Після неправильного підключення немає звуку в Taga Harmony TA-400, ремонт двоканальних підсилювачів.

Замовлення №: 
90749
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Інтегральний двоканальний напівпровідниковий підсилювач звуку Тага Harmony TA-400MiC з діапазоном відтворюваних частот 30-20000 Гц, потужністю 60 Вт на кожен канал при 8 Ом та 90 Вт при 4 Ом. Підсилювач із співвідношенням сигнал/шум 89 дБ, у нього є USB інтерфейс, є такі роз'єми, як AUX, два RCA, microphone, вихід на навушники jack 6,3 mm та інші. Коефіцієнт нелінійних спотворень становить лише 2%.

✓ Заявлена несправність замовником: 

До нашого сервісного центру надійшов двоканальний підсилювач звуку з проблемою - після неправильного підключення спочатку зник звук, потім підсилювач вимкнувся взагалі та більше не включається. Оскільки ми виконуємо ремонт двоканальних підсилювачів, незалежно від складності поломки, його прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Загальний стан підсилювача добрий, на першій світлині видно, що він з акуратним, не пошкодженим корпусом. Після його розбирання з'ясували, що у даній моделі використовується плата TA-400MIC-1PCB-01. У ході діагностичних робіт майстер встановив, що ремонт двоканальних підсилювачів неминучий, оскільки з ладу вийшли модуль живлення та модуль підсилювача низької частоти (ПНЧ).

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні модулів, які вийшли з ладу, для чого довелося перепаяти багато різних оригінальних деталей, до яких входять конденсатори з різним маркуванням, діоди, резистори (див. світлини №3, 4 та 5). Після такого ремонту двоканальних підсилювачів він увімкнувся, звук з'явився та він гарної якості. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт блоку живлення та модуля ПНЧ з перепаюванням багатьох деталей обійшовся для замовника 850 грн.

✓ Причини несправності: 

В даному конкретному випадку цей двоканальний підсилювач звуку вийшов з ладу через те, що його неправильно підключили, про що безпосередньо на прийомці розповів замовник. Більш того, імовірно, ця несправність могла також виникнути через постійні перевантаження пристрою.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту замовник попереджений про те, що під час правильної подальшої експлуатації підсилювач звуку зможе пропрацювати тривалий час, якщо його не перевантажувати. При підключенні обох пар колонок (А+В) опір кожної має бути щонайменше 8 Ом. Також слідкувати за тим, щоб цей двоканальний підсилювач правильно підключався. Якщо не дотримуватися цих рекомендацій, знову знадобиться ремонт і не факт, що він виявиться набагато складнішим.

ремонт двоканальних підсилювачів Taga Harmony TA-400 MiC
ремонт двоканальних підсилювачів Taga Harmony TA-400 MiC
ремонт двоканальних підсилювачів Taga Harmony TA-400 MiC
ремонт двоканальних підсилювачів Taga Harmony TA-400 MiC
ремонт двоканальних підсилювачів Taga Harmony TA-400 MiC

Коментувати