Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестала включатись акустична система формату 5.1 Sven HT-210, ремонт акустики Sven.

Закінчення ремонту: 17.02.2020
Замовлення №: 00053
✓ Пристрій, виробник, модель

Акустична система для домашнього кінотеатру формату 5.1 Свен HT-210 (Sven) з можливістю як дротового, так і бездротового підключення, сумісна з персональними комп'ютерами, ноутбуками, DVD/Media-програвачами, мобільними пристроями, а також іншими джерелами звуку. Акустика із сумарною потужністю 125 Вт, наділена інформаційним VFD дисплеєм, оптичним та коаксіальним входом, а також пультом дистанційного керування. Матеріал корпусу акустики – дерево (MDF). До інших особливостей моделі можна віднести: наявність вбудованого програвача аудіо файлів з носіїв пам'яті, вбудованого годинника, можливість настінного кріплення сателітів, дальність дії Bluetooth до 10 метрів.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібно, щоб було виконано ремонт акустики Sven, яка не включається. Від нього довідалися, що це вже не перша несправність, раніше він звертався до іншої майстерні, де акустику розбирали та виконували ремонт. Після певного часу вона знову вийшла з ладу. Також він розповів, що пристрій досить інтенсивно експлуатується, причому на високій потужності, тому за його припущенням це могло стати причиною виникнення несправності.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах відмінно видно, що попри інтенсивне використання та попередній ремонт, зовні ця акустика виглядає досить пристойно, у неї акуратний вигляд, корпус без будь-яких механічних пошкоджень. Щоб точно визначити причину такої несправності та згодом правильно виконати ремонт акустики Sven, її повністю розібрали, що дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується мікросхема PT6311B-LQ. Проведена діагностика показала, що з ладу вийшов модуль керування (див. світлину №3), тому для ремонту є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

Для позитивного розв'язання цієї проблеми в першу чергу було відновлено працездатність модуля управління, на якому довелося перепаяти різні елементи, включаючи діоди, резистори, кілька електролітичних конденсаторів. Також виконано пропаювання плати управління (було багато холодних пайок), для чого використовували інфрачервону паяльну станцію. На першій світлині видно, що після такого ремонту акустики Sven вона увімкнулась (світяться індикатори). Це був ремонт із гарантією.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля управління із заміною багатьох деталей + пропаювання плати управління клієнт заплатив 500 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною того, що акустика від відомого популярного виробника Sven не включалася, став вихід з ладу модуля управління, на якому була потрібна заміна багатьох деталей + було багато холодних пайок. Це могло бути викликано різними факторами, наприклад, неякісним паянням компонентів плати друкованого монтажу на етапі виробництва, використанням акустики на максимальній потужності та таке інше. Мало того, це не перша несправність цієї акустичної системи, до нас її ремонт уже виконувався.

✓ Рекомендації сервісного центру

Акустика від популярної компанії Sven вважається однією з найбільш затребуваних, якісних та надійних пристроїв. При правильній експлуатації вона здатна прослужити досить тривалий час. Після ремонту з позитивним результатом замовнику рекомендовано використовувати пристрій у більш щадному режимі, не включати його на максимальну потужність!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.