Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає звуку, не читає диски та флешку HTS LG MBD-D102X, послуги з ремонту домашніх кінотеатрів.

Закінчення ремонту: 26.02.2020
Замовлення №: 00097
✓ Пристрій, виробник, модель

Міні домашній кінотеатр ЕЛДЖІ MBD-D102X (LG), зібраний у Китаї, з повною вихідною потужністю (RMS) 100 Вт, потужністю фронтальних колонок 50 Вт, лотком на один диск та наявністю функції «Караоке». DVD мікросистема з підтримкою носіїв CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD R, DVD RW та підтримкою форматів MPEG4, VCD, SVCD, MP3, JPEG. Цей домашній кінотеатр має входи на мікрофон, аудіо стерео, композитний та компонентний виходи, S-Video. У комплекті передбачено ергономічний пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми завжди надаємо послуги з ремонту домашніх кінотеатрів, пристрій прийнято в роботу через те, що виникли проблеми. Замовник, який звернувся до нас по допомогу повідомив, що в домашньому кінотеатрі немає звуку, він не читає диски та флешку. Також від нього дізналися, що це не перша несправність, тож раніше ремонт уже виконувався, але з іншої причини. Разом з HTS він приніс до сервісного центру пульт дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж надавати послуги з ремонту домашніх кінотеатрів, необхідно точно визначити причину, з якої він вийшов з ладу. Після розбирання пристрою з'ясували, що в ньому використовується процесор Phoenix ES8380FCC E177, блок живлення EAX36644301 із трансформатором EBJ37552601. У ході діагностики вдалося встановити, що виникнення несправності пов'язане з тим, що з ладу одночасно вийшли модуль DVD, модуль керування та блок живлення, відповідно ремонт повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності несправних модулів довелося перепаяти багато різних оригінальних радіодеталей, включаючи діоди, резистори, конденсатори різного номіналу (див. світлини №3, 4 та 5). Також виконано перепрошивку флеш-пам'яті DVD секції. Після результативно наданих послуг з ремонту домашніх кінотеатрів він повністю в робочому стані - звук з'явився, диски та флешка читаються (результати ремонту добре видно на першій світлині). Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модулів DVD, управління та живлення з заміною деталей + перепрошивку флеш-пам'яті DVD секції клієнт заплатив 700 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що в цьому домашньому кінотеатрі не було звуку, він не читав диски та флешку пов'язано з тим, що з ладу одночасно вийшло кілька модулів, які відповідають за виконання цих функцій. Це модуль DVD, модуль управління та модуль живлення.

✓ Рекомендації сервісного центру

З урахуванням того, що домашній кінотеатр ламається не вперше, після якісно наданих послуг з його ремонту, рекомендовано поводитися з пристроєм вкрай дбайливо та акуратно – не перевантажувати, музику слухати не на максимальній гучності. Флешку вставляти та виймати без зусиль!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.