Мультимедійна активна акустика формату 2.1 – Гемікс SB-70 (Gemix) з частотним діапазоном 40 – 20000 Гц та загальною потужністю 60 Вт. Модель відрізняється стильним сучасним дизайном, у неї яскрава глянсова поверхня, корпус колонок та сабвуфера виготовлені із МДФ, що гарантує насичене, кришталево чисте звучання. Для відтворення музики користувач має можливість підключатися до акустичної системи за допомогою 2 RCA, карти SD, USB. Дисплей та кнопки керування акустикою розташовані на передній частині сабвуфера. Для дистанційного керування до комплектації входить ергономічний пульт дистанційного керування.
Несправна активна акустика надійшла до нашого сервісного центру з міста Енергодар Запорізької області. Замовнику потрібно, аби був виконаний ремонт активної акустики Gemix через те, що в обох колонках та сабвуфері повністю зник звук. Телефоном він повідомив, що це не перша несправність, тож до нас пристрій розкривали.
Акустична система надійшла в хорошому стані, на перших двох світлинах видно, що вона має досить акуратний зовнішній вигляд. Після її розбирання та проведеної діагностики з'ясувалося, що ремонт активної акустики Gemix потрібен в обов'язковому порядку, тому що з ладу вийшов модуль підсилювача ПНЧ (підсилювача низької частоти). Цим і спричинено те, що немає звуку.
Щоб результативно усунути несправність, необхідно було відновити працездатність модуля підсилювача ПНЧ. Для цього довелося перепаяти багато різних деталей (діоди, резистори, електролітичні конденсатори). Також перепаяли мікросхему КА 4558. Після такого ремонту активної акустики Gemix, на який видано гарантію, звук гарної якості, він з'явився в обох колонках та сабвуфері. На першій світлині видно, що при підключенні через AUX гучність 51. Відремонтовану акустичну систему відправили замовнику.
Этот ремонт по восстановлению в активной акустике модуля предусилителя УНЧ с перепайкой деталей, включая микросхему, стоил 400 грн.
Причина того, що в цій акустичній системі від відомого та популярного виробника Gemix повністю зник звук, причому, як у колонках, так і в сабвуфері, цілком зрозуміла. Це - несправний модуль підсилювача низької частоти (ПНЧ), на якому згоріли багато компонентів, включаючи діоди, резистори, конденсатори та одна мікросхема. Ця проблема могла виникнути через різні фактори, до яких можна зарахувати постійне прослуховування музичних творів на максимальній потужності.
После результативного ремонта заказчику по телефону даны рекомендации по дальнейшей эксплуатации этой активной акустики. В первую очередь они касались того, чтобы не включать ее на максимальную мощность. Постоянные перегрузки могут негативно повлиять на работоспособность устройства. При появлении первых признаков некачественной работы акустики незамедлительно обращаться к специалистам, ничего самостоятельно не предпринимая!
Коментувати