Саундбар Денон DHT-S514 включає два компоненти - основну, двополосну панель з наявністю двох 130 мм ВЧ динаміків та двох овальних 51x127 мм мідбасових динаміків із загальною вихідною потужністю 20 Вт, а також бездротовий сабвуфер. Пристрій з можливістю дротового та бездротового з'єднання, має інтерфейси HDMI, ARC, оптичний та коаксіальний входи, а також аналоговий вхід AUX 3.5 мм. У саундбарі використовується технологія Denon Virtual Surround, що імітує Dolby Digital звуком багатоканальний домашній кінотеатр, доповнений також встановленими режимами прослуховування, включаючи нічний. Потужність колонок становить 20 Вт (2х10 Вт), а потужність сабвуфера 49 Вт.
Замовнику потрібен терміновий ремонт саундбара, в роботі якого виникли проблеми, а саме, з його слів через 10-15 хвилин після включення пропадає звук та в правій стороні з динаміка чути стукіт раз на секунду. Разом із саундбаром він приніс до сервісного центру зарядний пристрій, а також відео, яке він зняв у домашніх умовах та на якому чітко чути стукіт із динаміка.
У сервісному центрі пристрій увімкнувся, при цьому з'явилися клацання в правому каналі при відключенні/включенні звуку, через 15-20 хвилин почав пропадати звук, чути стукіт (спрацьовує захист ПНЧ). Такі «симптоми» вказують на те, що терміновий ремонт саундбара буде обов'язковим. Для його виконання та попередньої діагностики саундбар повністю розібрали та дізналися, що в цій моделі використовуються такі модулі, як плата E171525 BS-M1 та звукова панель DHT-S514 Main U3.0. У ході виконаної діагностики вдалося встановити, що з ладу вийшов модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти), відповідно ремонт має бути спрямований на його відновлення.
З такою несправністю був виконаний ремонт модуля ПНЧ, для чого довелося перепаяти багато різних деталей, включаючи діоди, резистори та SMD конденсатори 10,0*16 В у кількості двох штук (див. світлину №5). Це дозволило повністю вирішити проблему, тому що після вищеописаного термінового ремонту саундбара, що виконувався лише кілька днів, звук більше не пропадає, клацання в динаміках повністю зникли, звучання відмінної якості. На цей ремонт замовник отримав гарантію.
З урахуванням терміновості цей ремонт, що полягав у відновленні модуля ПНЧ із заміною багатьох деталей, коштував 900 грн.
Така несправність виникла через те, що з ладу вийшов модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти). Також був витік у конденсаторах на вході ПНЧ.
Замовник запевнений у тому, що після результативного ремонту, що був терміновим, цей саундбар повністю у робочому стані. Він зможе перебувати в такому стані досить тривалий час, якщо поводитися з пристроєм правильно. Рекомендовано відремонтований саундбар не перевантажувати, не вмикати його на максимальну потужність.
Коментувати