Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Хрипить та фонить Park Audio DX700M-8 (classic set 2000) після стрибка напруги, ремонт підсилювача звуку.

Закінчення ремонту: 14.05.2019
Замовлення №: 90284
✓ Пристрій, виробник, модель

Вбудований комбінований двоканальний підсилювач звуку Парк Аудіо DX700M-8 (classic set 2000) виробництва України, призначений для установки в двох або трьохканальні акустичні системи, як підсилювач сигналів звукової частоти. Пристрій з вихідною потужністю 2 x 350 Вт / 8 Ом та діапазоном частот 45 Гц - 20 кГц.

✓ Заявлена несправність замовником

Підсилювач потужності звуку надійшов в сервісний центр, запакований у картон, з м. Новояворівськ Львівської області із заявленою несправністю - після стрибка напруги у мережі з'явився хрипи та фон, дуже слабкий звук. Оскільки це не перша несправність - ремонт підсилювача звуку раніше вже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Підсилювач звуку надійшов у хорошому стані, при цьому, на світлині №1, добре видно механічні пошкодження на корпусі у вигляді подряпин. Його повністю розібрали та провели діагностику, за допомогою якої вдалося встановити проблему в модулі вхідних підсилювачів. На вході надто великий розмах сигналу, через що і згорів ІМС підсилювач.Це буде не простий ремонт підсилювача звуку.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модулів, які вийшли з ладу, довелося перепаювати багато різних деталей, в тому числі SMD резистори (4 штуки), мікросхема MC 33079DG та інші. Для виконання ремонту двоканального підсилювача звуку використовували спеціальне оснащення. На цей ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Разом з деталями, які замінили, даний ремонт коштував замовнику 1500 грн.

✓ Причини несправності

Майстер, який займався ремонтом даного підсилювача звуку, припускає, що причиною несправності став поданий великий сигнал на вхід, можливо його увімкнули "на гарячу", чого робити не рекомендується.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував, при подальшій експлуатації підсилювача звуку, не підключати джерело сигналу "на гарячу"! Не вмикати на повну потужність!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.