Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає звуку на каналах 5.1 в Pioneer DV-868AVI-S, ремонт компонентів домашніх кінотеатрів.

Закінчення ремонту: 22.07.2019
Замовлення №: 90349
✓ Пристрій, виробник, модель

Плеєр для домашнього кінотеатру Піонер DV-868AVI-S відноситься до класу Hi-Fi. Модель з високою продуктивністю та функціоналом, разом з такими компонентами, як DVD-аудіо/відео/SACD плеєр, користувачеві відкриваються безмежні можливості. Пряма передача нестислого цифрового відео, без використання складних і заплутаних кабельних з'єднань виконується за допомогою HDMI, а високоякісна передача нестислого аудіо сигналу по цифровому інтерфейсу i.Link.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки немає сигналів звуку на каналах 5.1, найімовірніше знадобиться ремонт компонентів домашніх кінотеатрів, що має бути підтверджено діагностикою. Також замовник попросив, щоб майстер, який буде виконувати ремонт, перевірив читання дисків. Від нього дізналися, що це не перша несправність домашнього кінотеатру, тому раніше його ремонт вже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що в домашньому кінотеатрі відсутні деякі гвинти. Після того, як домашній кінотеатр розібрали, з'ясували, що в ньому використовуються такі компоненти, як плати PCPS0679, VNP1946-P, трансформатор 2D132 f56A, мотор VXM1113-A, однак з ладу вийшла плата обробки сигналу NP1946-A та привід DVD, відповідно потрібен ремонт компонентів домашніх кінотеатрів.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту компонентів, що вийшли з ладу, знадобилася перепайка багатьох оригінальних деталей, таких, як конденсатори, резистори, діоди. Виконане юстирування. Після ремонту компонентів домашніх кінотеатрів не подряпані диски читаються (перевірено на всіх дисках користувача). Інші компоненти домашнього кінотеатру: AV-ресивер, проектор, колонки також перевірені. До ресивера підключали інше джерело 5.1 сигналу і звук у всіх каналах з'явився.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт компонентів домашнього кінотеатру, що вийшли з ладу, а саме, плати обробки сигналу та приводу DVD коштував 700 грн.

✓ Причини несправності

Причиною несправності, що виникла в даному домашньому кінотеатрі стала несправна плата обробки сигналу, саме тому не було звуку на каналах 5.1. Крім того, несправним виявився привід DVD.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту на компонентному рівні, замовнику рекомендовано використовувати цей домашній кінотеатр максимально дбайливо. Не застосовувати подряпані диски. Якщо виникнуть будь-які проблеми в роботі, негайно звернутися за допомогою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.