Тихий звук, сам вимикається під час перегляду LG FB-D162X, сервіс з ремонту домашніх кінотеатрів.

Замовлення №: 
90628
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Міні домашній кінотеатр (мікросистема) ЛДЖ FB-D162X, зібраний у Китаї, з сумарною потужністю колонок 160 Вт. Модель з вертикальним завантаженням дисків, доповнена еквалайзером із шістьма передустановками, таймером та годинником. Цей домашній кінотеатр з підтримкою таких форматів носіїв, як CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD-R та аудіо форматів MP3, WMA, має підтримку RDS.

✓ Заявлена несправність замовником: 
В сервіс з ремонту домашніх кінотеатрів звернувся замовник із смт Новопсков Старобільського району Луганської області та попросив, щоб виконали ремонт. У сервіс центр пристрій доставили упакованим у коробку. У домашнього кінотеатру дуже тихий звук, він самостійно вимикається під час перегляду фільмів. Зі слів замовника з'ясували, що це не перше ламання, раніше пристрій розкривали та виконували ремонт.
✓ Діагностика сервісним центром: 

Загалом стан приладу добрий. Після того, як домашній кінотеатр розібрали, стало зрозуміло, що в ньому використовуються такі модулі, як плата PCB SMPS MDS712SMPS, а також блок живлення EAX35194101 із трансформаторами EBJ34935301 та EBJ34934901, у роботі якого виникли несправності. Звернення до нашого сервісу з ремонту домашніх кінотеатрів було правильним, оскільки ми точно знаємо, як розв'язувати проблему.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю ремонт був спрямований на відновлення роботи блоку живлення, для чого перепаяли електролітичні конденсатори різного номіналу в кількості 4 штук, замінили новий ІМС ШІМ STR X6757. Це дозволило досягти якісного звучання та стабільної роботи. У сервісі з ремонту домашніх кінотеатрів протестована його працездатність (видно на світлині №1, що звук регулюється). Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт блоку живлення в домашньому кінотеатрі з перепаюванням багатьох деталей коштував замовнику 500 грн.

✓ Причини несправності: 

З усього видно, що причиною звернення в сервіс центр став вихід з ладу блоку живлення, на якому згоріли конденсатори, а також вийшов з ладу ІМС ШІМ контролер, пристрій, який керує ШИМ сигналом. Це може бути спровоковано різними чинниками, наприклад, перепадом напруги мережі.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту співробітник сервіс центру упакував у ту ж коробку та відправив справний домашній кінотеатр замовнику, якому в телефонному режимі дано ряд корисних рекомендацій щодо подальшого правильного використання.

ремонт домашнього кінотеатру LG FB-D162X
ремонт домашнього кінотеатру LG FB-D162X
ремонт домашнього кінотеатру LG FB-D162X
ремонт домашнього кінотеатру LG FB-D162X
ремонт домашнього кінотеатру LG FB-D162X

Коментувати