Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт будь-яких прасок, з парогенератором, парових прасок, прасувальних систем. Діагностика праски.

Відповіді фахівця на запитання

александр павловский

27.04.2023

Grundig-7040. С левой стороны горят все три лампы, вода есть, утюг греет но помпа не включается, при его тряске кратковременно включалась помпа,бойлер пуст. В работе небыл больше года. Работаете-ли через Нова Пошта? Дякую.

Доброго дня! Ви залишили запит про ремонт парогенератора GRUNDIG SIS 7040. Орієнтовна вартість ремонту 2000 грн. Більш точнішу інформацію можна отримати при первинному огляді праски та в процесі ремонту.

Михаил

31.10.2019

утюг парогенератор тефаль с утюга течет иногда вода, сам паровой блок не течет, что может быть? сколько стоит ремонт?

Возможно стала протекать сама подошва утюга, возможно течет в местах стыка трубок подачи пара... точнее будет ясно после диагностики, тогда же можно будет назвать и цену ремонта утюга.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Ремонт прасок (парових з подачею пара, прасувальних систем)

прасок з відпарювачем (звичайних)

0/70

70

170

280

прасок з парогенератором (парових)

0/120

120

250

500

прасувальних систем

0/150

150

300

600

Ціни на ремонт прасок різних типів: парових прасок, прасувальних систем, прасок з парогенератором:

* Вартість ремонтних робіт вказана без цін на деталі та може збільшуватись.

Наші переваги: Безоплатна первинна діагностика та консультація, можливість здійснення складних ремонтів, навіть після невдалих спроб ремонту інших "майстрів", об'єктивна та актуальна вартість ремонту, реальна і чесна гарантія.

Напевно, кожен погодиться з думкою, що праска є незамінним помічником у будинку. Важко собі уявити сучасне життя без цього електроприладу, який допомагає виглядати акуратно та охайно. Сьогодні на українському ринку можна зустріти найрізноманітніші моделі прасок, починаючи від компактних та закінчуючи «просунутими» і промисловими. При цьому з різних причин всі вони можуть зламатися, відповідно, ремонт праски - це досить популярна послуга.

Основні виробники прасок:   
Rowenta, Electrolux, Philips, Tefal, Krauff, Aurora, Delonghi, Siemens, Grundig, Bosch, Braun, Bork, Magio, Redmond, Polaris, Panasonic, Vitek, Moulinex, Saturn, Scarlett та ін.

Чому може зламатися праска?

Всі знайомі з народною мудрістю «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму». Добре відпрасований костюм, сукня чи модна блуза і ви на висоті, оскільки охайний, доглянутий вигляд завжди актуальний. Праска - невіднятна частина стандартного набору домашньої побутової техніки. Залежно від конфігурації, нею можна прасувати різні тканини, не пошкоджуючи їх. «Розумні» парові системи здатні прасувати у вертикальному положенні, регулювати температуру, ними можна відпарювати плями. Чому ж праски виходять з ладу? Причин цього кілька:

 • неправильна, чи не акуратна експлуатація праски, яка проявляється в різноманітних механічних впливах, в першу чергу падіння;
 • використання не фільтрованої води, що призводить до утворення накипу;
 • пошкодження кабелю живлення та вилки;
 • самостійний, чи не коректний ремонт парової праски часто супроводжується появою подряпин та тріщин на корпусі, як результат може випасти терморегулятор або ручка;
 • механічні пошкодження підошви, на якій з'являються подряпини, відколи (після падінь) і ін.;
 • неякісна збірка, виробничий дефект;
 • знос окремих компонентів праски.

Виконані ремонти прасок, вибіркові описи.

За своєю конструкцією праска складається з нагрівального елементу, ємності для води, кнопки управління, лампочки, яка показує роботу режимів та ручки. Ось так, здавалося б все просто! При цьому праски, не залежно від типу або моделі, виходять з ладу досить часто, а оскільки замінити їх чимось іншим не можливо, це приносить багато незручностей. Попри те, що дана побутова техніка виготовляється з якісних матеріалів, ремонт праски з парогенератором все ж таки необхідний.

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт прасок (м.Київ)?

 • Праска не нагрівається, причин даної проблеми може бути декілька. Можливо, проблема в мережевому шнурі, не справній розетці, або ж з ладу міг вийти ТЕН.
 • З підошви праски не йде пара, швидше за все на підошві або у водяному клапані утворився шар накипу.
 • Не регулюється температура - це може бути пов'язано з тим, що заклинило терморегулятор, з ладу вийшла підошва. У будь-якому випадку ремонт парових прасок (м.Київ) буде обов'язковим.
 • З праски витікає вода, не працює бризкалка зволоження одягу - тече контейнер для води, бризкалка забита вапняним нальотом, з ладу вийшла підошва.
 • У парогенераторі не подається пар, проблема швидше за все в системі подачі води - в бойлер не надходить вода, могло заклинити механізм в помпі, тому вона не качає.
 • Не включається праска, проблема може полягати в підошві, в ній спрацьовує термозахист.
 • Пошкодження мережевого шнура - така несправність досить поширена. Цілісність шнура і вилки можна продіагностувати спеціальним приладом – мультиметром.
 • Несправність термозапобіжника, який несе відповідальність за безпеку праски під час роботи. При підвищенні температури, запобіжник роз'єднує електричний ланцюг і знищується, запобігаючи тим самим виникнення пожежі.
 • Вихід з ладу терморегулятора, за допомогою якого встановлюється необхідна температура підошви праски. В такому випадку вартість ремонту праски можливо визначити тільки після проведеної діагностики.

