Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Впала гучність, вмикається не з першого разу акустика KEF X300A, ремонт акустичних систем KEF.

Закінчення ремонту: 04.04.2020
Замовлення №: 00169
✓ Пристрій, виробник, модель

Акустична система КЕФ X300A (KEF) наділена двосмуговою конструкцією з фазоінвертором, звуковим тиском 104 дБ та діапазоном частот (+/- 3дБ) 58 Гц - 28 kГц) або діапазоном частот (+/- 6дБ) 49 Гц - 45 kГц). Акустика класу Hi-Fi з високою точністю відтворення, звуком високої роздільної здатності, при цьому винятковою простотою. Розроблена за принципом професійного студійного монітора, модель наділена двома спеціалізованими підсилювачами класу АВ, один для низьких та середніх частот, а інший для високих частот. Це гарантує максимально точне відтворення звуку без будь-яких спотворень.

✓ Заявлена несправність замовником

У сервісний центр із міста Українка Київської області, запакована у коробку, надійшла несправна акустична система (монітор). Телефоном від замовника дізналися, що на початку впала гучність не значно, потім виникла проблема з включенням (вмикається не з першого разу). Оскільки ми точно знаємо, як виконувати ремонт акустичних систем KEF, незалежно від складності несправності, вона прийнята в роботу. Також від нього дізналися, що це не перша несправність, тож раніше ремонт уже виконувався. Також він попросив, щоб поводилися з акустикою максимально акуратно.

✓ Діагностика сервісним центром

Як виявилося, звук відсутній в обох колонках, в яких до нас виконувався ремонт. Акустична система надійшла у відмінному стані, має дуже акуратний корпус, без будь-яких механічних пошкоджень (див. світлини №1 та 2). Замовник заклеїв передню панель колонок паперовим скотчем. На кожній із них він написав, який саме ремонт у ній намагався виконувати (добре видно на першій світлині). На лівій колонці напис "У цю колонку був перепаяний конденсатор на платі живлення з іншої колонки". На правій колонці напис "Тут, замість взятого конденсатора, припаяний аналог (запасний такою ж прикладаю)". Після розбирання та проведеної діагностики стало зрозуміло, що ремонт акустичних систем KEF є максимально актуальним, оскільки з ладу вийшов модуль живлення, несправний також модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти), причому в обох колонках.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модулів живлення та ПНЧ, що вийшли з ладу, довелося перепаяти електролітичні конденсатори з різним маркуванням у кількості 12 штук. Також перепаяли мікросхему (див. світлину №5). Після такого ремонту акустичних систем KEF звук з'явився в обох колонках, він чудової якості. Відремонтовану акустику запакували в ту саму коробку та відправили замовнику. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля живлення та ПНЧ в обох колонках, з заміною 12 штук конденсаторів та мікросхеми замовник заплатив 2000 грн.

✓ Причини несправності

В акустичній системі від популярного виробника KEF не було звуку в обох колонках через те, що з ладу одночасно вийшло два модулі. А саме, модуль живлення та модуль підсилювача низької частоти (ПНЧ). Імовірно, на заводі встановили браковану партію електролітичних конденсаторів 47,0 х 25, оскільки всі 12 штук були без ємності, тому їх довелося замінити.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику вказано на те, що напруга живлення 110 В, тому в мережу 220 В без адаптера акустичну систему не включати! Якщо знехтувати цим правилом, вона знову вийде з ладу та буде потрібно її ремонт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.