Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

У черговому режимі не включається HTS LG MBD-D62X, ремонт домашнього кінотеатру LG.

Закінчення ремонту: 24.05.2019
Замовлення №: 90307
✓ Пристрій, виробник, модель

Домашній кінотеатр ЛДЖ MBD-D62X (LG) з повною вихідною потужністю 60 Вт, з еквалайзером та регулюванням тембру НЧ. Дана модель доповнена функцією караоке, у неї є таймер та годинник. Пристрій з оптичним DVD приводом. Матеріал корпусу колонок - ДСП.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібно ремонт домашнього кінотеатру LG через те, що після перепаду напруги у мережі він залишається у черговому режимі, тобто не включається у в робочий режим. За словами користувача з'ясували, що несправність проявилася після того, як у квартирі різко вимкнули світло, домашній кінотеатр в цей час працював. Коли включили світло, то пристрій більше увімкнути не вдалося.

✓ Діагностика сервісним центром

Щоб виконати ряд діагностичних робіт та подальший ремонт домашнього кінотеатру LG, його довелося повністю розібрати. Це дозволило дізнатися, що в даній моделі використовується блок живлення EAX36747901 з трансформатором EBJ33017301, який через перепад напруги повністю вийшов з ладу. На світлині №3 добре видно, наскільки сильно погоріли конденсатори, на світлині 2 - потемнілий текстоліт.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту домашнього кінотеатру LG потрібна перепайка конденсаторів різних номіналів (8 штук), також замінили драйвер живлення. Це дозволило на компонентному рівні повністю відновити працездатність блоку живлення. На цей ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Разом з новими деталями, які замінили, цей результативний ремонт коштував 480 грн.

✓ Причини несправності

Різкий перепад напруги став головною причиною виходу з ладу домашнього кінотеатру від відомого виробника LG. Це досить поширене явище, коли пристрій працює без захисту, а саме, без стабілізатора напруги мережі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту замовнику рекомендовано придбати стабілізатор. Також його повідомили, що у DVD вже досить слабкий лазер (SOH-DL5), тому може читати тільки непошкоджені диски. Все інше працює добре.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.