Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює підсилювач Denon PMA-495R, тихий звук в правому каналі, ремонт підсилювачів звуку в Києві.

Закінчення ремонту: 20.06.2019
Замовлення №: 90410
✓ Пристрій, виробник, модель

Двоканальний інтегральний стерео підсилювач звуку Денон PMA-495R з частотним діапазоном 20 Гц - 20 кГц і максимальною потужністю 45 Вт. У ньому використовується напівпровідникова схемотехніка. Пристрій наділений шістьма лінійними стерео входами і двома стерео виходами. У нього вбудований блок живлення з споживаною потужністю 170 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник з м.Києва звернувся в наш сервісний центр, оскільки підсилювач не працює. Як виявилося, при включенні в правому каналі дуже тихий і хриплий звук. Така несправність може бути пов'язана з постійними перевантаженнями підсилювача, що підтвердив користувач. В результаті потрібний ремонт підсилювачів звуку в Києві.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати будь-якої складності ремонт підсилювачів звуку в Києві, потрібна діагностика, з допомогою якої вдалося визначити, що з ладу вийшов модуль УНЧ (підсилювача низької частоти). Через сильне перевантаження коли перегоріли потужні резистори, відвалилися контактні площадки від плати.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано відновлення монтажу плати УНЧ, перепаяно багато компонентів, таких як, транзистори, резистори 0,22 Ом 2 Вт в кількості 2 штук та інші. Для виконання даного ремонту стерео підсилювачів звуку в Києві довелося задіяти паяльну станцію. Звук в правому каналі повністю відновлений, він відмінної якості.

✓ Загальна вартість ремонту

Враховуючи деталі, які довелося перепаяти, цей ремонт коштував клієнту з м.Києва 700 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною виходу з ладу цього інтегрального підсилювача звуку стало неправильне його використання, а саме, перевантаження. Його настільки сильно перевантажили, що згоріло багато деталей, від плати повідпадали контактні площадки. А це в свою чергу призвело до складного ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував намагатися більше пристрій не перевантажувати. Не підключати навантаження менше 4 Ом на канал, в іншому випадку, з часом підсилювач згорить знову і не факт, що подальший ремонт може виявитися рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.