Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пропав звук у підсилювачі TAGA Harmony TA-250 MiC, ремонт звукових підсилювачів.

Закінчення ремонту: 08.11.2019
Замовлення №: 90748
✓ Пристрій, виробник, модель

Інтегрований напівпровідниковий звуковий підсилювач ТАГА Harmony TA-250MiC з діапазоном відтворюваних частот 30-20000 Гц, коефіцієнтом нелінійних спотворень 2% та співвідношенням сигнал/шум 77дБ. Потужність на канал становить 40 Вт за 8 Ом, 50 Вт за 4 Ом. Пристрій на 2 канали з регулюванням НЧ та можливістю підключення додаткової акустичної системи. В даному звуковому підсилювачі використовується внутрішній блок живлення, у нього є 3 пари RCA, є вхідний аудіо роз'єм, mini-Jack 3.5 мм.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми виконуємо ремонт звукових підсилювачів незалежно від складності поломки, ця модель прийнята в роботу. Зі слів замовника дізналися, що після неправильного підключення спочатку зник звук, після цього підсилювач вимкнувся зовсім.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що звуковий підсилювач у досить хорошому стані (див. світлину №1), раніше його ще не розкривали та ремонт не виконували. Після його розбирання, що необхідно для проведення діагностики та ремонту, вдалося дізнатися, що в даній моделі використовується реле OTX-14F3 L-DC12V-2A, а також блок живлення TA-250MIC U.2-1PCB/01, у роботі якого виникли проблеми. Також з ладу вийшов модуль ПНЧ (підсилювач низької частоти). Тому ремонт звукових підсилювачів повинен бути спрямований на відновлення цих модулів.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми змогли відремонтувати модулі, що вийшли з ладу на компонентному рівні, для чого довелося перепаяти такі деталі, як стабілітрон 5,1 В 0,5 Вт, електролітичний конденсатор 100,0 * 50 В, транзистори в кількості 2 штук та ще декілька інших деталей (див. світлини №4 та 5). Після такого ремонту звукових підсилювачів він увімкнувся, звук з'явився. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення блоку живлення підсилювача та його модуля ПНЧ із перепаюванням багатьох деталей обійшлося клієнту у суму 900 грн.

✓ Причини несправності

Як показує практика виникнення такої несправності, що призводить до досить складного ремонту, може бути пов'язане з тим, що звуковий підсилювач перевантажили. Можливо, як стверджує сам замовник, пристрій неправильно під'єднали, внаслідок чого на блоці живлення та модулі ПНЧ погоріли різні деталі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібної проблеми надалі, замовнику рекомендовано правильно використовувати звуковий підсилювач, а саме, якщо підключати обидві пари колонок (А+В), то опір кожної повинен становити не менше 8 Ом.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.