Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює права конфорка в індукційній плиті Clatronic DKI 3184, ремонт індукційної поверхні.

Закінчення ремонту: 23.07.2019
Замовлення №: 90201
✓ Пристрій, виробник, модель

Настільна поверхня індукційного типу Клатроник DKI 3184 на дві конфорки, у неї сенсорне керування. Модель з діаметром зон нагріву 13/22 см та потужністю 800-1900 Вт. Ця індукційна поверхня з регульованим вибором рівня температури 60-240°C, з наявністю таймера.

✓ Заявлена несправність замовником

В даному випадку потрібен ремонт індукційної поверхні, оскільки не працює права конфорка, відсутнє регулювання, більше 5 не регулюється. Оскільки це перша її поломка, раніше ремонт ще не виконувався. Зі слів замовника з'ясували, що дана несправність почала даватися взнаки після того, як поверхню залили водою.

✓ Діагностика сервісним центром

Індукційна поверхня надійшла в задовільному стані - на лицьовій панелі на місці кнопок діри (див. світлину №1), вона сильно зажирена, тріщини, в вентиляційних решітках та на вентиляторах зібралося багато пилу (видно на світлині №2 і 3), на плати управління S2J2 потрапляла рідина тому видно потьоки, згнили ніжки індикатора та кнопки управління. Перш ніж виконувати ремонт індукційної поверхні, проведена діагностика, яка показала, що з ладу вийшли плати та панель управління, потрібна заміна індикатора і кнопок.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали ремонт плат та панелі управління, замінили новий індикатор KL-4031-ASR (див. світлину №5), замінили кнопки в кількості 6 штук. Для виконання ремонту індукційної поверхні використовували лак та термосилікон. Почистили деталі від бруду та пилу.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по відновленню плат управління, заміні кнопок та індикатора обійшовся клієнту 480 грн.

✓ Причини несправності

Причина, що стала приводом для виконання вищеописаного ремонту цієї настільної індукційної поверхні - це не акуратне її використання. Через залиття водою з ладу вийшло багато різних модулів, в тому числі дві плати управління та панель.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику рекомендовано користуватися надалі цієї індукційною плитою максимально акуратно, намагатися не заливати її рідиною, не допускати скупчення пилу та бруду в вентиляційних решітках, інакше вона знову зламається.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.