Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт приладів для укладання волосся: випрямлячів, стайлерів, щипців, плойок. Безкоштовна діагностика стайлера.

Відповіді фахівця на запитання

Марина

11.12.2020

В моем наборе для укладки Rowenta Elite сломался держатель насадок, держать ее одной рукой, второй выравнивать волосы неудобно)) Вы сможите такое починить?

Можно ли восстановить сломанный держатель для насадок, или нужно будет его менять, а также цену такого ремонта, можно будет определить только после диагностики, потому подвозите.

Александр

04.10.2020

Перестал работать любимый стайлер моей жены, точнее щипцы не нагреваются. Модель philips bhs674/00 — это подлежит ремонту? И сколько денег обойдется?

В этой модели утюжка электронное управление керамическими нагревателями, потому причин может быть несколько. Пока можем предположить примерную цену ремонта утюжка в пределах 350 грн.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика  
ціна, грн. *

Профілактика 
ціна, грн. *

Ремонт II категорії 
ціна, грн. *

Ремонт III категорії 
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту приладів для укладання волосся

Ремонт електрощипців для укладання волосся

50

50

130

200

Ремонт прасок (випрямлячів для волосся)

60

60

140

250

Ремонт стайлерів (мультистайлерів)

70

70

150

320

* Вказана ціна тільки за роботи з ремонту випрямлячів волосся, не враховуючи запчастини, тому ціни залежать від складності ремонтів.

Гарна зачіска в житті та образі кожної жінки відіграє важливу роль, саме тому й популярна така послуга, як ремонт приладів для укладання та випрямлення волосся. Сьогодні красиво укласти волосся, випрямити неслухняні кучері є можливість не тільки в перукарні, а й прямо в себе вдома. Допомагають в цьому такі пристрої, як випрямлячі для волосся, або як їх ще називають праски або стайлери. Якщо вони виходять з ладу, то ремонт приладів для укладання волосся в Києві можна виконати в нашому сервісному центрі.

На полицях супермаркетів можна зустріти широкий модельний ряд даних пристроїв, до яких входять, як звичайні моделі, так і професійні. Принцип дії у даних приладів практично однаковий і полягає у нагріванні до певної температури пластин, покриття у яких буває різним. Від цього нюансу залежить, яким буде ремонт стайлера в разі його несправності.

Професійні моделі, зазвичай, без додаткових функцій, при цьому вони зручні, практичні та досить надійні в роботі, тому при правильному використанні ремонт мультистайлерів не знадобиться. З їх допомогою можна якісно виконувати необхідне завдання. Звичайні моделі (непрофесійні) наділені приємним, стильним зовнішнім виглядом, у них є додаткові функції, якими не часто користуються. Ціна таких побутових пристроїв значно дешевша, при цьому стайлери для професійного використання набагато швидше нагріваються, їх легше чистити, у них є регулювання температури. І ті й інші пристрої з різних причин виходять з ладу, тому актуальною залишається така послуга, як ремонт випрямлячів для волосся. Наша майстерня виконує ремонт стайлерів та приймає в роботу всі типи даних пристроїв, не залежно від складності несправності.

Основні виробники випрямлячів для волосся:

Polaris, Maxwell, Rowenta, Braun, BaByliss, VITEK, Remington, L'Oreal, Philips, Panasonic, GA.MA, Dewal, Beurer, Valera, Dyson, SCARLETT, CECOTEC, MAGIO, Geemy, GEMEI, Pro Mozer та ін.

Чому можуть зламатися щипці для волосся і потрібно їх ремонт?

Випрямляч для волосся - це нагрівальний прилад у вигляді затискача, що дозволяє випрямляти кучеряве волосся. Вирівнювання виконується при температури від 120º до 210ºC, що утворюється між двома гладкими пластинами, які щільно прилягають одна до одної. Ці пластини притискають волосся за допомогою пружини. Якщо вона вийде з ладу, то гарантовано потрібен ремонт щипців для волосся, ціна на який буде залежати від різних нюансів.

Попри широкий спектр моделей стайлерів, вони як правило конструктивно дуже схожі та складаються з:

 • корпусу (щипців зі шнуром живлення);
 • ТЕНа (нагрівального елементу);
 • регулятора температури.

