Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зникає звук у правому каналі, при великій гучності іде у захист підсилювач Technics SE-A800S, ремонт підсилювачів звуку.

Закінчення ремонту: 16.04.2020
Замовлення №: 00209
✓ Пристрій, виробник, модель

Двоблочний підсилювач звуку Технікс SE-A800S японської збірки належить до 800-ї серії. Він може працювати з акустикою від 4 – 16 Ом. Модель із частотним діапазоном 5–70 000 Гц та зі співвідношенням сигнал/шум 95 дБ. Цей вже досить застарілий підсилювач звуку з габаритами 430х136х348 мм та вагою 8,7 кг.

✓ Заявлена несправність замовником

У роботі підсилювача звуку, що надійшов у сервісний центр, з'явилася проблема - при великій гучності він іде у захист, пропадає звук у правому каналі. Тому потрібний ремонт підсилювачів звуку. Разом із пристроєм замовник приніс підсилювач та системний кабель. Від нього дізналися, що за його припущенням несправність почала виявлятися після удару, який припав на задню стінку. Також він повідомив, що цей підсилювач звуку було придбано дуже давно (наприкінці 80-х років минулого століття), при цьому зарекомендував він себе з найкращого боку. За весь час експлуатації пристрій вийшов з ладу вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах добре видно, що цей підсилювач звуку попри тривале використання у відмінному стані, має акуратний корпус без потертостей та подряпин. Щоб результативно виконати ремонт підсилювачів звуку, необхідно точно встановити, що стало причиною виникнення несправності. Після того. як пристрій розібрали, було зрозуміло, що за час роботи на платах та інших складових зібрався пил (див. світлину №4). Діагностика показала, що з ладу вийшов модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти), також несправний кулер, відповідно без ремонту не обійтися.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою проблемою ремонт полягав у пропаюванні плати ПНЧ (див. світлину №5), заміні деяких радіодеталей, таких як, діоди, резистори, конденсатори, чищенні та змащуванні двигуна кулера. Після ремонту підсилювачів звуку всі заявлені несправності результативно усунуті - звук у правому каналі не пропадає, при максимальній гучності пристрій у захист не йде. Працездатність підсилювача звуку перевірена разом із підсилювачем безпосередньо у сервісному центрі.    

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт, що складався в пропайці плати ПНЧ, чищенні та змащуванні двигуна кулера обійшовся замовнику 1000 грн.

✓ Причини несправності

Ця несправність сама по собі не виникла. Причиною тому став модуль підсилювача низької частоти (ПНЧ), що вийшов з ладу. Мало того, погано працював кулер, а саме його двигун, якому знадобилося чищення та змащування. Негативно позначився на працездатності цього підсилювача звуку удар ззаду (блок УМ). За час тривалої експлуатації всередині пристрою зібралося багато пилу. Усі перелічені чинники призвели до того, що знадобився ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Учитывая вышесказанное, а также тот факт, что данная модель уже достаточно сильно устарела, рекомендовано обращаться с ней крайне бережно, избегать ударов или сотрясений. Желательно не включать на максимальную громкость! Если опять возникнут другие неисправности обращаться исключительно к профессионалам. Выполняя эти простые правила, данный оконечный усилитель звука сможет еще длительное время радовать своей безупречной работой.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.