Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

З'явився нехарактерний гул при вмиканні, давно зникли високі частоти в акустичній системі Edifier R2700, ремонт акустики Edifier.

Закінчення ремонту: 22.09.2020
Замовлення №: 00655
✓ Пристрій, виробник, модель

Акустична система (виготовлена в Китаї) Едіфаєр R2700 (Edifier) ​​з частотним діапазоном 20 - 20 000 Гц, сумісна з ноутбуками та персональними комп'ютерами. Акустика, що складається з двох активних стерео колонок, виконана з матеріалу MDF, спеціально ламінованого під чорне дерево. Модель наділена двома цифровими, двома аналоговими та чотирма комутованими входами. До особливостей цієї акустики можна віднести застосування цифрового підсилювача класу D, відкаліброваного фазоінвертора на передній частині колонки, а також цифрові органи управління, розташовані на бічній панелі. З їх допомогою користувач може регулювати гучність, управляти тембрами низьких та високих частот, вибирати вхід. Керувати колонками можна за допомогою бездротового пульта дистанційного керування, що входить до комплекту постачання.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник попросив, щоб ми виконали ремонт акустики Edifier, у роботі якої виникли проблеми. А саме, при вмиканні з'являється нехарактерний гул, вже давно зникли високі частоти. Від нього також дізналися, що пристрій використовується в домашніх умовах, колонки встановлені стаціонарно на спеціальній полиці. Оскільки це перше його звернення до сервісного центру, то раніше акустика ще не розбиралася та ніякі ремонтні роботи не проводилися. Також клієнт повідомив, що зазвичай колонки використовуються на досить високому рівні гучності, при цьому не на максимальному. Коли акустичну систему увімкнули безпосередньо в сервісному центрі, також було чути гул, не було звуку з ВЧ (високочастотних) та СЧ (середньочастотних) каналів. У сервісний центр замовник приніс лише одну активну колонку.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах видно, що зовні акустика має гарний вигляд, хоча на корпусі в деяких місцях є незначні дефекти. Перш ніж виконувати ремонт акустики Edifier, необхідно було точно встановити, чим викликана поява такої несправності. Пристрій повністю розібрали та провели діагностику, за допомогою якої точно встановили, що для ремонту є всі підстави. Це необхідно тому, що з ладу одночасно вийшло два модулі - блок живлення та модуль кінцевих підсилювачів.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності блоку живлення та модуля кінцевих підсилювачів, що вийшли з ладу було перепаяно багато несправних радіодеталей. Це - електролітичні конденсатори 470,0 * 35 В у кількості 4 штук, 3300,0 * 50 В у кількості 3 штук, 220,0 * 35 В у кількості 4 штук, а також два транзистори (див. світлину №5). В результаті після такого ремонту акустики Edifier несправність вдалося повністю усунути, гул у колонках зник, звук із ВЧ та СЧ каналів з'явився та він гарної якості. На цей ремонт із позитивним результатом замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля живлення, модуля кінцевих підсилювачів середніх та високих частот, з заміною на них різних радіодеталей, клієнт заплатив 700 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що в цій акустиці від популярної компанії Edifier при вмиканні був нехарактерний гул, а також не було звуку з ВЧ та СЧ каналів, пов'язано з тим, що несправність виникла одночасно у двох головних модулях, а саме, блоці живлення та модулі кінцевих підсилювачів. Виникнення такої проблеми могло бути пов'язане з декількома факторами, наприклад, втратою властивостей електролітичними конденсаторами. Постійна експлуатація акустики на високій потужності також негативно позначається на її роботі, особливо після певного часу. Незалежно від причини, що спричинила цю несправність, був потрібний ремонт, який ми змогли виконати на високому професійному рівні, видавши на нього гарантію.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно виконаного ремонту з позитивним результатом замовник завірений у тому, що при правильній експлуатації ця акустика порадує своєю бездоганною роботою ще тривалий час. Користувач повинен виконувати кілька простих правил. Зокрема, рекомендовано колонки не вмикати на їх максимальну потужність! Акустичну систему не перевантажувати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.