Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт стабілізаторів напруги всіх типів, марок та з будь-яким видом несправності.

Відповіді фахівця на запитання

Тетяна

10.04.2024

Стабілізатор не переключається на стабілізації (вибиває) працює лише через транзит

Вітаємо! Існує багато причин, від перевантаження до проблем з електрикою в будинку. Для надання відповіді нам потрібна точна модель стабілізатора. Інформацію можна надсилати за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram). З будь-яких запитань звертайтесь за вказаним номером телефону.

Игорь Виценко

03.04.2024

Forte IDR-8KVA в редукторі отвір в корпусі, під шток на який одіваються шестерні, розбитий
чи можливий у вас ремонт і вартість, дякую

Вітаємо! Для того, щоб ми могли надати відповідь, потрібно більше інформації про несправність. Будь ласка, зробіть фотографію проблеми і надішліть нам за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram). Після отримання детальної інформації ми зможемо надати вам вичерпну відповідь.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

стабілізаторів напруги, до 2000 ВА

200

200

250

500

стабілізаторів, 2 кВА - 10 кВА

250

250

500

1000

стабілізаторів, 10 кВА та більше

300

300

1000

2000

Ціни за ремонт стабілізаторів напруги тиристорних, автотрансформаторних, релейного типу

* Ціни вказані за виконану роботи, без урахування вартості компонентів, тому можуть змінюватися в залежності від складності схемотехніки.

Якщо вам відмовили в обслуговуванні в іншому сервісі, то ми візьмемося за найскладнішу роботу з відновлення стабілізаторів Luxeon, Logicpower, Укртехнологія, Єлекс, Єлім з гарантією якості, надійності та доступною ціною.

Багато хто стикався з ситуацією, коли через перепад напруги у мережі з ладу виходила різна побутова техніка. Щоб домашні комп'ютери, різні кухонні пристрої працювали без проблем упродовж тривалого часу, найкраще рішення - придбати стабілізатор напруги. Саме ці прилади допоможуть зберегти техніку, продовжити її термін служби, надійно захистити від різних неполадок з електрикою. Умовно, за схемою управління, стабілізатори діляться на 5 типів - тиристорні (симісторні), релейні, ферорезонансні, електромеханічні та електромагнітні. Всупереч високій якості даних приладів, ремонт стабілізаторів в Києві потрібен досить часто.

Основні виробники стабілізаторів напруги:

Укртехнологія, LogicPower, GreenWave, Єлекс, Uniel, Luxeon, Forte, Rucelf, Ресанта, Norma, Delixi, LVT, SinPro, Kebo, Elim-Україна, Phantom, Sven, Gemix, Raggie, Voto (Китай), Datamax, Мережик та ін.

Чому може зламатися стабілізатор напруги?

Такі прилади, як стабілізатори напруги надійно захищають побутову техніку від вхідних перешкод, тому якщо самі виходять з ладу, під загрозою стає інше обладнання. Чому ж може зламатися стабілізатор напруги, ремонт якого краще довірити фахівцям сервісного центру?

 • невірно підібрана модель, тип нормалізатора (не вистачає потужності);
 • некоректне підключення при установці пристрою;
 • неправильні умови експлуатації, розміщення пристрою в закритих приміщеннях з малим об'ємом повітря порожнини в стіні, ніші та ін., в приміщеннях з підвищеною вологістю;
 • перенапруження або аварійні ситуації також призводять до того, що потрібно ремонт стабілізаторів напруги (м.Київ);
 • різноманітний механічний вплив (падіння з висоти, вібрації, удари, попадання всередину рідини та ін.);
 • виробничий брак (використання деталей низької якості, погана пайка та ін.), неякісна збірка;
 • неправильна експлуатація споживачем, не виконання інструкції, призведе до того, що ремонт стабілізатора напруги стане неминучим;
 • знос запчастин та багато іншого.

Виконані ремонти стабілізаторів напруги, вибіркові описи.

Необхідно зазначити, що стабілізатор напруги в порівнянні з іншими електроприладами знаходиться в більшій небезпеці. Саме він отримує більшу частину несприятливої напруги, оскільки знаходиться на початку електричного кола та розподіляє електроенергію для інших приладів, стає певним фільтром та «подушкою» безпеки. Тому, навіть найдорожчий та якісний прилад може вийти з ладу, та доставити власникові багато клопоту. Вчасно зверніться до сервісного центру з ремонту стабілізаторів напруги й всі проблеми будуть вирішені!

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт стабілізаторів напруги в Києві?

 • Не працює після стрибка напруги у мережі, не включає навантаження, з'явився сильний запах горілого. Швидше за все з ладу вийшов модуль стабілізації, тому ремонт релейного стабілізатора напруги буде спрямований на його відновлення.
 • Немає напруги на виході - з ладу вийшов модуль стабілізації, можливо знадобиться відновлення міжплатного монтажу, перепайка оптопари, мікросхеми.
 • При включенні стабілізатор "вибиває" пробки та одразу відключається. З ладу могли вийти слабкострумовий блок живлення та модуль управління, в процесорі управління могла злетіти прошивка.
 • Стабілізатор не тримає навантаження - несправність появляється через декілька причин. Це може бути підвищене навантаження (потужність споживання). Якщо ж він відключається не одразу, а через деякий час, то виною може стати перегрів або ж міжвиткові замикання автотрансформатора.
 • Погана стабілізація напруги - якщо стабілізується не плавно, то проблема може полягати в роботі комутаційного приладу на одній або декількох щаблях регулювання. У будь-якому випадку ремонт стабілізатора неминучий.
 • Стабілізатор взагалі не включається, індикатори не світяться, не з'являється напруга на виході, могла зламатись плата керування (вигоріли доріжки, здулися конденсатори, з'явилися мікротріщини та ін.).
 • Нормалізатор сильно гудить, чути клацання. В даній ситуації необхідно перевірити, щоб напруга живлення не була вищою чи нижчою допустимих діапазонів.

