Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює лівий канал, хриплять перемикачі у підсилювачі Pioneer A-70, ремонт підсилювача Pioneer.

Закінчення ремонту: 03.02.2020
Замовлення №: 90852
✓ Пристрій, виробник, модель

Стерео підсилювач звуку Піонер A-70 (Pioneer) формату 4.0 розроблений та створений для якісного відтворення найтонших деталей звучання у кожному акорді, модуляції та композиції. Модель із частотним діапазоном 5 Гц - 20 кГц, співвідношенням сигнал/шум 101 дБ та номінальною потужністю (4 Ом) 90 Вт на канал. Цей підсилювач від популярного виробника Pioneer (Японія) з двома каналами посилення, регулюванням рівнів високих та низьких частот, тонкомпенсацією, регулюванням балансу, а також можливістю відтворення медіафайлів із цифрових носіїв.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей підсилювач звуку надійшов із заявленою несправністю – не працює. Замовник попросив виконати ремонт підсилювача Pioneer, а також перевірити усі режими. Також від нього дізналися, що до нас підсилювач вже розкривали та намагалися виконати ремонт, при цьому позитивного результату це не дало. Як виявилося в підсилювачі звуку від компанії Pioneer, не працює лівий канал, хриплять перемикачі, тому ремонт буде актуальним.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині виразно видно, що зовні пристрій у відмінному стані, його корпус сріблястого кольору чистий та акуратний, на ньому немає жодних механічних дефектів. Після розбирання підсилювача з'ясували, що в ньому використовується плата Main Board GCMK-77X, а в результаті попереднього некомпетентного ремонту відпаяні вихідні транзистори лівого каналу, що згоріли. Перш ніж виконувати ремонт підсилювача Pioneer, була проведена діагностика, яка показала, що проблема в роботі модуля ПНЧ (підсилювача низької частоти). Крім того, несправні перемикачі та регулятори.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту підсилювача Pioneer, а саме відновлення працездатності модуля підсилювача низької частоти довелося перепаяти багато різних оригінальних компонентів на нові. Також виконано заміну вихідних транзисторів 2SA 1265 та 2SC 3182 у лівому каналі, зроблено регулювання. Після вищеописаного ремонту, на який видано гарантію, цей підсилювач звуку від Pioneer повністю в робочому стані, лівий канал працює, хрип у перемикачах зник.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля ПНЧ з перепаюванням вихідних транзисторів у лівому каналі, відновлення перемикачів та регуляторів коштували 1100 грн.

✓ Причини несправності

Можливі навантаження могли призвести до того, що в цьому підсилювачі звуку з ладу вийшов модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти). Мало того, причиною несправності став неправильно виконаний попередній ремонт, коли в лівому каналі відпаяли вихідні транзистори, що згоріли.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно проведеного ремонту рекомендовано намагатись підсилювач звуку більше не перевантажувати! Якщо під час експлуатації виникнуть проблеми в роботі, звертатися за допомогою тільки до фахівців, які точно знають, як правильно виконувати ремонт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.