Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт хлібопічки з будь-якою несправністю, замовлення аксесуарів. Безкоштовна діагностика хлібопічки.

Відповіді фахівця на запитання

Сергей Шкляр

03.03.2023

Хлебопечка DeLonghi BDM 755 S. В режиме подогрева теста после замеса "Leveе" отсутствует подогрев. Все остальные режимы "замес", "выпечка" работают.

Доброго дня! Ви залишили запит по ремонту хлібопічки Хлібопічка Delonghi BDM 755 S, у якої відсутній підігрів. Ми можемо виконати її ремонт, орієнтовна вартість 1800 грн.

Андрій Гринюк

18.10.2020

Хлебопечка DeLonghi BDM 755 S. При ввікмненні хлібопічки в мережу живлення включається мотор для здійснення замісу. Жодних помилок на дисплеї не висвічує, вибір режиму (menu) нічого не дає. Підскажіть будь-ласка в чому може бути проблема. самостійні ремонти не проводились, гарантійний термін пропрацювала успішно.

Ймовірно в платі управління хлібопічки збій в програмі, або проблема виникла з її живленням. Тільки в процесі діагностики можна все з'ясувати точніше. Приносьте хлібопічку у сервісний центр і ми її відремонтуємо!

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика   
ціна, грн. *

Профілактика  
ціна, грн. *

Ремонт II категорії  
ціна, грн. *

Ремонт III категорії  
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту хлібопічок за видами робіт

Ремонт ємності хлібопічки (заміна сальника, підшипника)

70

70

300

500

Ремонт мотора хлібопічки (заміна двигуна, шківа, ременя)

80

80

350

550

Ремонт електроніки хлібопічки (перепайка деталей плати)

100

100

400

600

* Ціни вказані за виконані ремонтні роботи м'ясорубок, без урахування вартості запчастин, тому можуть змінюватися в залежності від складності.

Такі пристрої, як хлібопічки - незамінні помічники на кухні, з їх допомогою можна самостійно випікати смачний хліб. Так, можна піти в магазин та купити свіжий хліб, проте у сучасних користувачів є альтернатива, тому що тепер можна придбати хлібопічку та готувати домашній хліб самому. До переваг даної техніки можна віднести її якість та надійність, тому при правильному використанні ремонт хлібопічок (м.Київ) потрібно не часто. Ще одним плюсом хлібопічок є відмінна якість готового виробу, оскільки хліб виходить рівномірно пропечений та з рум'яною скоринкою. Багато моделей мають таймер затримки включення, завдяки чому можна отримати теплий хліб на конкретний час, наприклад, до сніданку. Якщо не потрібно ремонт, справна хлібопічка працює практично безшумно. Про готовність випеченого хліба оповіщує звуковий сигнал. Проте, ніяка кухонна техніка не застрахована від несправностей, тому ремонт хлібопічки може знадобитися в будь-який момент. Виконувати ремонт будь-якої складності краще в сервісному центрі, де для цього є всі умови.

Основні виробники хлібопічок:

Ariete, Moulinex, Kenwood, Binatone, Gorenje, Redmond, Bosch, LG, Tefal, Zelmer, Delonghi, Krups, Panasonic, Zanussi, Philips, Vitek, Scarlett, Fagor, Bomann, Mystery, Saturn, Steba, Laretti, Liberton, Hilton, VIMAR, Clatronic, BORK, Maestro та ін.

Чому може зламатися хлібопічка?

Запашний, рум'яний, завжди свіжий хліб на вашому столі - це не мрія, а реальність. Хлібопічка максимально спростила процес приготування та повністю виключила ручну працю. Вона здатна керувати всіма етапами випічки хліба, включаючи температуру та час приготування. Але приходить час і пристрій виходить з ладу. Для багатьох це стрес, розгубленість - що робити в даній ситуації, можливо придбати нову хлібопіч або все ж спробувати виконати терміновий ремонт хлібопічок. Другий варіант однозначно вигідніший! Які фактори впливають на роботу хлібопічки, з яких причин потрібно її ремонт?

 • як і будь-якій електротехніці, хлібопічці протипоказані перепади напруги у мережі, це призводить до того, що потрібно ремонт електроніки хлібопічки;
 • інтенсивне використання прискорить знос деяких деталей, і як результат пристрій не працюватиме і знадобиться ремонт;
 • будь-яка механічна дія, включаючи падіння, сильні удари або вібрації. Вартість ремонту хлібопічки в такому випадку буде залежати від складності проблеми;
 • попадання всередину хлібопічки вологи чи будь-якої рідини також призведе до складного ремонту;
 • постійне перевантаження мотора призведе до ремонту мотора хлібопічки;
 • виробничий брак та ін.

Виконані ремонти хлібопічок, вибіркові описи.

