Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт пральних машин вдома чи офісі у Києві. Ремонт холодильників, посудомийних машин.

ремонт бытовой техники

Наш сервісний центр багато років, на професійному рівні, виконує всі види післягарантійних ремонтів великої побутової техніки з можливим виїздом майстра додому до замовника. Незалежно від виробника, марки чи моделі буде виконано ремонт пральних машин будь-якої складності. Це дуже зручно для власника, тому що непотрібно транспортувати громіздку техніку – наш спеціаліст прибуде за вказаною адресою, оперативно виконає ремонт посудомийних машин чи іншої великої побутової техніки на виїзді.

Сучасні пральні машини автомат наділені складною механікою, системою нагріву, подачі та зливу води, високоінтегрованою електронікою, тому їхнє відновлення особливо актуальне. До типових несправностей можна віднести наступні: машина не вмикається, не працює режим прання або віджиму, стукає при віджимі барабан та ін. Такі несправності пралок ми зможемо успішно усунути вдома у клієнта.

Також складний ремонт посудомийних машин Київ. Це пов'язано з тим, що ця техніка має сучасне цифрове устаткування, з допомогою якого легко вибираються режими роботи, а також складну конструкцію. Оскільки посудомийна машина часто буває вбудованою, то потрібно провести її демонтаж з інтер'єру, потім розібрати та зробити діагностику, усунути несправність (заміна/реставрація окремих вузлів), після чого знову скласти та провести монтаж.

Якщо не вмикається холодильник, працює, але не морозить, не розморожує або самостійно вимикається - телефонуйте нам. Ремонт холодильників, морозильних камер із різними несправностями – це наша спеціалізація.

Ціни на ремонт пральних машин на виїзді, холодильників, посудомийних машин:

 

Діагностика  
цена, грн. *

II категорія  
цена, грн. *

III категорія  
цена, грн. *

Ремонт пральних машин

100

200

300

Ремонт холодильників

100

200

300

Ремонт посудомийних машин

150

300

500

Вбудована техніка: НВЧ печі, електродуховки

ціни у розділі «побутової техніки»

* Ціни вказані без урахування деталей, залежать від видів робіт та кінцева вартість обговорюється із замовником.

Діагностика пральної машини (виклик майстра), як правило, проводиться з частковим розбиранням/складанням пристрою на виїзді та оплачується у разі, якщо замовник відмовився від подальшого ремонту (не влаштовує вартість, терміни виконання, умови гарантії та інше). Вартість робіт за II та III категоріями обчислюється та уточнюється за видами робіт, та залежить від складності несправності. Також комплектуючі, що застосовуються, пропонуються за роздрібними цінами. Провівши діагностику холодильників, пральних машин автомат, посудомийних машин на виїзді, майстер повідомляє замовнику кінцеву вартість послуги та терміни її виконання. Тільки після згоди замовника виконуються подальші роботи, встановлення комплектуючих.

Завдяки великій побутовій техніці зберігаються продукти, миються гори брудного посуду, готуються страви, переться та сушиться одяг. Щоб довше користуватися цими благами, техніка має бути справною. Київ – це мегаполіс, тому навряд, якщо зламався холодильник чи пральна машина, радість принесе перспектива транспортувати їх через все місто в майстерню. Йдучи на зустріч клієнтам, наші майстри виконують ремонт холодильного обладнання та іншої техніки безпосередньо вдома у замовника. Якщо ж знадобиться капітальний ремонт, виконати який неможливо без спеціального обладнання, вам все ж таки доведеться привезти техніку у наш сервісний центр. Але все ж, такі завдання, як усунення витоку фреону, заміна компресора, заміна або реставрація плати управління холодильника чи пральної машини, заміна термостата/терморегулятора, наші фахівці можуть виконувати віддалено від сервісу. Для цього є спеціальне устаткування. Наші майстри виконають будь-яке сервісне обслуговування холодильників на виїзді в офісі або у вас вдома.