Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Часті питання

Який у вас графік роботи?

З понеділка по п'ятницю з 10-00 до 18-00, в суботу з 10-00 до 16-00. Працюємо без перерв, неділя - вихідний день. Вихідними днями є також державні свята. (Іншу інформацію див. "Контакти")

Яка у вас адреса?

Поштова адреса: 03186 м Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 12. Наш сервісний центр знаходиться з тильного боку від під'їздів (див. "Контакти"). Будівля знаходиться торцем до вулиці Антонова і перед ним зліва магазин канцтоварів.

Як до вас доїхати громадським транспортом?

Від метро «Шулявка» - маршрутки № 17, 455, 213, 550, тролейбус № 21, 22, 42, до зупинки «Площа Космонавтів» (детальніше див. "Контакти")

Від метро «Вокзальна» (південна частина ЖД вокзалу) - маршрутки № 401, 223, до зупинки «Площа Космонавтів» або «вулиця Пітерська».

Від метро «Пл. Льва Толстого»,«М. Університет»- тролейбус № 17, до кінцевої зупинки« Площа Космонавтів », далі через перехід.

Від метро «Либідська», «Деміївська» - маршрутка № 17 (А239), тролейбус № 42, їхати до зупинки «Площа Космонавтів» (див. "Контакти").

Від метро «Петрівка» - маршрутка № 213, 565, або автобусом № 550, який їде з Троєщини, до зупинки «вул. Пітерська»,«Пл. Космонавтів».

Від метро «Харківська» - маршруткою або автобусом № 220, до кінцевої зупинки «Севастопольська площа», далі проїхати / пройти 1 зупинку в сторону Шулявки, до Площі Космонавтів (див. "Контакти")

Від метро «Академмістечко» - маршрутка № 401, вона їде через Індустріальний міст, вийти на зупинці «Площа Космонавтів». по вул. Антонова авіаконструктора перетнути вулицю Волинська і повернути на право (див. "Контакти")

Який термін ремонту?

В середньому це 7 ... 10 днів, за наявності запчастин. При необхідності замовляти комплектуючі, терміни і суми узгоджуються з замовником додатково. Є можливість термінового ремонту, це 1 ... 2 дні (при наявності запчастин) з доплатою за терміновість до 50%.

Ви приймаєте на діагностику техніку і яка ціна?

Поверхнева діагностика з визначенням приблизної вартості ремонту, і терміну проводиться БЕЗКОШТОВНО відразу на прийманні. Якщо ці умови влаштовують замовника, то оформляється квитанція прийняття на ремонт виробу. Детальніше описано в розділі діагностика і умови ремонту.