Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не реагує на ДК, запала кнопка, не видає диск LG XH-TK7651Q, ремонт для домашніх кінотеатрів.

Закінчення ремонту: 15.01.2020
Замовлення №: 90489
✓ Пристрій, виробник, модель

Домашній кінотеатр ЛДЖІ XH-TK7651Q формату 5.1 із сумарною потужністю 700 Вт (потужність фронтальних АС 220 Вт, тилових АС 220 Вт, центральної АС 110 Вт та сабвуфера 150 Вт). Домашній кінотеатр з можливістю відтворення форматів MPEG4, VCD, SVCD, DVD-Audio, WMA, MP3, JPEG, він може працювати з носіями CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD R, DVD RW, у нього є функція "Караоке". Пристрій має аудіо стерео вхід, композитний, S-Video, компонентний, SCART виходи, є інтерфейс USB (тип A). Модель з одним завантажуваним диском.

✓ Заявлена несправність замовником

У цьому випадку ремонт для домашніх кінотеатрів потрібен через те, що він не реагує на пульт дистанційного керування, запала кнопка на панелі керування, не виїжджає лоток диска. Разом із домашнім кінотеатром користувач приніс до сервісного центру пульт ДК. Від нього дізналися, що це не перша несправність, тож до нас HTS вже розкривався та виконувався ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром

Домашній кінотеатр у хорошому стані, має досить акуратний корпус, що підтверджує перша світлина. Після того, як його розібрали, з'ясували, що у цій моделі використовується плата 6870R4047AA. Проведена діагностика показала, що ремонт для домашніх кінотеатрів є актуальним, оскільки у роботі виникло кілька несправностей. Зокрема, з ладу вийшла плата керування, проблема в механізмі завантаження диска, а також зламана кнопка включення, яка знаходиться на панелі керування.

✓ Ремонт сервісним центром

З перерахованими вище несправностями ремонт полягав у наступному: відновлено працездатність модуля управління, для чого була перепаяна мікрокнопка, виконана реставрація зламаної клавіші, відремонтовано механізм завантаження диска із заміною фотоприймача дистанційного керування (див. світлину №4). Після правильного ремонту для домашніх кінотеатрів всі заявлені несправності повністю усунуті - реакція на дистанційне керування є, кнопка включення на панелі управління працює, лоток диска виїжджає, що видно на останній світлині.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля управління з заміною деталей, реставрацію зламаної кнопки та відновлення механізму завантаження диска сплачено 450 грн.

✓ Причини несправності

Те, що без ремонту для домашніх кінотеатрів обійтися було неможливо, очевидно, оскільки в першу чергу з ладу вийшов модуль управління. Також була потрібна реставрація зламаної кнопки, яка западала, тому ввімкнути пристрій було не можливо. Лоток диска не міг виїжджати через те, що з ладу вийшов механізм завантаження диска. Ну і, нарешті, не було реакції на дистанційне керування, оскільки була потрібна заміна фотоприймача ДК.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту цього домашнього кінотеатру потрібна  лояльніша експлуатація. Рекомендовано не натискати на відреставровану кнопку на панелі керування, а робити це легким натисканням. При користуванні диском не допомагати руками виїжджати та заїжджати лотку. З пультом дистанційного керування поводитися акуратно, намагатися, щоб він не падав!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.