Не працює правий канал звуку підсилювача потужності Onkyo Integra A-9711, ремонт підсилювача Onkyo.

Замовлення №: 
90573
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Інтегральний підсилювач (2,0) Онкіо Integra A-9711 (Onkyo) японського виробництва, з потужним AEI трансформатором та механічним селектором входів. Цей підсилювач із вихідною потужністю 140 Вт на канал при опорі 4 Ом (стерео) та частотним діапазоном від 2 Гц до 50 кГц. Загальне гармонійне спотворення становить 0,06%.

✓ Заявлена несправність замовником: 

До нас у майстерню надійшов підсилювач від популярного виробника Onkyo із заявленою несправністю – не працює правий канал звуку (іншими словами, немає звуку у правому каналі). Від замовника довідалися, що ремонт підсилювача Onkyo виконується вперше, а несправність за його припущенням могла виникнути після падіння підсилювача з висоти.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Перш ніж виконувати ремонт підсилювача Onkyo, була потрібна діагностика, для чого пристрій повністю розібрали. Як виявилося несправність у роботі модуля підсилювача ПНЧ (підсилювача низької частоти). Проблему ускладнено тим, що на платі з'явилася тріщина, тому ремонт буде складним.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми виконали відновлення монтажу (тріщина в платі) підсилювача ПНЧ, зробили пропайку роз'ємів, промивання регуляторів та перемикачів. Для виконання такої складності підсилювача Onkyo довелося використовувати спеціальне обладнання. Після вищеописаного ремонту звук у правому каналі з'явився, він чудової якості.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт з відновлення монтажу підсилювача ПНЧ, паяння роз'ємів, промивання регуляторів та перемикачів коштували 1100 грн.

✓ Причини несправності: 

Припущення користувача з приводу того, що несправність в підсилювачі Onkyo виникла через падіння з висоти, повністю підтвердилися. Крім того, мабуть при падінні досить сильно пошкодилася плата, на якій з'явилася тріщина, тому довелося відновлювати її монтаж.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Завдяки великому досвіду майстрів та наявності спеціального обладнання, в такому випадку ремонт цього підсилювача від компанії Onkyo виявився з позитивним результатом. При подальшій експлуатації рекомендовано поводитися з пристроєм максимально акуратно, не допускати падіння або інших механічних впливів, які негативно впливають на його роботу.

ремонт підсилювача Onkyo Integra A-9711
ремонт підсилювача Onkyo Integra A-9711
ремонт підсилювача Onkyo Integra A-9711
ремонт підсилювача Onkyo Integra A-9711
ремонт підсилювача Onkyo Integra A-9711

Коментувати