Чому ремонт прасок краще виконувати у сервісній майстерні?

 1. ми виконаємо безкоштовну первинну діагностику та визначимо чи буде рентабельним ремонт парових прасок;
 2. у нас є всі можливості здійснення найскладніших ремонтів, навіть якщо від них відмовилися інші;
 3. об'єктивна та актуальна вартість ремонту приємно здивує вас;
 4. наявність сучасного обладнання та необхідних інструментів - запорука якості виконаних робіт;
 5. з огляду на важливість даної побутової техніки, ремонт прасок виконується за найкоротший час;
 6. ми видаємо гарантію на виконані послуги.

Коментарі до виконаних ремонтів прасок (питання та відповіді).

Павло

Включаєтьсяю. помпа качає надлишковий тиск після помпи добрячий. після хвилини роботи вивалюєтся в аврію (немає рівню води). Така робота через раз......чим вимірюється рівень води в бойлері?

Ответ сервисного центра

Вітаємо! Ми не зрозуміли ваше питання повністю і його зміст. Проте, незалежно від того, чи мова йде про парогенератор, парогенераторну праску або іншу модель, до кожного з них додається детальна інструкція з використання. Ваш прилад також повинен мати таку інструкцію. Якщо вас цікавить ремонт, будь ласка, надайте більш детальний опис несправності та повну і точну модель і ми зможемо орієнтувати вас щодо вартості ремонту, якщо він потрібний. Або ж ми можемо надати пораду щодо профілактики цих приладів, щоб вони працювали бездоганно і якомога довше. Інформацію можна надати за номером 097-332-33-02 (Viber чи Telegram).

Petre

Statia nu merge, are 3 leduri aprinse în stânga, pompa nu trage apa din bazin, ce este defect ?

Ответ сервисного центра

În acest fier de călcat cu abur, protecția a funcționat, poate să nu existe nicio legătură cu senzorul de prezență a apei, dar cauza exactă trebuie identificată în timpul procesului de reparație.

Сергей

Где можно приобрести зап, части для паровой станции Grundig SIS 7040. Пытаюсь найти через Google, но такой бренд у фирм торгующих зап.частями для паровых станций отсутствует, от слова совсем. Спасибо.

Ответ сервисного центра

Каждый элемент этого утюга имеет свою маркировку, по ней обычно и находятся нужные детали для ремонта утюга.

Сергей

В парогенераторе Grundig SIS 7040 нет подачи пара. Парогенератор новый, был куплен несколько лет назад. Стоял без дела в коробке. Сейчас понадобился и оказалось, что паровая установка не работает. Утюг работает, вода в парогенераторе нагревается, пробка слива очень горячая, а пара нет. Утюг новый, вариант засорения отбрасываем.
Прошу помощи. Нахожусь в Кривом Роге.

Ответ сервисного центра

Надо разбирать и диагностировать каждый узел - так в процессе ремонта утюга с парогенератором мы обычно выясняем причину и помогаем таким образом нашим заказчикам.

Натали

У парогенератора при глажки выходят пар с водой вместе и после подачи пара насос сильно начинает дрибизжать. Подскажите пожалуйста что это может быть

Ответ сервисного центра

Возможно забилась система подачи воды и пара, начиная с контейнера с водой и заканчивая соплом подошвы утюга. Возможно неисправна помпа парогенератора... Точно все выяснится в только процессе ремонт этого парового утюга.

Глеб

Добрый день! В нашем парогенераторе Grundig SIS 7040 у утюга вырвана подошва. Сможете ли ее заменить? Какой ориентировочно может быть стоимость? Спасибо за ответ.

Ответ сервисного центра

Состояние подошвы и корпуса утюга нужно увидеть, для полной диагностики и определения стоимости этого ремонта утюга. Скиньте фото нам на вайбер, или привозите на бесплатную диагностику.

Александр

Подскажите пожалуйста что за датчик с верху? У нас тоже проблема в подаче воды! Но помпа исправна, когда провод с датчика снимаешь помпа начинает качать!

Виктор

Если с противоположной стороны от дренажной пробки на баке - это датчик уровня в баке, при достижении уровня воды в баке до датчика насос останавливается.

Ответ сервисного центра

"датчик с верху" - сверху чего? Если катушка помпы исправна, это не значить что помпа полностью работает. Возможно датчик температуры и он замкнут. Утюг сложный и имеет напряжение, опасное для жизни. Вы бы лучше обратились к специалистам по ремонту утюгов.

Наталья

Парогенератор gs 8620 включается кнопкой на пару секунд и гаснет. Помогите исправить)

Ответ сервисного центра

Это срабатывает защита в утюге, с причинами надо разбираться в процессе его ремонта. Наша помощь может быть только в таком виде.

Коля

У меня похожий паровой утюг Delonghi, но другой модели. Тоже перестал давать пар, причина такая же?

Ответ сервисного центра

Возможно и нет. Может помпа перестала качать, может забилась система подачи воды или пара в любом месте, может что с платой управления...

Коля

понятно, в общем завезу к вам на днях. Надеюсь сумма ремонта будет не выше этой)