пральну машину, холодильник, посудомийну машину, Вам необхідно лише зателефонувати нам до сервісного центру. Наш кваліфікований спеціаліст приїде до вас, незалежно від того, в якому районі міста Києва ви живете, відремонтує, за цілком адекватними цінами техніку, що вийшла з ладу, прямо у Вас вдома або офісі.

Наша сервісна компанія пропонує такі ремонтні послуги на виїзді:

Натисніть викликати майстра та Ваша домашня, а також офісна техніка знову працюватиме, як нова! Ми надаємо ремонтні послуги на виїзді: офісної та побутової техніки, незалежно від виробника, марки, моделі. Можете бути впевнені, що майстер, котрий приїхав до Вас має великий багаж знань та практичний досвід роботи. Ми відремонтуємо телевізор будь-якої діагоналі екрана, замінимо ксенонову лампу чи почистимо оптику. Якщо у Вашому холодильнику протікає фреон, вийшов з ладу компресор, пральна машина пропускає воду, не закривається люк або кондиціонер перестав охолоджувати приміщення – всі ці проблеми будуть ліквідовані у Вашій присутності. Ремонтуючи техніку, використовуємо оригінальні деталі.