Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт комп'ютерних моніторів LCD/LED. Професійний ремонт монітора будь-якої складності.

Відповіді фахівця на запитання

Максим

07.02.2024

Розбилась матриця на моніторі Samsung Odyssey G5 27" , скільки буде коштувати ремонт?

Щиро вітаємо! Орієнтовний бюджет – 6500 грн. Для більш точної відповіді нам потрібно фотографія шильдика (наклейка на задній панелі монітора). Ми надішлемо ваш запит постачальнику та зв’яжемося з вами, щойно отримаємо відповідь. Інформацію можна надсилати за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram). Якщо у вас виникли запитання, зв’яжіться з нами за вказаним вище номером.

Даниил

09.11.2023

Разбита матрица в мониторе AOC 24G2U 144Гц IPS. Какая примерная стоимость замены и примерное время ожидания?

Вітаємо! Для відповіді нам недостатньо інформації. Потрібно фото шильдика (наклейка на задній панелі монітору). Після отримання цієї фотографії, ми надішлемо запит постачальнику, після отримання відповіді звʼяжемось з Вами. Інформацію можна надсилати за номером 097-332-33-02 (Viber, Telegram). Матриці під замовлення, в цьому випадку терміни ремонту становлять близько чотирьох тижнів. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зателефонувати за вказаним номером для отримання повної інформації щодо ремонту та термінів.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Ремонт рідкокристалічних комп'ютерних моніторів, з підсвіткою ламп CCFL

моніторів ЖК (LCD, TFT), діагональ 15'' ... 17''

0/100

80

150

230

моніторів ЖК (LCD, TFT), діагональ 18'' ... 20''

0/150

100

180

280

моніторів ЖК (LCD, TFT), діагональ 21'' ... 22''

0/200

120

220

320

моніторів ЖК (LCD, TFT), діагональ 23'' та більше

0/250

150

270

380

Ремонт LED (лед) моніторів, зі світлодіодною підсвіткою

моніторів з LED підсвіткою, діагональ 17'' ... 20''

0/150

150

200

300

моніторів з LED підсвіткою, діагональ 21'' ... 23''

0/200

200

250

350

моніторів з LED підсвіткою, діагональ 23,6'' ... 25''

0/250

250

300

450

моніторів з LED підсвіткою, діагональ 27'' та більше

0/300

300

350

550

Ціни ремонту моніторів: комп'ютерних, стельових, відеомоніторів ЖК (LCD, TFT, LED):

* Ціни вказані за виконану роботу, без урахування вартості запчастин, тому можуть змінюватися в залежності від складності конструкції.

В наш час світ комп'ютерних технологій максимально стрімко розвивається і монітори не виняток. Адже саме вони є невіддільною частиною системного блоку та відповідають за зображення. Сучасні моделі відрізняються високою чіткістю, яскравістю, вони якісні та надійні у використанні. Попри це, вони схильні до різноманітних несправностей, відповідно ремонт моніторів (м.Київ) стане неминучим.

Основні виробники моніторів:

Acer, BenQ, Dell, Asus, AOC, Samsung, LG, Philips, MultiSync, NEC, Lenovo, HP і ін.

Чому може зламатися монітор?

Вихід з ладу монітора викликає безліч проблем, оскільки в такому випадку пропадає можливість використовувати комп'ютерну техніку. Насправді причин, які призводять до того, що гарантовано знадобиться ремонт моніторів, існує багато. Ми зупинимося на найпоширеніших:

 • монітори навіть найвідоміших брендів не застраховані від виробничого браку;
 • різкі перепади напруги у мережі, коли монітор використовується без ДБЖ (джерела безперебійного живлення);
 • порушення температурного режиму (монітор не можна встановлювати біля обігрівальних приладів, батарей, не бажано, щоб на нього потрапляли прямі сонячні промені, щоб він експлуатувався у вологому приміщенні);
 • різні механічні пошкодження (удари, падіння, залиття рідиною та ін.). Монітор - крихка частина ПК, тому вимагає дотримання правил по експлуатації;
 • фізичний знос або вироблення ресурсу будь-якої з деталей;
 • некваліфікований ремонт ЖК моніторів або самостійний ремонт без наявності знань і досвіду.

Виконані ремонти моніторів, вибіркові описи.

Ремонт комп'ютерних моніторів будь-якої складності повинні виконувати майстри сервісного центру. Щоб дізнатися, в чому причина несправності, а це може бути проблема з блоком живлення, платою управління, інвертором, або ж матрицею, потрібно первинна діагностика. Тільки тоді можна виконувати ремонт LCD моніторів або ремонт TFT моніторів. LED монітори відрізняються типом підсвітки, замість ламп в них застосовані світлодіоди. Несправність яких призводить до зниження яскравості в окремій частині екрану. Зверніться з такою проблемою в сервісний центр і ремонт LED моніторів буде виконаний на високому рівні.

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт монітора?