На жаль, через простоту конструкції дані пристрої не такі надійні, тому часто потрібен ремонт щипців для волосся. З ладу виходять навіть моделі відомих виробників. Багато користувачів намагаються самостійно виконати ремонт електрощипців для волосся, але ще більше посилюючи проблему. Які причини призводять до того, що потрібно ремонт приладів для укладання волосся терміново? Що робити, щоб уникнути ремонту? Все просто, необхідно дотримуватися кількох досить простих правил:

 • необхідно регулярно протирати пластини, використовуючи для цього м'яку серветку зі спиртом;
 • не варто використовувати плойку на мокрому волоссі, це неодмінно призведе до того, що доведеться виконувати ремонт щипців для укладання волосся;
 • уникати різних механічних впливів на прилад, падіння з висоти або намокання неминуче негативно вплинуть на його роботу, в результаті потрібен ремонт випрямлача для волосся в сервісному центрі;
 • не варто виконувати ремонт стайлерів самостійно, оскільки не знаючи всіх нюансів, пристрій можна остаточно занапастити;
 • щорічна профілактика пристрою в сервісній майстерні - це запорука тривалої роботи без ремонту, особливо, якщо модель належить до категорії дорогих;
 • бажано не перегрівати прилад, а використовувати, виконуючи інструкцію по експлуатації, яка є в комплекті.

Виконані ремонти приладів для укладання волосся, вибіркові описи.

Оскільки випрямляч для волосся - це електричний прилад, коли він з різних причин виходить з ладу, то ремонт стайлерів в Києві розумніше довірити фахівцям, що працюють в нашому сервісному центрі. Вони на професійному рівні виконають ремонт приладів для укладання й випрямлення волосся, а головне, якісно та вчасно.

Як проявляється несправність і коли потрібен ремонт випрямлячів для волосся (м.Київ)?

До основних несправностей, які зустрічаються при експлуатації стайлерів і коли необхідний ремонт випрямляча для волосся, можна віднести:

 • Відсутність живлення на платі регулятора температури. Нвидше за все з ладу вийшов шнур, потрібно його оглянути, а також перевірити пайку плати. Якщо буде виявлено обрив, то потрібно ремонт шнура стайлера.
 • Якщо несправний роз'єм, то ремонт може полягати у виключенні його зі схеми й перепайці шнура безпосередньо.
 • У щипцях працює тільки одна половина, ймовірно міг статися обрив ТЕНа або ж погана пайка. В такій ситуації можливо полагодити випрямляч для волосся, для цього доведеться розібрати нагрівальний елемент. Він складається з двох пластин, між якими розташований резистор. В такій ситуації необхідно приділити особливу увагу провідному шару, щоб випадково його не стерти. Ремонт прасок буде зводитися до відновлення контакту між проводом та пластиною Тена.
 • Живлення на плату надходить, при цьому пристрій не гріється. Така несправність може виникати через неякісну пайку або ж коли перегоріла одна з деталей. При такій несправності в першу чергу виконується попередня діагностика і тільки потім ремонт пристрою для випрямлення волосся.
 • Якщо стайлер не включається, у нього порваний дріт, гарантовано потрібно відновлення мережевого підключення.
 • Коли не регулюється температура нагріву, на корпусі з'являються механічні пошкодження через падіння або удар, не працює індикатор, прилад вимикається, всі ці «симптоми» говорять про те, що ремонт щипців для випрямлення волосся неминучий.

Коли з ладу виходить улюблена техніка для наведення щоденної краси, у звичайного користувача відразу виникає кілька питань - де виконати ремонт стайлера (м.Київ) та скільки він буде коштувати. Ще більш бентежна ситуація, коли до сервісного центру звертаються майстри-перукарі, які сподіваються повернути до роботи професійну, досить дорогу техніку. Відповідь дуже проста - звернутися за допомогою в нашу майстерню.

Чому ремонт випрямлячів для волосся краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. ми виконаємо ремонт щипців, не залежно від бренду, моделі, складності несправності або його ціни;
 2. перед тим, як виконати ремонт будь-якої складності ми проводимо попередню діагностику, яка виконується безкоштовно;
 3. після діагностики та визначення несправності, узгоджується разом із замовником вартість і терміни виконання ремонту;
 4. якщо вам відмовили в інших майстернях, не поспішайте в магазин за новим пристроєм, ми виконаємо ремонт мультистайлера, навіть з найскладнішою проблемою;
 5. великий досвід роботи в даній сфері дозволяє нашим майстрам братися за найскладніші випадки й успішно з ними справлятися;
 6. при необхідності ми замінимо деталі, що вийшли з ладу і ваш прилад знову запрацює, як новий;
 7. у нас правильна цінова політика;
 8. на ремонт і деталі, які замінили ми видамо гарантію.