Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Через падіння не світиться дисплей, не регулюється звук ручкою в домашньому кінотеатрі Panasonic SA-PT860, терміновий ремонт домашніх кінотеатрів.

Закінчення ремонту: 04.05.2020
Замовлення №: 00266
✓ Пристрій, виробник, модель

Домашній кінотеатр формату 6.1 – Панасонік SA-PT860 малайзійської збірки. Ця модель з сумарною потужністю 150 Вт, вона доповнена такими функціями, як керування рівнем гучності сабвуфера, автоматичне налаштування акустичних систем, функція Караоке, Super Surround Except Disc/USB, оптимізатор діалогів та іншими. Цей домашній кінотеатр з наявністю еквалайзера з 4 передустановками та портом HDMI.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся до нашого сервісного центру необхідно, щоб був виконаний терміновий ремонт домашніх кінотеатрів, який перестав працювати. Зі слів замовника дізналися, що проблема виникла після того, як пристрій з необережності зачепили та він злетів зі стійки, впавши на підлогу. Після цього він перестав взагалі працювати та навіть немає індикації на дисплеї. До цього жодних проблем у роботі не виникало, тому підстав для ремонту не було.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій та другій світлині видно, що зовнішній стан домашнього кінотеатру добрий, при цьому на кришці видно досить глибокі подряпини. Ми беремося за терміновий ремонт домашніх кінотеатрів, але перед тим, як його виконувати, необхідно точно встановити, що стало причиною виникнення такої несправності. У сервісному центрі домашній кінотеатр теж не ввімкнувся, не світиться дисплей, неможливо ручкою відрегулювати звук. Пристрій повністю розібрали та дізналися, що в ньому використовується мікросхема RT6315. У ході діагностики встановлено, що проблема досить складна, оскільки під час падіння удар припав по ручці гучності, тріснула навпіл плата управління, що добре видно на світлині №4. Очевидно, що з такою несправністю домашній кінотеатр працювати не може.

✓ Ремонт сервісним центром

Для термінового ремонту домашніх кінотеатрів майстер використав мікроскоп, що дозволило якісно відреставрувати та відновити монтаж плати керування. На останній світлині видно, що після результативного ремонту домашній кінотеатр вмикається, індикація на дисплеї є. Як і просив замовник ремонтні роботи були виконані в терміновому порядку (впоралися за 2 дні).

✓ Загальна вартість ремонту

За реставрацію та відновлення монтажу плати керування під мікроскопом, а також ремонт регулятора гучності замовник заплатив 800 грн.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення несправності цього домашнього кінотеатру (він не працював та навіть не було індикації на екрані) стала неакуратна його експлуатація з боку користувача. Пристрій використовувався на стійці, з якої його зіштовхнули, зачепивши по необережності. В результаті домашній кінотеатр впав на підлогу, а оскільки удар був по ручці гучності, його неможливо було відрегулювати. Через те, що при падінні навпіл тріснув модуль управління, пристрій неможливо було увімкнути.

✓ Рекомендації сервісного центру

У цьому випадку цю складну несправність вдалося усунути, відновивши під мікроскопом монтаж плати управління. Це говорить про те, що надалі домашній кінотеатр потребує максимально акуратного та дбайливого відношення. Дуже важливо берегти пристрій від ударів та падінь! Не факт, що за ще одного падіння стане можливим ремонт внутрішніх складових, які вийдуть з ладу, включаючи модуль управління. Якщо буде потрібна їхня заміна, це не тільки ускладнить ситуацію, а й суттєво вплине на кінцеву вартість. Також рекомендовано його не перевантажувати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.