Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав вмикатися та не світиться індикатор у домашньому кінотеатрі LG LX-D6960A, ремонт домашніх кінотеатрів LG.

Закінчення ремонту: 15.10.2020
Замовлення №: 00598
✓ Пристрій, виробник, модель

ЕЛЖІ LX-D6960A (LG) – це модель міні-домашнього кінотеатру формату 5.1. У комплекті до домашнього кінотеатру передбачений пульт дистанційного керування, який має кнопки живлення, вибір функцій (TUNER/BAND, DVD, AUX, USB), цифрові кнопки (0-9), кнопки керування касетою та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

У не рідній коробці до нашого сервісного центру надійшов несправний домашній кінотеатр, у роботі якого виникли проблеми. Зокрема, зі слів замовника він перестав вмикатися, індикатор теж не світиться. Коли виникла проблема, він звернувся за допомогою до іншої майстерні і там нібито відновлювали підсилювальну плату. При цьому проблема так і лишилася не вирішеною. У нас у сервісному центрі можна виконати ремонт домашніх кінотеатрів LG, незалежно від різних факторів – моделі, року випуску чи складності несправності. Від замовника довідалися, що цей HTS придбаний досить давно, він інтенсивно експлуатується протягом більш ніж 10 років, при цьому проблеми у роботі виявилися лише тепер.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що попри тривалу експлуатацію, цей домашній кінотеатр виглядає дуже добре, у нього акуратний корпус без видимих ​​механічних пошкоджень. Щоб ремонт домашніх кінотеатрів LG був максимально результативним, необхідно правильно визначити першопричину появи несправності. Для цих цілей передбачено діагностику, для чого пристрій повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в ньому використовується блок живлення 6870R7904AB, який вийшов з ладу, тому потрібне його відновлення. Також з'ясували, що виконуючи попередній ремонт під час випаювання мікросхем були пошкоджені місця контактів та порвані контактні  доріжки (світлина №5, під мікроскопом після відновлення доріжок).

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення блоку живлення було перепаяно багато несправних радіодеталей, у тому числі резистори, діоди, конденсатори з різними маркуваннями - всього 6 штук, виконано заміну мікросхеми (див. світлину №3). В результаті домашній кінотеатр увімкнувся, при цьому виявилася інша несправність - немає звуку. У результаті поглибленої діагностики з'ясували, що несправний модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти). Подальший ремонт полягав у дуже складній реставрації плати цифрового ПНЧ (прогоріла дірка, пошкоджені доріжки), заміні всіх ІМС ПНЧ - STR X6759, TAS 5152 у кількості 5 штук, KIA 431, конденсаторів. Для виконання такої складності ремонту домашніх кінотеатрів LG було використано спеціальну паяльну станцію з нижнім підігрівом, а також мікроскоп. Виконано перебирання механізму чейнджера. В результаті всі несправності усунуті, домашній кінотеатр вмикається, звук з'явився, він відмінної якості. На першій світлині видно, що індикація світиться блакитним кольором.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт блоку живлення з заміною багатьох деталей, складну реставрацію плати цифрового ПНЧ, заміну всіх мікросхем, перебирання механізму чейнджера замовник заплатив 2000 грн.

✓ Причини несправності

У цьому домашньому кінотеатрі виявилася досить складна несправність. Спочатку з'ясували, що з ладу вийшов модуль живлення, через що пристрій не вмикався. Після його відновлення виявилася інша проблема - не було звуку, тому і цю проблему довелося усувати. Попередній ремонт в іншій майстерні, куди раніше звертався замовник, був виконаний вкрай не професійно, оскільки при випаюванні мікросхем на цифровій платі ПНЧ порвали контактні доріжки. Це зажадало складних реставраційних робіт із використанням мікроскопа та паяльної станції.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов забрати відремонтований домашній кінотеатр, йому повідомили, що перевірені виходи всіх 6 каналів. У разі подальшої експлуатації рекомендовано не перевантажувати підсилювач гучністю та підключати акустику при вимкненому живленні. Слідкувати, щоб не було замикань виходів на корпус (при замиканні будь-якого виходу на корпус знову може згоріти ІМС ПНЧ). Сточені (вироблення!) фіксатори лотків для дисків, при відкритті дископриймача лотки залишаються всередині, їх можна легко дістати вручну (акуратно, пінцетом). Бажано, наскільки можливо, користуватися одним диском, не завантажувати всі. Виконуючи ці рекомендації, цей вже трохи застарілий домашній кінотеатр прослужить ще досить тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.