Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після неправильного підключення немає звуку в Taga Harmony TA-400, ремонт двоканальних підсилювачів.

Закінчення ремонту: 22.11.2019
Замовлення №: 90749
✓ Пристрій, виробник, модель

Інтегральний двоканальний напівпровідниковий підсилювач звуку Тага Harmony TA-400MiC з діапазоном відтворюваних частот 30-20000 Гц, потужністю 60 Вт на кожен канал при 8 Ом та 90 Вт при 4 Ом. Підсилювач із співвідношенням сигнал/шум 89 дБ, у нього є USB інтерфейс, є такі роз'єми, як AUX, два RCA, microphone, вихід на навушники jack 6,3 mm та інші. Коефіцієнт нелінійних спотворень становить лише 2%.

✓ Заявлена несправність замовником

До нашого сервісного центру надійшов двоканальний підсилювач звуку з проблемою - після неправильного підключення спочатку зник звук, потім підсилювач вимкнувся взагалі та більше не включається. Оскільки ми виконуємо ремонт двоканальних підсилювачів, незалежно від складності поломки, його прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Загальний стан підсилювача добрий, на першій світлині видно, що він з акуратним, не пошкодженим корпусом. Після його розбирання з'ясували, що у даній моделі використовується плата TA-400MIC-1PCB-01. У ході діагностичних робіт майстер встановив, що ремонт двоканальних підсилювачів неминучий, оскільки з ладу вийшли модуль живлення та модуль підсилювача низької частоти (ПНЧ).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні модулів, які вийшли з ладу, для чого довелося перепаяти багато різних оригінальних деталей, до яких входять конденсатори з різним маркуванням, діоди, резистори (див. світлини №3, 4 та 5). Після такого ремонту двоканальних підсилювачів він увімкнувся, звук з'явився та він гарної якості. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт блоку живлення та модуля ПНЧ з перепаюванням багатьох деталей обійшовся для замовника 850 грн.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку цей двоканальний підсилювач звуку вийшов з ладу через те, що його неправильно підключили, про що безпосередньо на прийомці розповів замовник. Більш того, імовірно, ця несправність могла також виникнути через постійні перевантаження пристрою.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовник попереджений про те, що під час правильної подальшої експлуатації підсилювач звуку зможе пропрацювати тривалий час, якщо його не перевантажувати. При підключенні обох пар колонок (А+В) опір кожної має бути щонайменше 8 Ом. Також слідкувати за тим, щоб цей двоканальний підсилювач правильно підключався. Якщо не дотримуватися цих рекомендацій, знову знадобиться ремонт і не факт, що він виявиться набагато складнішим.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.