Не працює права конфорка в індукційній плиті Clatronic DKI 3184, ремонт індукційної поверхні.

Замовлення №: 
90201
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Настільна поверхня індукційного типу Клатроник DKI 3184 на дві конфорки, у неї сенсорне керування. Модель з діаметром зон нагріву 13/22 см та потужністю 800-1900 Вт. Ця індукційна поверхня з регульованим вибором рівня температури 60-240°C, з наявністю таймера.

✓ Заявлена несправність замовником: 

В даному випадку потрібен ремонт індукційної поверхні, оскільки не працює права конфорка, відсутнє регулювання, більше 5 не регулюється. Оскільки це перша її поломка, раніше ремонт ще не виконувався. Зі слів замовника з'ясували, що дана несправність почала даватися взнаки після того, як поверхню залили водою.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Індукційна поверхня надійшла в задовільному стані - на лицьовій панелі на місці кнопок діри (див. світлину №1), вона сильно зажирена, тріщини, в вентиляційних решітках та на вентиляторах зібралося багато пилу (видно на світлині №2 і 3), на плати управління S2J2 потрапляла рідина тому видно потьоки, згнили ніжки індикатора та кнопки управління. Перш ніж виконувати ремонт індукційної поверхні, проведена діагностика, яка показала, що з ладу вийшли плати та панель управління, потрібна заміна індикатора і кнопок.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми виконали ремонт плат та панелі управління, замінили новий індикатор KL-4031-ASR (див. світлину №5), замінили кнопки в кількості 6 штук. Для виконання ремонту індукційної поверхні використовували лак та термосилікон. Почистили деталі від бруду та пилу.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт по відновленню плат управління, заміні кнопок та індикатора обійшовся клієнту 480 грн.

✓ Причини несправності: 

Причина, що стала приводом для виконання вищеописаного ремонту цієї настільної індукційної поверхні - це не акуратне її використання. Через залиття водою з ладу вийшло багато різних модулів, в тому числі дві плати управління та панель.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовнику рекомендовано користуватися надалі цієї індукційною плитою максимально акуратно, намагатися не заливати її рідиною, не допускати скупчення пилу та бруду в вентиляційних решітках, інакше вона знову зламається.

ремонт індукційної поверхні Clatronic DKI 3184
ремонт індукційної поверхні Clatronic DKI 3184
ремонт індукційної поверхні Clatronic DKI 3184
ремонт індукційної поверхні Clatronic DKI 3184
ремонт індукційної поверхні Clatronic DKI 3184

Коментувати