Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює 4 зона звуку лівого каналу в TAGA Harmony TA-600Multi, ремонт мультизонних підсилювачів.

Закінчення ремонту: 12.07.2019
Замовлення №: 90439
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультизонний напівпровідниковий підсилювач ТАГА Harmony TA-600Multi є ідеальним рішенням для використання як в житлових приміщеннях, так і в ресторанах, конференц-залах, магазинах, фітнес клубах для систем фонової музики та якісного відтворення голосу. Цей мультизонний інтегрований підсилювач з діапазоном відтворюваних частот 20-20000 Гц, він здатний відтворювати різну музику в кожній з 4 зон (з 3 входів).

✓ Заявлена несправність замовником

Підсилювач надійшов в наш сервісний центр із заявленою несправністю - немає звуку в лівому каналі 4 зони, відповідно потрібен його ремонт. Також замовник попросив перед видачею перевірити на справність всі чотири зони. Оскільки ми виконуємо ремонт мультизонних підсилювачів, він прийнятий в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей мультизонний підсилювач надійшов в хорошому стані, на світлині №1 відмінно видно, що він виглядає, як новий. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в ньому використовується плата TA-600-1PCB-01, а також те, що ремонт мультизонних підсилювачів неминучий, оскільки з ладу вийшов модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти).

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту мультизонних інтегрованих підсилювачів знадобилося відновлення монтажу та пропайка плат ПНЧ і вихідних роз'ємів (див. світлини №3 і 4), для чого використовували спеціальне оснащення. Після ремонту, як і просив замовник, перевірили всі 4 зони, звук є в усіх каналах.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плюс відновлення монтажу, та пропайка плат ПНЧ, а також вихідних роз'ємів склав 850 грн.

✓ Причини несправності

Через те, що в даному підсилювачі, який відноситься до типу мультизонних, з ладу вийшов модуль підсилювача низької частоти та вихідні роз'єми, проявилася дана несправність, а саме, пропав звук в лівому каналі 4 зони.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, майстер рекомендував користувачеві максимально акуратно поводитися з вхідними роз'ємами. Якщо знову виникнуть будь-які збої в роботі мультизонного пристрою, ніяких самостійних дій не робити, оскільки це тільки посилить проблему.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.