Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт синтезатора, цифрового піаніно, міді клавіатури з будь-якою несправністю. Діагностика синтезатора.

Відповіді фахівця на запитання

Юрій Іванічок

27.12.2023

Доброго дня. В мене така проблема. Перестали працювати дві клавіші в синтезаторі Yamaha PSR f51 Потрібна плата яка йде під клавішами EP 50-50. Чи можливо таку дістати?

Вітання. Наш сервіс не є інтернет-магазином з продажу запчастин. Надаємо послуги з ремонту будь-якої техніки. Якщо ви зацікавлені в ремонті, поясніть, як виникла проблема.
Наші фахівці допоможуть вам. Коли ми зрозуміємо природу проблеми, ми повідомимо вам, чи можливо її відремонтувати, а також зорієнтуємо щодо вартості та умов. Інформацію можна надсилати за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram).

Андрій

25.12.2023

CORG T-2 добрий день.Після заміни батареї, злетіли всі програми.Чи можливо полагодити, дякую .

Щиро вітаємо! Можливо, вам потрібен не ремонт, а налаштування всіх програм. Наш сервіс займається ремонтом. Виходячи з нашого багаторічного досвіду, ми рекомендуємо звертатися до продавців, які продають подібні інструменти. Можливо, у них є фахівці в цій галузі.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту синтезаторів та інших електронних клавішних інструментів

 

MIDI-клавіатур (МіДі контролерів)

100

100

400

800

Синтезаторів: аналогових, цифрових, професійних

150

150

500

1000

Цифрових піаніно (електронних сценічних)

200

200

900

1800

* Ціна за роботу вказана без урахування вартості деталей, може змінюватися в залежності від складності, витрачених зусиль при усуненні несправності.

Завдяки розвитку таких напрямків, як мікроелектроніка та мікропроцесорна техніка, почали з'являтися різні електронні музичні інструменти, серед яких найбільшою популярністю у музикантів користується синтезатор або електронне піаніно. Синтезатор здатний створювати звук за допомогою одного або декількох генераторів звукових хвиль. Пристрій, виконаний у вигляді корпусу з клавіатурою - це клавішний синтезатор, без наявності клавіатури - синтезаторний модуль, який управляється MIDI клавіатурою чи іншим пристроєм, наприклад, гітарою. Клавішний синтезатор з вбудованим секвенсором називається робочою станцією. Незалежно від перерахованих вище особливостей ремонт синтезаторів в Києві потрібен дуже часто і для цього є свої причини.

Основні виробники синтезаторів:

Yamaha, Korg, Roland, Casio, Access Music, Alesis, Clavia, Fatar, KORG, Kurzweil, M-Audio, Moog Music, Novation Music, Medeli і ін.

Чому може зламатися синтезатор?

Синтезатор один з найпоширеніших музичних інструментів. На більше, аніж він здатні тільки професійні комп'ютерні програми для звукозапису чи написання музики. До основних переваг синтезаторів можна віднести їх універсальне використання та високу мобільність. При цьому така портативність нерідко стає причиною, щоб виконати ремонт синтезаторів, ціна на який буде залежати від складності несправності. Серед найбільш поширених причин можна виділити наступні:

 • падіння синтезатора зі стійки;
 • різні механічні дії (удари, поштовхи, неправильна експлуатація, виламані клавіші і т.д.);
 • різноманітні ушкодження синтезатора при транспортуванні;
 • різкі перепади напруги в електромережі - дуже часта причина того, що потрібно терміновий ремонт синтезатора;
 • збій програмного забезпечення;
 • потрапляння рідини чи вологи всередину синтезатора;
 • заводський брак;
 • знос деталей та ін.

Виконані ремонти синтезаторів, вибіркові описи.

На сьогодні електронні клавішні інструменти застосовуються, як для запису фонограм, так і для звукового супроводу фільмів, мультфільмів чи телешоу. Це пов'язано з тим, що вони наділені різними функціями та ефектами, котрі здатні замінити кілька музичних інструментів. Синтезатор став необхідним пристроєм, як для музикантів, так і звукозаписних студій. Але як і будь-який інший техніці їм властиво ламатися, тому ремонт електронного піаніно потрібно досить часто.

Як проявляється несправність та коли потрібно ремонт синтезаторів (м.Київ)?

 • Однією з найпоширеніших проблем є несправність клавіш, яка виникає в процесі експлуатації і не залежить від моделі або бренду. З такою несправністю ремонт клавіш синтезатора потрібно, як в дорогих, так і в бюджетних моделях.
 • Синтезатор не включається або під час роботи вимикається, можливо проблема в платі Main Board або з ладу вийшов модуль живлення. Перш ніж виконувати ремонт синтезатора, потрібно провести попередню діагностика.
 • У синтезаторі немає звуку зі штатних динаміків, швидше за все несправність в модулі ПНЧ, відповідно ремонт електронних піаніно буде полягати у відновленні даного модуля.
 • Якщо погано натискаються клавіші, ймовірно знадобиться ремонт клавіатури синтезатора.
 • Відсутній звук при натисканні на клавішу, можливо після діагностики з'ясується, що потрібен ремонт клавіатури цифрового піаніно.
 • Синтезатор сильно нагрівається, щоб дізнатися причину потрібно розібрати пристрій та провести діагностику
 • Не справний роз'єм, не працює панель вибору функцій, не функціонує перемикач стилів, тембрів, з ладу вийшли динаміки - в будь-якому з цих випадків потрібен ремонт цифрових піаніно.

На жаль, незважаючи на високі якісні характеристики та надійність, з часом синтезатори починають погано працювати, виявляються різні несправності, що впливає на процес експлуатації інструменту. Якщо трапилася така проблема, то ремонт аналогових синтезаторів чи ремонт дитячих синтезаторів, краще довірити грамотним фахівцям, адже це гарантія того, що ваша техніка прослужить ще багато років.

Чому ремонт цифрового піаніно краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. наші майстри мають великий досвід роботи, тому виконають ремонт та профілактику як професійних моделей, так і різних midi-синтезаторів для навчання чи ремонт міді клавіатури;
 2. для результативного та швидкого виконання діагностичних і ремонтних робіт ми маємо власне спеціалізоване обладнання;
 3. ми здійснюємо не тільки поточні відновлювальні роботи (пайка доріжок та контактів, ремонт гумок синтезатора, чистку від вологи під клавішами, пайкою та заміною сполучних шлейфів), але і складні роботи, включаючи заміну дисплея, октав клавіш, модулів, котрі вийшли з ладу, динаміків та ін .;
 4. за умови подальшого ремонту у нас повністю безкоштовна попередня діагностика;
 5. фахівці, що працюють в нашому сервісному центрі мають великий досвід роботи, вони знають всі тонкощі виконання ремонтних робіт;
 6. якщо Вам відмовили в іншій майстерні, то звертайтеся і ми обов'язково допоможемо;
 7. ми гарантуємо лояльну вартість ремонту синтезатора, яка завжди обговорюється з замовником;
 8. ви можете не хвилюватись за свою музичну техніку, у нас максимально дбайливе ставлення;
 9. ми надамо гарантії на всі види виконаних робіт.