Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зник звук в обох каналах у стерео підсилювачі звуку Meridian G56 Stereo Power Amplifier, ремонт стерео підсилювача.

Закінчення ремонту: 17.06.2020
Замовлення №: 00336
✓ Пристрій, виробник, модель

Стерео підсилювач звуку формату 2.0 Меридіан G 56 Stereo Power Amplifier, створений у 2003 році, його корпус виконаний у стильному дизайні (поєднання класичного чорного та сріблястого кольору). Цей пристрій з конструкцією Dual-Mono забезпечує надійне звучання, завдяки середній потужності 100 Вт на канал та опору 8 Ом, тому підходить навіть для найскладніших навантажень. Спотворення становлять менш як 0,01%. Цей підсилювач звуку з компактними розмірами 440х350х90 мм та вагою 13,5 кг.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся до нашого сервісного центру, потрібний ремонт стерео підсилювача, в роботі якого виникли проблеми. Зокрема, зник звук в обох каналах. Від нього дізналися, що цей пристрій придбано досить давно (2005 року), при цьому за 15 років експлуатації з ладу виходить вперше. З ним правильно та акуратно поводилися, тому він не має припущень, що стало причиною виникнення несправності. Разом зі стерео-підсилювачем замовник приніс підсилювач Meridian G02.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що зовнішній стан підсилювача звуку дуже добрий, попри таку тривалу експлуатацію у нього акуратний корпус, без будь-яких механічних пошкоджень. У сервісному центрі, коли пристрій увімкнули звуку не було взагалі. Перш ніж виконати діагностику та подальший ремонт стерео підсилювача, його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується плата C27559, мікросхеми HEF4071BP, HEF4070BP, HEF4013BP, HEF40106BP. За допомогою поглибленої діагностики вдалося встановити, що для ремонту стерео підсилювача є всі підстави, оскільки з ладу вийшли модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти) та кола живлення, відповідно вони підлягають відновленню.

✓ Ремонт сервісним центром

На модулях, що вийшли з ладу, було перепаяно багато оригінальних радіодеталей. До них входять діоди, резистори, електролітичні конденсатори з різними маркуваннями, мікросхеми (див. світлини №3, 4 та 5). Після такого ремонту стерео підсилювача звук в обох каналах з'явився, він чудової якості. Роботу перевірено від підсилювача Meridian G02, про що свідчить друга світлина. Це був ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля ПНЧ та кіл живлення з заміною на них багатьох несправних радіодеталей клієнт заплатив 3000 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виходу з ладу цього вже застарілого стерео підсилювача звуку (не було звуку у двох каналах) є те, що з ладу вийшли модуль ПНЧ та кола живлення. Це може бути викликано різними факторами, наприклад, тривалою та інтенсивною експлуатацією, використанням на максимальній гучності та багатьма іншими.

✓ Рекомендації сервісного центру

З урахуванням сказаного вище, а також того факту, що цей стерео підсилювач вже досить сильно застарів, майстер рекомендував замовнику поводитися з ним максимально акуратно та дбайливо. Бажано не експлуатувати його на максимальній гучності! Виконуючи ці прості рекомендації, а також з урахуванням того, що ремонт виконаний на високому професійному рівні, підсилювач звуку порадує своєю бездоганною роботою ще не один рік.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.