Чому ремонт стабілізаторів напруги краще виконувати у сервісній майстерні?

 1. будь-який, навіть найпростіший ремонт стабілізаторів (м.Київ) починається з безплатної діагностики, за допомогою якої можна дізнатися причини несправності та точно визначити перелік подальших відновлювальних робіт;
 2. ми приймаємо пристрої вітчизняного, закордонного чи китайського виробництва;
 3. виконуємо післягарантійний ремонт релейних стабілізаторів, ремонт сервомоторних стабілізаторів або ремонт симісторних стабілізаторів, однофазних, трифазних, навіть якщо ви проживаєте в інших містах України;
 4. в нашому штаті майстри, які за роки роботи накопичили великий досвід та знання, тому обслуговування і ремонт побутових стабілізаторів напруги всіх типів і марок для них звичайна справа;
 5. маємо у своєму розпорядженні професійне, сучасне обладнання та всі необхідні інструменти;
 6. налагоджені ділові контакти з постачальниками дають можливість використовувати оригінальні запчастини;
 7. ми йдемо назустріч своїм клієнтам, тому у нас обґрунтована, лояльна цінова політика;
 8. на ремонт стабілізаторів будь-якої складності видається гарантія.

Коментарі до виконаних ремонтів стабілізаторів напруги (питання та відповіді).

Максим

Все стабилизаторы ЭЛЕКС можно починить в фирменном сервисном центре. Тем более, если аппарат 2016-го года, то он был еще на гарантии.

Ответ сервисного центра

Из условий НПФ «ЭЛЕКС»: во первых, на стабилизаторы серии Гибрид V2.0 – дается 2 года гарантии, во вторых обрыв фазы, т.е. авария в питающей электросети - это не гарантийный случай ремонта.

Игорь

А можете Вы написать номера выводов трансформатора на какие реле идут, а то поснимал (не подумавши)о последствиях, а теперь какой куда .... не знаю. Спасибо ! Выручайте.

Ответ сервисного центра

По окончании этого ремонта стабилизатора напряжения Элекс, остались только те фото, которые выложили в этом описании. Может еще поищите в интернете какие подсказки...

Дмитрий

А может ли сгорать предахранитель в случае когда по инструкции стоит на 2.5А, а я вместо этого ставлю на 3А ?

Теле Европа Сервіс

Доброго дня! Відповідь так! Якщо станеться неприйнятне перевантаження згідно з інструкціями цього стабілізатора, запобіжник перегорить, а разом з ним і силові вимикачі (тиристори). При цьому слід пам’ятати, що стабілізатор також є електричним пристроєм, який також має допустимі межі експлуатації та повинен бути захищений від надмірних перепадів. Як показує наш багаторічний досвід, при перевантаженнях у стабілізаторах згодом перегорить запобіжник, а разом з ним все інше, що виведе з ладу весь пристрій. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зв`язатись з нами за телефоном 097-332-33-02 або Viber, Telegram.

Владимир

ремонт стабилизатора обошелся не дорого. у меня просто дисплей не светится сгорела микросхема CS1674EO Может подскажите где взять в Украине

Ответ сервисного центра

Если Вы уверены в своей диагностике неисправности стабилизатора напряжения и уверены что микросхема неисправна, то купите ее на том же алиэкспрессе

XPOH

А где можно достать прошивку на этот стабилизатор, конкретно прошить атмегу эту?

Ответ сервисного центра

Занимаемся сугубо ремонтами стабилизаторов напряжения и ввязываться в совместные поиски прошивок, после чужой диагностики не будем. Заочно спасибо за понимание.

Михаил

Здраствуйте, не пробовали плату управления менять? У нас такая же проблема только с LUXEON WDR10000va

Ответ сервисного центра

В данном ремонте стабилизатора Люксеон этой модели проблема была в другом, (с.м. описание). Однако попадались и неисправности в платах управления, тогда удалось их восстановить. В дальнейшем посмотрим...

Сергей

Принесли в ремонт похожий. Плата Элекс50 ОД1142. По питанию сгорел 1 Вт резистор R98. Не подскажите его номинал?

Ответ сервисного центра

Вам доверился заказчик, как специалисту по ремонту стабилизаторов напряжений, потому сами разберитесь какой номинал у резистора. Еще не забудьте устранить ту причину, по которой сгорел этот резистор и перестал работать стабилизатор.

Сергей

Спасибо за ответ! Очень помог. Благодаря ему отремонтировал стабилизатор. Еще раз спасибо.

Александр

Есть такая проблема , стабилизатор начинает пищать и пишет низкое напряжение на входе , но при этом показывает 223.

Ответ сервисного центра

Можем предложить Вам привезти этот стабилизатор напряжения в ремонт, потому как эта ошибка сама не исчезнет и добрым советом ее не исправить.

Олег

Добрый день. Есть ли у вас прошитые ht46r47е? Сможете ли вы выполнить ремонт при выходе из строя контролера? Есть ли возможность просто купить его у вас?

Ответ сервисного центра

В случае необходимости ремонта платы управления стабилизатора напряжения и замене деталей на нем, мы это сможем осуществить. Но деталями по отдельности не торгуем.

Владимир

Здравсвуйте,такой же стабилизатор перестал включаться, показывает перегрузку. Это все после капель воды которые на него капали,просушили но бестолку. Если я не местный вы делаете ремонт?