Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зламаний регулятор гучності, не включається монітор KRK VXT6, ремонт студійної активної колонки.

Закінчення ремонту: 10.03.2020
Замовлення №: 00104
✓ Пристрій, виробник, модель

Студійний звуковий монітор КРК VXT6 із загальною вихідною потужністю 90 Ватт (НЧ – 60 Вт, ВЧ – 30 Вт), частотним діапазоном 49 Гц – 22 кГц. Ця студійна активна колонка з максимальним звуковим тиском 111 дБ, діаметром ВЧ динаміка 1 дюйм та діаметром НЧ динаміка 6 дюймів. До інших особливостей моделі можна віднести зносостійке покриття перемикачів, вбудовані універсальні кріплення для встановлення колонки в кутах або на стінах, а також радикальний дизайн, вигнуту передню панель та оптимізовану спрямованість, завдяки чому гарантується чудове відтворення та розширення зони прослуховування.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт студійної активної колонки, у якої пошкоджено регулятор «гучності» та вона перестала вмикатися. З його слів несправність сталася після перевезення, через те, що було багато різних речей, найшвидше на неї був сильний тиск. Також від нього дізналися, що це перша несправність, тож раніше колонка ще не розкривалась та її ремонт не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Ця активна студійна колонка від відомого виробника надійшла в хорошому стані, має досить акуратний корпус, про що свідчить перша світлина. На другій світлині добре видно, що пошкоджено регулятор гучності (обламаний). Після розбирання з'ясували, що в цій моделі використовується плата UXT68UXT8_MAIN REV, а в ході проведеної діагностики встановлено, що проблема виникла в роботі модуля управління. Виходячи з цього, ремонт студійної активної колонки повинен бути спрямований на відновлення модулів, що вийшли з ладу.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку було виконано реставрацію зламаної ручки регулятора гучності, відновлено друкований монтаж модуля управління (див. останню світлину). Після такого ремонту студійної активної колонки всі заявлені несправності усунуті, вона повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

За реставрацію зламаної ручки регулятора гучності, відновлення друкованого монтажу плати управління сплачено 900 грн.

✓ Причини несправності

Те, що ця колонка не працювала та знадобився ремонт, пов'язано з кількома факторами. По-перше, при перевезенні її, мабуть, погано упаковали та в результаті виявилася зламана ручка регулятора гучності. По-друге, з ладу вийшов модуль управління, тому знадобилося відновлення монтажу. Очевидно, що з такими складними несправностями ця активна студійна колонка функціонувати не могла.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом замовнику рекомендовано поводитися з колонкою максимально акуратно! Намагатися не докладати великих зусиль до регулятора гучності, тому що через хистку пластмасову конструкцію вона може зламатися знову.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.