Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Працює тільки одна колонка у Hercules XPS 2.0 80 DJ Monitor, ремонт моніторної акустики.

Закінчення ремонту: 04.03.2020
Замовлення №: 00144
✓ Пристрій, виробник, модель

Студійний монітор Геркулес XPS 2.0 80 DJ Monitor китайського складання, із загальним частотним діапазоном 60 - 20000 Гц, сумарною номінальною потужністю 40 Вт та динаміками з магнітним екрануванням. Пристрій має входи RCA, mini-Jack (3.5 мм), Jack (6.35 мм), а також виходи на навушники та mini-Jack. Для різкого, однорідного, кристально чистого відтворення високих частот у моніторі застосований шовковий твіттер із купольною мембраною. Корпус пристрою виконаний із дерева.

✓ Заявлена несправність замовником

У акустичній системі, що надійшла в наш сервісний центр, працює тільки одна колонка. Зі слів замовника, друга колонка спочатку хрипіла, а потім взагалі згасла. Тому потрібний ремонт моніторної акустики. На прийманні з'ясували, що немає звуку на пасивну колонку L-SPK. Від користувача дізналися, що з часу придбання цієї моніторної акустики вона виходить з ладу вже вдруге, тому її розкривали та ремонтували.

✓ Діагностика сервісним центром

Загалом загальне враження від зовнішнього стану акустики хороше, однак вигляд у неї не новий, на одній із колонок внизу пошкоджена бічна панель, деякі наклейки зі стертим зображенням, що виглядає непривабливо (видно на першій та другій світлині). Після її розбирання та проведеної діагностики точно визначили, що з ладу вийшли ланцюги живлення підсилювачів L-SPK, відповідно ремонт моніторної акустики має бути спрямований на відновлення їхньої працездатності.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб виконати ремонт несправних ланцюгів живлення підсилювачів L-SPK, довелося перепаяти деякі радіодеталі (видно на світлині №3, 4 та 5). Після такого ремонту моніторної акустики обидві колонки працюють добре, звук з'явився. На першій та другій світлині видно активну та пасивну колонки. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт ланцюгів живлення підсилювачів L-SPK з заміною деталей, що вийшли з ладу, коштував замовнику 700 грн.

✓ Причини несправності

В цьому конкретному випадку на пасивну колонку не надходив звук через те, що проблема виникла у ланцюгах живлення підсилювачів лівої пасивної колонки. Це призвело до того, що моніторна акустика працювала не коректно.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту рекомендовано поводитися з моніторною акустикою більш дбайливо, з огляду на те, що він виконується не вперше. Особливо обережно поводитися з роз'ємом для підключення пасивної колонки L-SPK, що знаходиться на задній стінці. Не перевантажувати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.