Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, немає індикації живлення в підсилювачі TAGA Harmony TA-400 MiC, ремонт аудіо підсилювача.

Закінчення ремонту: 23.09.2019
Замовлення №: 90583
✓ Пристрій, виробник, модель

Інтегральний напівпровідниковий аудіо підсилювач ТАГА Harmony TA-400 MiC Black з частотним діапазоном 30Гц – 20кГц, вихідною потужністю 60 Вт на два канали при 8 Ом та 90 Вт на два канали при 4 Ом, співвідношенням сигнал/шум 80 дБ. Прилад наділений такими входами як USB, RCA CD, вхід AUX, 3.5 мм стерео, а також виходом RCA REC, є також вхід для мікрофона.

✓ Заявлена несправність замовником

Аудіо підсилювач потужності, що надійшов у сервісний центр, не включається і немає індикації живлення. Зі слів замовника з'ясували, що під час його роботи був стрибок напруги мережі, підсилювач вимкнувся та згас повністю, більше його включити не змогли. Оскільки ми завжди виконуємо ремонт аудіо підсилювача, його прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Аудіо підсилювач надійшов у хорошому стані, у нього дуже акуратний корпус без пошкоджень (добре видно на світлині №1). Після  того, як його розібрали, з'ясували, що у даній моделі використовується плата TA-400MIC-1PCB-01 та реле OTX14F3. У ході діагностики стало зрозуміло, що проблема полягає в вхідних ланцюгах блоку живлення, що вийшли з ладу, відповідно ремонт аудіо підсилювача повинен полягати у відновленні даного модуля.

✓ Ремонт сервісним центром

Для того, щоб ремонт був результативним, довелося перепаяти багато різних деталей, включаючи конденсатори, резистори, діоди. Такі дії дозволили повністю розв"язати проблему, оскільки після ремонту аудіо підсилювача він увімкнувся. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт вхідних ланцюгів блоку живлення підсилювача з перепаюванням багатьох деталей коштував замовнику 800 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною, з якої з ладу вийшов даний аудіо підсилювач та був потрібний його ремонт, стало те, що він працював, коли стався різкий перепад напруги мережі, внаслідок чого з ладу вийшли вхідні ланцюги блоку живлення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки така проблема вже раз сталася, не факт, що ця неприємність може статися знову. Саме тому після виконаного ремонту з позитивним результатом замовнику рекомендовано придбати спеціальний стабілізатор напруги, який захистить аудіо підсилювач від стрибків напруги мережі.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.