Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не відтворює диски з фільмами Samsung HT-TKP33, ремонт домашнього кінотеатру Самсунг.

Закінчення ремонту: 06.11.2019
Замовлення №: 90605
✓ Пристрій, виробник, модель

Домашній кінотеатр від популярного виробника Самсунг HT-TKP33 формату 5.1 із сумарною потужністю 500 Вт, доповнений функцією «Караоке», прогресивною розгорткою та еквалайзером з 9 передустановками. Пристрій підтримує формати MP3, JPEG, VideoCD, WMA та носії CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD-R та DVD-RW.

✓ Заявлена несправність замовником

В цьому випадку ремонт домашнього кінотеатру Самсунг потрібний через те, що він перестав відтворювати диски з фільмами. Зі слів замовника, він намагався самостійно розв'язати проблему, розкрив домашній кінотеатр, після цього диск уже взагалі не крутиться та відразу на екрані висвічується No disc.

✓ Діагностика сервісним центром

Загальний стан домашнього кінотеатру від компанії Самсунг непоганий, корпус цілий, ніде не пошкоджений. Після розбирання з'ясували, що у цій моделі використовується трансформатор блоку живлення ORTP-972 T2. Перш ніж виконувати ремонт домашнього кінотеатру Самсунг, необхідно було точно визначити несправність, для чого проведена діагностика. Вона показала, що проблема у DVD приводі (коли намагалися самостійно виконати ремонт, пошкодили шлейф лазерної головки).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт домашнього кінотеатру Самсунг полягав у наступному: виконано заміну багатьох деталей, у тому числі шпиндель мотора, лазерної головки SOH-DL3 24 Pin вузький разом зі шлейфом 24 Pin (див. світлину №4). Крім того, зроблено юстування приводу. Після такого ремонту домашнього кінотеатру Самсунг заявлена несправністю повністю усунена, диски з фільмами відтворюються (перевірено безпосередньо у сервісному центрі).

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни шпиндель мотора, лазерної головки разом зі шлейфом + юстування приводу коштував 800 грн.

✓ Причини несправності

Насамперед причиною несправності та як результат досить складного ремонту домашнього кінотеатру Самсунг стало те, що користувач намагався самостійно розв'язувати проблему, а саме виконати ремонт DVD приводу, внаслідок чого ще більше нашкодив, оскільки пошкодив шлейф лазерної головки.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, для чого довелося замінити багато різних деталей, замовнику рекомендовано поводитися з домашнім кінотеатром Самсунг максимально дбайливо. Якщо виникнуть навіть незначні, на перший погляд проблеми, нічого більше самостійно не робити, а негайно звернутися за допомогою до фахівців.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.