Свіжий хліб власної випічки давно нікого не дивує, попри те, що випікається він не в спеціальній печі, а в електричній хлібопічці, його смакові якості від цього абсолютно не змінились, оскільки дана побутова техніка працює за принципом духової шафи. Більш того, сучасні моделі вміють не тільки випікати смачний хліб, але також замішувати тісто, що гідно оцінять зайняті господині.

Як будь-який інший пристрій, хлібопічка може вийти з ладу, тому актуальною та розповсюдженою послугою є ремонт хлібопічки, ціна на який може залежати від різних факторів. Можливо знадобиться ремонт бака хлібопічки або заміна втулки хлібопічки, а можливо щось інше, звідси й різна ціна.

Як проявляється несправність і коли потрібно ремонт хлібопічки (м.Київ)?

 • Хлібопічка не включається, несправність може критися в неробочій кнопці включення чи вийшла з ладу плата електроніки, в будь-якому випадку без ремонту не обійтися.
 • Хлібопіч не нагрівається, можливо перегорів нагрівальний елемент, відповідно ремонт хлібопічки полягатиме в його заміні.
 • Хлібопічка не відкривається, необхідно ремонт корпусу, можливо потрібно замінити деякі деталі.
 • Не замішується тісто, імовірно несправність викликана виходом з ладу щіток двигуна, мотора або шестерень. Перш ніж виконувати ремонт хлібопічок в Києві, потрібно діагностика.
 • Хліб всередині виходить сирим, пригорає, можливо стався збій в роботі датчиків температури.
 • Тісто в хлібопічці не підійматися, хліб не випікається, швидше за все з ладу вийшла система управління нагрівальними елементами. Можливо буде потрібно ремонт ємності хлібопічки.
 • При зносі сальників хліб може виявитися глевким через відхід вологи. Ця ж проблема може виникнути через зниження напруги у мережі.
 • Якщо хлібопіч поводиться дивно - не включаються деякі кнопки, з'являється сигнал закінчення випічки, коли вона тільки розпочала працювати, це може бути сигналом того, що стався програмний збій в модулі управління. З такою несправністю самостійний ремонт неможливий, тому варто негайно звернутися в сервіс.
 • Хлібопіч включена, але мішалка не обертається, при цьому не чути звук двигуна, швидше за все проблема в електродвигуні, коли на ремінь для хлібопічки не подається обертальний рух від шківа. Ремонт або заміна ременя хлібопічки мають виконувати фахівці.
 • Протікає відро хлібопічки, проблема може бути пов'язана з сальником або підшипником. Після діагностики майстер визначить можливий ремонт відра хлібопічки, чи потрібно замінити підшипник хлібопічки чи сальник відра хлібопічки.
 • Ремонт відерець хлібопічок - це усунення деформацій або протікання, майстер акуратно розбере пристрій, зніме вісь весла та виконає ремонт з'єднання. Якщо не обертається весло, відповідно потрібно замінити двигун або відрегулювати ремінь, що зіскочив зі шківа.

На жаль, хлібопічки ламаються. Конструкція сучасних моделей досить складна, вони оснащені цифровими екранами, в них використовуються електронні плати. Саме тому ремонт хлібопічок в Києві повинен виконуватися досвідченими майстрами, які працюють в майстерні. Виконувати самостійно ремонт вкрай не рекомендується, оскільки через особливості конструкції пристрій захищений від стороннього проникнення.

Чому ремонт хлібопічок краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. всі діагностичні роботи ми виконуємо абсолютно безкоштовно, за умови подальшого ремонту, саме за її результатами визначимо вартість ремонту хлібопічки та його термін;
 2. беремо в ремонт всі моделі та якісно його виконуємо, не залежно від виробника або складності несправності;
 3. при необхідності виконаємо ремонт чаші хлібопічки, замінимо підшипник хлібопічки або інші маніпуляції, від яких залежить якісна подальша робота;
 4. не залежно від складності несправності, ремонт виконують обізнані майстри з великим досвідом роботи;
 5. наш сервісний центр ремонту будь-якої побутової техніки в м.Києві обладнаний професійним діагностичним та ремонтним оснащенням та інструментами;
 6. використовуємо тільки якісні оригінальні деталі для заміни, оскільки упродовж багатьох років успішно співпрацюємо з перевіреними фірмами-постачальниками;
 7. за час існування майстерні ми виконали сотні ремонтів побутової кухонної техніки,
 8. ремонт форми хлібопічки, корпусу або інших складових, які вийшли з ладу;
 9. у нас лояльні, обґрунтовані ціни, які вас не розчарують;
 10. на виконаний ремонт видається чесна гарантія, ми повністю відповідаємо за виконану роботу, оскільки на 100% впевнені в якості сервісу, що надається!