Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пропадав звук та переставав працювати Bluetooth у підсилювачі Denon PMA-600NE, терміновий ремонт підсилювачів потужності.

Закінчення ремонту: 10.04.2020
Замовлення №: 00222
✓ Пристрій, виробник, модель

Інтегральний стереофонічний підсилювач потужності формату 2.1 Денон PMA-600NE, зібраний у В'єтнамі, з потужністю 45 Вт на кожен канал, коефіцієнтом нелінійних спотворень 0,02% та співвідношенням сигнал/шум 105 дБ. Пристрій наділений такими входами, як ММ-звукознімач, 4 лінійні, 2 оптичні, коаксіальний. А також виходами – лінійним, на навушники, на сабвуфер, на одну пару АС. Підсилювач потужності комплектується стандартним ергономічним пультом дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Заявлена несправність, з якою цей підсилювач звуку надійшов до сервісного центру – при включенні пішов спочатку запах, потім дим, спочатку пропадав звук та переставав працювати Bluetooth. За його припущенням, виникнення несправності може бути пов'язане з різким перепадом напруги мережі. Йому потрібно, щоб було здійснено терміновий ремонт підсилювачів потужності. У пріоритеті нашої сервісної майстерні ніколи не відмовляти своїм клієнтам завжди йдучи їм на зустріч, тому пристрій прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Підсилювач потужності надійшов у дуже хорошому стані, з акуратним, без ушкоджень корпусом (видно на світлинах №1 та 2). У сервісному центрі він взагалі не ввімкнувся. Перш ніж виконувати будь-якої складності терміновий ремонт підсилювачів потужності необхідно точно з'ясувати, що стало причиною виникнення несправності. З цією метою передбачена поглиблена діагностика. Підсилювач повністю розібрали (див. світлину №4) та з'ясували, що в ньому використовуються такі модулі як плати CUP13060Z-1, CUP13059-4, трансформатор VLT5R045YE, реле HANDOUK BC3-12H. Як з'ясувалося, з ладу вийшов блок живлення, на якому погоріли різні радіодеталі.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності блоку живлення було перепаяно такі компоненти, як кілька діодів, електролітичних конденсаторів з різним маркуванням та один резистор (світлини №4 та 5). Після такого термінового ремонту підсилювачів потужності він увімкнувся, звук теж є. Також перевірено роботу Bluetooth, несправності не виявлено. На цей ремонт з позитивним результатом, що виконувався у терміновому порядку (зробили за 1 день) видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

З урахуванням терміновості за ремонт блоку живлення із заміною різних радіодеталей + перевірку роботи Bluetooth сплачено 1000 грн.

✓ Причини несправності

Як і передбачалося, найшвидше виникнення вищеописаної несправності пов'язане з різким стрибком напруги мережі в той час, коли підсилювач потужності був у включеному стані. В результаті з ладу вийшов блок живлення, на якому згоріли різні деталі (діоди, резистори, конденсатори). Звідси й виник спочатку не характерний запах горілого, а потім дим.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що якщо з цієї причини (перепад напруги мережі) виникла така несправність, що вимагає термінового ремонту, не факт, що вона повториться знову. Щоб цього уникнути, має сенс у придбанні та використанні спеціального стабілізатора напруги, який захищатиме підсилювач від подібних явищ. Також повідомили клієнта, що роботу Bluetooth перевірено та жодних проблем не виявлено. Рекомендовано не вмикати підсилювач на повну потужність!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.