Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає звуку, при вмиканні з'явився гул та хрип в акустичній системі Gemix HT-3060, ремонт акустичної системи Гемікс.

Закінчення ремонту: 01.07.2020
Замовлення №: 00393
✓ Пристрій, виробник, модель

Провідна акустична система Гемікс HT-3060 - це акустика формату 5.1 з унікальним стильним дизайном та чистим, потужним звучанням. Корпус сателітів та сабвуфера виготовлений з якісного МДФ, а завдяки м'якій блакитній підсвітці створюється додатковий блиск. Пристрій має USB, SD cardreader, FM-тюнер та вбудований підсилювач звуку. Пристрій із частотним діапазоном 40 - 20 000 Гц, функцією «Караоке», двома входами для мікрофонів та можливістю кріплення на стіну. У комплекті до акустичної системи передбачено пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

В акустичній системі, що надійшла в наш сервісний центр, немає звуку, з'явився нехарактерний гул, хрип. Замовник повідомив, що незалежно від рівня регулювання, включаючи максимальний, звуку взагалі не чути. Також від нього дізналися, що несправність з'явилася раптово, звучання несподівано зникло під час прослуховування музики та більше не з'явилося. З цієї причини йому потрібно, щоб був виконаний ремонт акустичної системи Гемікс. Він розповів, що це не перша несправність, тому до нас пристрій уже розкривався та ремонтувався.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що загальний стан цієї акустичної системи непоганий, однак на передній панелі видно подряпини та потертості. Перед тим, як виконувати ремонт акустичної системи Гемікс будь-якої складності необхідно правильно встановити з якої причини виникла несправність. Для цієї мети в нашій майстерні завжди практикується діагностика, в деяких випадках поглиблена, залежно від ситуації. Після розбирання акустики та виконаної діагностики вдалося встановити, що проблема пов'язана з виходом з ладу модуля підсилювача ПНЧ (підсилювача низької частоти). Крім того, проблема виникла у роботі блоку живлення. Також зроблено висновок, що ці модулі підлягають відновленню на компонентному рівні, тому їх заміна не буде потрібна.

✓ Ремонт сервісним центром

Для усунення несправності була відновлена працездатність модуля підсилювача ПНЧ та блоку живлення. Для цього на модулях, що вийшли з ладу були перепаяні різні радіодеталі, до яких входять діоди, резистори, кілька електролітичних конденсаторів різного номіналу, а також мікросхема PT2323 (дивитися останню світлину). Після такого ремонту акустичної системи Гемікс, на який видано гарантію, звук з'явився, він регулюється (добре видно на світлині №1), гул та хрип зникли.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт з відновлення модуля підсилювача ПНЧ та модуля живлення із заміною на них різних деталей, включаючи мікросхему, коштував 700 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виникнення вищеописаної несправності в акустичній системі від популярної компанії Гемікс став вихід з ладу одночасно двох важливих модулів - модуля підсилювача низької частоти та модуля живлення, на якому згоріло багато різних компонентів, у тому числі мікросхема. Це могло бути викликано найрізноманітнішими факторами, наприклад, надто інтенсивною експлуатацією, постійним прослуховуванням акустики на максимальній потужності, різким перепадом напруги мережі тощо.

✓ Рекомендації сервісного центру

Враховуючи той факт, що ця акустична система виходить з ладу не вперше, майстер рекомендував замовнику при подальшому її використанні намагатися не вмикати колонки на максимальну потужність. Також уникати перевантажень!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.