 • Монітор не включається і навіть не світиться індикатор живлення. Швидше за все проблема могла виникнути в електроживленні, можливо, з ладу вийшов кабель живлення або роз'єми.
 • Зображення на екрані відсутнє, але індикатор живлення блимає. Як показує практика: не коректно працює блок живлення або материнська плата (Main Board).
 • Ремонт рідкокристалічних моніторів потрібен, якщо немає зображення, індикатор живлення світиться та працює підсвітка. Імовірно проблема у роботі процесорної плати, що повинна підтвердити діагностика.
 • Після декількох хвилин роботи на екрані гасне підсвітка, іноді зображення проглядається у відбитому світлі. Швидше за все з ладу вийшов інвертор або лампи підсвічування. Це складна несправність, тому ціна ремонту монітора буде відповідною.
 • Зниження яскравості, поява червонуватого відтінку. Такі симптоми свідчать про вигоряння ламп підсвітки. Проблема буде вирішена заміною ламп.
 • Поява вертикальних або горизонтальних смуг. Швидше за все з ладу вийшли шлейфи дешифратора. Коли смуги змінюють розташування, проблема у відеокарті, якщо вони з постійною локалізацією та забарвленням (білі, чорні, різнокольорові) - несправна матриця монітора.
 • Спотворення зображення або передачі кольору. Така несправність виникає, коли пропадає контакт в сигнальному кабелі або несправні роз'єми.

Чому ремонт моніторів краще виконувати у сервісній майстерні?

 1. у нас хороша репутація, напрацьований роками досвід надання послуг, якими скористалися багато замовників, залишивши величезну кількість позитивних коментарів;
 2. ми знаємо, як відремонтувати монітор, щоб він прослужив тривалий час;
 3. всі ремонтні роботи виконуються на професійному обладнанні (маємо інфрачервоні паяльні станції);
 4. приймаємо в ремонт монітори з усіх регіонів України;
 5. використовуємо оригінальні запчастини;
 6. ми візьмемося за ремонт монітора, якщо від нього відмовилися в інших майстернях;
 7. у нас безкоштовна первинна діагностика;
 8. на всі відновлювальні роботи та нові запчастини видамо гарантію.

Коментарі до виконаних ремонтів моніторів (питання та відповіді).

Эдуард

Добрый день! Белый экран в мониторе LG M2280DF, иногда картинка появляется, ремонт ЛЕД монитора. Не могли бы подсказать проблему в t-con,а то сейчас под рукой нету осцилографа. Питание на t-con приходит в 4,7v,на контрольных точках тоже присутствует. А где сигнал пропадает не могу понять. Заранее благодарен.

Ответ сервисного центра

Отыскать и устранить периодический дефект, самое неприятное в ремонте монитора, подсказками помогать устранять периодичку самое неблагодарное занятие. Когда найдете дефект, поделитесь, думаем читателям будет интересно.

SingeLiren

Кто-то, подскажите маркировку IC103 на плате инвертора!?!?!...

Серик

здравствуйте, экран на видео регистраторе не работает, а сам видео регистротор работает пишщит, что делать

Ответ сервисного центра

самостоятельно экран монитора уже не заработает, если сумма ремонта гривен 300... 400 для Вас актуальна, то несите в ремонт, если нет, то купите новый

msss

можно сделать
050 352-02-56 сергей

kachmarchk

В мене такий монітор показує синім кольором тільки вхідний сигнал. Меню повноколірне світять два індикатора зелений і червоний

Ответ сервисного центра

Такий стан роботи монітора найімовірніше вказує, що теж проблема з центральною платою (її видно на останньому фото). Підвозите, займемося його ремонтом.

макм

добрый вечер, интересует монитор из статьи (Включается не с первого раза монитор LG L204WT-bf, ремонт мониторов) а именно самый первый провод на втором фото, можно его точное название LVDS Cable for LCD Panel/Motherboard (LG L204WT-bf) есть на нем какая нибудь маркивровка, и ещё вопрос нет ли возможностиу вас изъять его или приобрести, сраз несколько.

спасибо за ответ.

Ответ сервисного центра

Точную маркировку предоставить не можем, поскольку этот монитор уже выдан заказчику после его ремонта. Если найдем подобный кабель с разборки, то напишем вам на эл. почту. А чего такого произошло с этим кабелем, что его нужно только менять а не восстановить?

Роман

Добрый день. Есть ли у вас тех мануал по данному монитору, свой найти не могу, а без него браться за работу нет смысла, и можно ли узнать, какие конденсаторы стоят на правой плате(голубой и синий)? У меня стояли 25в270мкф оба вздутые, но аналогичных найти не могу.

Ответ сервисного центра

Вздутые конденсаторы конечно надо поменять, можно поставить 330 мкФ*25 В. Мануала нет, если это не поможет, лучше обратитесь к специалистам.

Владимир

Неисправность была в инверторе питания лам подсветки , сгорел предохранитель, ток возрос из за высыхания электролитических конденсаторов , видно что заменили стоят не так как должны стоят - ремонтник исходил из того что таком распиздяйском положении они меньше будут нагреваться .

Ответ сервисного центра

Возможно эта неисправность была изначально для тех мастеров, которые пытались ремонтировать этот монитор до нас. Почитайте внимательно отчет и переосмыслите заново. Но все равно спасибо за комментарий.