Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після падіння не вмикається, не реагує на пульт дистанційного керування підсилювач Elac Element EA101EQ, терміновий ремонт підсилювача звуку.

Закінчення ремонту: 09.06.2020
Замовлення №: 00394
✓ Пристрій, виробник, модель

Інтегральний підсилювач звуку формату 2.0 - Елак Element EA101EQ в якому застосована інноваційна гібридна технологія BASH, що поєднує в собі «краще від класу D та класу AB», видаючи 80 Вт потужності на канал при 4 Ом. Модель із частотним діапазоном 20-40000 Гц та співвідношенням сигнал/шум 101 дБ. Цей підсилювач наділений двома аналоговими входами, парою оптичних виходів, коаксіальним виходом, а також виходом на сабвуфер та навушники (100 мВт на 16 Ом). Підсилювач призначений для роботи з сучасними форматами High Resolution, має додаток для смартфона. Пристрій характеризується високою універсальністю, він може використовуватися як підсилювач для навушників.    

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібний терміновий ремонт підсилювача звуку, у роботі якого виникли проблеми. А саме він не вмикається, не реагує на пульт дистанційного керування, який він приніс разом з підсилювачем. Від замовника дізналися, що несправність виявилася після того, як підсилювач хотіли перенести з одного місця на інше та він з необережності впав на підлогу. Нічого не роблячи самостійно, він негайно звернувся за допомогою.    

✓ Діагностика сервісним центром

Перше враження від цього підсилювача звуку хороше, при цьому на корпусі видно сліди падіння та потертості, які можна побачити на перших двох світлинах. Ми ніколи не відмовляємо своїм клієнтам у такій послузі, як терміновий ремонт підсилювача звуку, і цей випадок не є винятком. Щоб виконати його на високому професійному рівні із позитивним результатом, необхідно точно визначити, чим викликана така несправність. Підсилювач розібрали та дізналися, що в ньому використовуються плата E78017, цифровий процесор звукового сигналу CS47024C-CQZ, мікросхема CIRRUS 8422CN, мікроконтролер Microchip PIC24FJ256. Проведена поглиблена діагностика показала, що через падіння з ладу вийшов модуль керування, що підлягає відновленню.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб результативно вирішити проблему було відновлено монтаж плати управління, на ній також перепаяні радіодеталі, що вийшли з ладу. До них входять діоди, резистори та конденсатори. На останній світлині видно, що після термінового ремонту підсилювача звуку, для виконання якого знадобилося лише два дні, пристрій вмикається. На дистанційне керування підсилювач реагує (перевірено у майстерні). Це був ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

За термінове відновлення монтажу плати управління, заміну на ній різних несправних деталей клієнт заплатив 1300 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виходу з ладу цього сучасного підсилювача звуку стало неакуратне використання. При перенесенні пристрій впустили на підлогу, через що з ладу вийшов модуль керування. Як результат, пристрій не вмикався, була відсутня реакція на пульт дистанційного керування. Крім того, падіння також відобразилося і на зовнішньому вигляді підсилювача, на корпусі якого з'явилися механічні пошкодження у вигляді подряпин та потертостей.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі не з'явилися подібні проблеми та не був потрібен терміновий ремонт, майстер рекомендував знайти стаціонарне місце для використання підсилювача звуку, не переносячи його з місця на місце. Уникати падіння та інших механічних впливів на пристрій!  

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.