Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт пароочисників, парових швабр, відпарювачів та мінімийок з будь-яким видом несправності.

Відповіді фахівця на запитання

Валентина Алексеевна Пономаренко

25.01.2024

Ремонт паровой швабры: нет пара.Я проживаю в г.Запорожье.Как быть?может подскажете где в Запорожье?

Вітаємо! На жаль де майстерні по ремонту побутової техніки в Запоріжжі нам невідомо. Спробуйте в пошуковій системі Google змінити параметри пошуків і додати місто в якому мешкаєте. Якщо Ваші пошуки будуть безрезультатні звертайтесь в нашу майстерню. За номером 097-332-33-02 або Viber чи у Telegram Ви зможете отримати більше інформації щодо ремонту, вартості та умов пересилки.

Олег Миколів

30.06.2020

Зламався відпарювач негріє, його модель Philips GC576. Сам розібрав бачу що посипався наргіваючий елемент ціна ремонта?

Нам потрібно самим оцінити стан нагрівального елемента та інших деталей, тому пропонуємо вам привезти відпарювач на діагностику. Після огляду, якщо влаштує запропонована ціна ремонту, то відразу і здасте.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту пароочищувачів, мінімийок

ремонт мінімийок, універсальних

0/60

150

300

600

ремонт парових швабр

0/50

120

250

500

ремонт пароочисників портативних

0/40

100

230

450

ремонт відпарювачів вертикальних, ручних

0/30

80

200

400

Орієнтовні ціни на ремонт мінімийок, пароочищувачів, парових швабр, відпарювачів:

* Ціни вказані без урахування вартості деталей, тому можуть змінюватися в залежності від складності окремого ремонту.

Для сучасних господинь, пароочищувачі, відпарювачі, парові швабри, давно стали добрими та надійними помічниками. Вони допомагають впоратися з бактеріями та мікроорганізмами, очистити різні поверхні від всіляких забруднень. Не меншою популярністю користуються мінімийки високого тиску, які використовуються для різноманітних цілей. З їх допомогою можна видалити пил, бруд з різних поверхонь, мити автомобілі, очищати бетонні поверхні й ін. Якісні та надійні, ці, такі потрібні в побуті пристрої, ламаються рідко, при цьому з різних причин ремонт мінімийки або ремонт пароочисника все ж неминучий.

Основні виробники пароочищувачів, відпарювачів, мінімийок:

Delfa, Philips, Vinis, Karcher, BLACK & DECKER, Polti, Ariete, HAUSLICH, Clatronic, Qilive, BOMANN, Water Zoom, Digital, Lavor, Oleo-Mac, Saturn, Magio, Bosch, Tefal, Edon, Протон, Maltec і ін.

Чому може зламатися пароочисник, відпарювач або парогенератор?

Як показує багаторічний досвід роботи ремонт відпарювача або ремонт парової швабри потрібен з вини самих користувачів, які неправильно з ними поводяться. Пароочисники, парогенератори або відпарювачі давно стали незамінними під час прибирання, чищення одягу, диванів і навіть автомобілів. Завдяки паровій швабрі з'явився новий спосіб прибирання, набагато ефективніше звичайних методів. За лічені секунди з її допомогою можна почистити поверхні підлогових покриттів від бруду та пилу. Але, всім цим приладам властиво виходити з ладу, до цього призводить:

 • неакуратна, неправильна експлуатація, зберігання в неналежних умовах, що може привести до витоку пара з-під корпусу пароочисника. Це не тільки створює незручності під час роботи, але й дуже небезпечно, оскільки існує ризик обпектися;
 • використання не фільтрованої води, що сприяє появі на нагрівальному елементі накипу, це призводить до того, що з часом техніка нагрівається занадто повільно, а в підсумку взагалі виходить з ладу;
 • падіння, сильні поштовхи, удари або інша механічна дія, гарантовано призведуть до того, що знадобиться ремонт парових швабр (м.Київ);
 • самостійне розбирання пристрою та спроба виконання ремонту мінімийок без потрібних знань і досвіду;
 • різкий перепад електроенергії часто виводить з ладу пароочисники, парогенератори та ін. прилади;
 • не виключений заводський брак.

Виконані ремонти пароочисників, мінімийок, вибіркові описи.

Якщо з ладу вийшов відпарювач, пароочисник, парогенератор, мінімийка, не працює парова швабра, не варто передчасно панікувати та засмучуватися, адже все можна вирішити, головне, вчасно звернутися за допомогою до професіоналів. Це істотно заощадить ваші фінанси, оскільки промивка парогенератора, ремонт мінімийок або ремонт пароочисників (м.Київ) значно дешевші, ніж купляти новий пристрій.

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт відпарювачів (м.Київ)?

 • Якщо в парогенераторі відсутній пар, найімовірніше, з ладу вийшов регулятор пара, протікає бачок або шланг. В такому випадку потрібно заміна клапана або очищення парогенератора.
 • Парогенератор видає занадто низьку температуру пара - всередині накопичилося багато накипу, або ж у приладу знижена напруга живлення.
 • Пароочисник не включається - швидше за все проблема в несправному кабелі живлення або блоці управління.
 • Ремонт відпарювача для одягу стане обов'язковим, якщо за час експлуатації на нагрівальному елементі утворився вапняний наліт, лопнув шланг, з'явилися несправності в системі керування.
 • Якщо в мінімийках вийшов з ладу двигун, несправна помпа, ручки регулювання тиску, поламався запірний клапан, шланг, нагрівальний елемент й ін., то ремонт мінімийок гарантований.
 • Ознакою порушення роботи мінімийки є зниження тиску, погіршення розпилювання води, поява шуму, відсутність нагріву води або запуску двигуна.
 • Потрібен ремонт парових швабр, якщо несправна головка для чищення, з'явилася несправність в роботі системи подачі пари, в непридатність прийшли регулятори, вийшли з ладу датчики та ін.
 • Слабка подача пара в пароочиснику, підтікає контейнер, причина несправності - забита накипом система подачі води.
 • Відпарювач для одягу погано подає пар або не подає його взагалі, швидше за все спрацював термозахист, забиті накипом сопла прасування.

Чому ремонт відпарювачів або ремонт мінімийок (м.Київ) краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. штат наших фахівців з великим досвідом та стажем роботи, тому їм під силу відновлювальні роботи будь-якого рівня складності;
 2. ми приймаємо техніку з усіх міст України;
 3. гарантуємо безкоштовну первинну діагностику парогенератора, мінімийки або відпарювача, якщо буде виконуватися подальший їх ремонт;
 4. у нас доступні, обґрунтовані ціни при високому рівні якості;
 5. позитивні відгуки вдячних клієнтів свідчать про високу професійність наших майстрів;
 6. наявність сучасного ремонтного та діагностичного устаткування, дозволяють братися за найскладніші випадки;
 7. ми використовуємо тільки оригінальні запчастини, які купуємо у перевірених постачальників;
 8. на всі роботи й замінені деталі видаємо гарантію.
Михайло

не крутить редуктор, що ктрутить тарілки, чи вас є така запчастина номер на моторі UBR2ND1D37CBN6DZ120

Ответ сервисного центра

Вітаємо! Наш сервіс не є інтернет - магазином з продажу запчастин, ми надаємо послугу з ремонту побутової техніки. Приблизний бюджет ремонт Вашого пристрою 1200 грн. Точніше щодо вартості Вас зорієнтують в майстерні під час первинного огляду. Якщо у Вас залишились запитання звʼязатись з нами можна за номером 097-332-33-02 або Viber, Telegram.