Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вибиває автомат індукційна плита Steba IK 200, вартість ремонту індукційної плити.

Закінчення ремонту: 24.09.2019
Замовлення №: 90598
✓ Пристрій, виробник, модель

Індукційна плита Стеба IK 200 на дві конфорки, потужністю 3,1 кВт, 8 рівнями потужності та таймером 5-99 хвилин. До особливостей даної індукційної плити можна віднести: автоматичне виявлення посуду, безпосереднє нагрівання дна посуду та вимкнення без нього, мобільне використання. Ця настільна плита зі склокерамічною поверхнею.

✓ Заявлена несправність замовником

До сервісного центру доставили індукційну плиту, яка вийшла з ладу, вона при включенні вибиває автомат. Зі слів замовника це сталося, коли дружина варила кашу. Ми завжди виконуємо подібні ремонти, при цьому якою буде вартість ремонту індукційної плити в даному конкретному випадку, можна буде дізнатися лише після діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Індукційна плита у досить хорошому стані, однак після її розбирання та проведеної діагностики встановлено, що вартість ремонту індукційної плити буде відповідною, оскільки несправність є досить складною. Зокрема, з ладу вийшла основна плата правої конфорки (див. світлину №3), також пробитий силовий транзистор FGA25N120 конфорки 1300Вт, тому потрібна його заміна. Всі ці фактори позначаться на кінцевій вартості ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

Повністю відремонтовано основну плату правої конфорки, відновлено силові ланцюги, перепаяно деякі деталі, включаючи конденсатори та резистори. Подальший ремонт полягав у заміні нового силового транзистора FGA25N120 (добре видно на світлині №4). З вартістю ремонту індукційної плити замовник повністю погоджується, йому видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість цього ремонту з відновлення основної плати правої конфорки та заміни нового силового транзистора – 1000 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що при включенні індукційної плити постійно вибивало пробки, став вихід із ладу правої конфорки, на якій виявилася несправною основна плата. Крім того, було пробито силовий транзистор конфорки. Очевидно, що з такими проблемами справно працювати плита не могла.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом та цілком адекватною вартістю, замовнику рекомендовано перевірити пробки, можливо вони вимагають заміни. Поводитися з індукційною плитою дуже дбайливо та акуратно, намагатися не заливати її жодною рідиною. Якщо вона знову вийде з ладу, цілком можливо, що вартість відновлювальних робіт виявиться вищою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.