Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зник звук з усіх каналів, сабвуфер теж "загасав" в активній акустиці Genius SW-HF5.1 5200, ремонт акустичних систем Genius.

Закінчення ремонту: 23.06.2020
Замовлення №: 00365
✓ Пристрій, виробник, модель

Акустична система Геніус SW-HF5.1 5200 (Genius) формату 5.1 з повною вихідною потужністю 150 Вт RMS стане чудовим рішенням як для прослуховування музичних творів, перегляду DVD фільмів, так і для ігор. До складу акустики з провідним підключенням входить 5 сателітів потужністю 100 Вт та сабвуфер з низькочастотним динаміком 6.5-дюймів потужністю 50 Вт. Пристрій із частотним діапазоном 50 Гц – 20 кГц, наділений входами RCA для підключення DVD плеєра, ігрової консолі або CD та MP3-плеєрів. Акустика з РК-дисплеєм, виконана в стильному дерев'яному корпусі. У комплекті до неї передбачено бездротовий пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Цю несправну акустичну систему до нашого сервісного центру надіслали із міста Жмеринка Вінницької області України. Причина – зник звук з усіх каналів, сабвуфер теж загасав. Телефоном замовник повідомив, що це не перша несправність, тому раніше акустика вже розкривалася. Оскільки ми виконуємо ремонт акустичних систем Genius, пристрій взято у роботу. У сервісному центрі, коли акустичну систему увімкнули, звуку взагалі не було.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що загальний стан акустичної системи добрий, хоча на передній панелі є потертості та пил. Коли її розібрали, то довідалися, що в цій моделі використовується блок живлення (PSU) 1-876-447-12. Щоб ремонт акустичних систем Genius був максимально результативним, було проведено діагностику, за допомогою якої встановлено, що з ладу вийшов модуль підсилювача ПНЧ (підсилювача низької частоти). На платах неякісна пайка, на них багато клею. Виходячи з цього, правильно виконаний ремонт акустичної системи Genius має усунути усі ці проблеми.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося відновити працездатність модуля підсилювача ПНЧ, що вийшов із ладу, для чого довелося перепаяти такі радіо компоненти, як діоди, резистори, кілька конденсаторів. Також виконано пропаювання роз'ємів, очищення плат від китайського клею (див. світлину №5). У результаті після такого ремонту акустичної системи Genius звук з'явився, він хорошої якості (перевірено в умовах сервісного центру). На першій світлині добре видно, що рівень звуку (Volume) на позначці 38. Відремонтовану акустику ретельно упакували та відправили замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля підсилювача ПНЧ з заміною деталей, пропаювання роз'ємів, очищення плат від китайського клею коштували замовнику 700 грн.

✓ Причини несправності

Причина виходу з ладу цієї акустичної системи від популярного бренду Genius (зник звук зі всіх каналів) полягала в несправності модуля підсилювача ПНЧ, на якому згоріло багато різних деталей. Це могло бути викликано різними причинами, наприклад, постійним прослуховуванням на максимальній потужності. Крім того, знадобилося пропаювання роз'ємів та очищення плат, на яких було багато клею (наслідки китайського складання). Усі ці чинники негативно позначалися на роботі акустичної системи.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом замовнику рекомендовано при подальшій експлуатації акустики Genius намагатися її не перевантажувати, не слухати на максимальній потужності. Постійні навантаження можуть негативно позначатися на працездатності пристрою, що з часом знову призведе до виконання ремонту акустичної системи Genius.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.