Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після заміни вентилятора відключається Samsung HT-XQ100, вартість ремонту домашнього кінотеатру.

Закінчення ремонту: 13.12.2019
Замовлення №: 90818
✓ Пристрій, виробник, модель

Система домашнього кінотеатру Самсунг HT-XQ100 формату 5.1 з USB-портом, а також HDMI виходом, завдяки чому забезпечується висока якість відео та звуку. Модель також з підтримкою формату DVD-audio. Потужність фронтальних, тилових колонок становить 80 Вт, потужність центрального гучномовця також 80 Вт, а потужність сабвуфера 100 Вт. У комплекті до домашнього кінотеатру передбачено ергономічний пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Як показує практика, вартість ремонту домашнього кінотеатру може бути різною і вона залежить від складності несправності. У цьому випадку домашній кінотеатр вимикається у черговий режим. Зі слів замовника з'ясували, що спочатку вирішили поміняти вентилятор, потім поставили черговий, щоб не гудів, однак проблему не вирішили, а скоріше навпаки, оскільки потім при включенні він відразу вимкнувся. Після цього було ухвалено рішення звернутися за допомогою до фахівців.

✓ Діагностика сервісним центром

Загалом стан домашнього кінотеатру непоганий, про що можна судити з першої світлини. Після його розбирання з'ясували, що за час експлуатації всередині зібралося багато пилу (див. світлину №2), а також, що в цій моделі використовується блок живлення ORTP-751 та плата AH41-00962A. У ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшов модуль живлення, а коли міняли кулер, не розібравшись до кінця, поставили невідповідний за параметрами (недостатньо потужний). Враховуючи всі ці нюанси, вартість ремонту домашнього кінотеатру буде відповідною.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою проблемою ремонт полягав у наступному: відновлено роботу блоку живлення, для чого довелося перепаяти діод, мікросхему та кілька конденсаторів. Замінено кулери 50 мм 12 В 1,32 Вт ME 5101 V1 SUNON у кількості 2 штук (видно на світлині №4). Для кращого охолодження встановили ще один додатковий кулер на блоці живлення, у якого недолік в конструкції, тому сильно грівся (див. світлину №3). З вартістю ремонту домашнього кінотеатру, на який видано гарантію, замовник повністю згоден.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту блоку живлення, заміна нового кулера + встановлення додаткового вентилятора на БЖ становить 1200 грн.

✓ Причини несправності

Причин, через які не працював цей домашній кінотеатр, кілька. По-перше, з ладу вийшла плата живлення, яка сильно грілася через свою недосконалу конструкцію, тому для її охолодження довелося встановити додатковий вентилятор. По-друге, кілька разів змінювали кулери, при цьому вони не підходили за параметрами, а саме виявилися недостатньо потужними, відповідно поставлена на них функція не виконувалася.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, вартість на який виявилася повністю обґрунтованою та прийнятною, замовнику рекомендовано домашній кінотеатр більше самостійно не розкривати та ніяких дій не робити, якщо для цього виникнуть причини. Єдиним правильним рішенням стане звернення за допомогою до фахівців.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.