Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Хрипить лівий динамік у портативній колонці JBL Charge 3, ремонт портативних колонок JBL.

Закінчення ремонту: 06.06.2020
Замовлення №: 00323
✓ Пристрій, виробник, модель

Портативна бездротова колонка ДжіБіЕль Charge 3 (JBL) оригінального складання, де для зручного користування всі кнопки управління винесені нагору. Корпус моделі є водонепроникним (захист IPX7), а всі роз'єми надійно захищені від попадання вологи. Модель із частотним діапазоном 65-20000 Гц, співвідношенням сигнал/шум 80 дБ та загальною потужністю динаміків 20 Ватт (по 10 Вт кожен). Колонку можна підключати до джерела звуку Bluetooth 3.0, або за допомогою mini-jack 3,5 mm. Пристрій має такі функції, як Social Mode (можливість одночасного підключення до трьох приладів), JBL Connect (об'єднання в одну систему декількох колонок). Поряд з цим колонка з наявністю вбудованого мікрофона, що дозволить спілкуватися гучним зв'язком. Безперечною перевагою моделі є можливість її використання як Power Bank.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми завжди виконуємо ремонт портативних колонок JBL, замовник звернувся до нас за допомогою, тому що хрипить лівий динамік та іноді пропадає звук у цьому каналі. Від нього дізналися, що пристрій експлуатується досить активно та зазвичай музику слухають завжди на високій гучності. Колонку завжди беруть із собою в поїздки, подорожі, на природу завдяки тому, що у неї компактні розміри. До цього жодних проблем у роботі акустики не виникало, тому ремонт потрібен уперше.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах добре видно, що портативна колонка в хорошому стані, має акуратний корпус без механічних пошкоджень, попри досить активне використання. Після того, як її розібрали (див. світлини №3 та 4) та провели діагностику з'ясували, що несправність сталася у лівому динаміці (відбувся обрив підводних проводів динаміка), відповідно ремонт портативних колонок JBL має бути спрямований на те, щоб її результативно усунути.

✓ Ремонт сервісним центром

На лівому динаміці було виконано перепаювання підводів (добре видно на останній світлині). Це дозволило повністю вирішити проблему, оскільки після такого ремонту портативних колонок JBL хрип у лівому динаміці зник, звучання чисте та потужне (перевірено безпосередньо у майстерні). Це був ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з перепаювання підводів на лівому динаміці та пропаювання плати обійшовся замовнику 500 грн.

✓ Причини несправності

Те, що в цій портативній колонці від популярного та затребуваного виробника JBL з'явився хрип у лівому динаміці цілком зрозуміло. Це пов'язано з тим, що на ньому знадобилося перепаювання підводів, оскільки відбувся їх обрив. Така проблема може бути викликана занадто інтенсивною експлуатацією, а також прослуховуванням музики на максимальній гучності. Можливо, колонку впустили та вона впала.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику рекомендовано по можливості не слухати музику на максимальній гучності. Берегти портативну колонку від падінь чи інших механічних впливів! У разі виникнення будь-яких збоїв у роботі негайно звертатися за допомогою до фахівців.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.