Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює ні від мережі, ні автономно, не читає флешку акустична система HL Audio USK-12A-BT, терміновий ремонт акустичних систем.

Закінчення ремонту: 04.09.2020
Замовлення №: 00653
✓ Пристрій, виробник, модель

Активна 2-смугова акустична система підлогового типу ХЛ Audio USK-12A-BT китайської збірки з вбудованим медіаплеєром USB/SD card. Ця модель з діапазоном відтворюваних частот 45 - 20000 Гц та наявністю 2-смугового еквалайзера. Основою системи є 12-дюймовий динамік низьких частот та 1-дюймовий драйвер високих частот. В наявності 35 мм склянка для встановлення на стійку. Особливістю акустичної системи є вбудована в колонку висувна ручка та колеса, завдяки чому максимально спрощується її транспортування. До інших особливостей моделі можна віднести: можливість бездротового підключення та передачі аудіо по Bluetooth, ефект відлуння, два ручні радіомікрофони VHF в комплекті. В акустиці використовується вбудований акумулятор 12 4.5 Ач.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник, дізнавшись, що ми виконуємо терміновий ремонт акустичних систем, вирішив звернутися за допомогою. Причина – акустика не працює ні від мережі, ні автономно. Крім того, вона давно перестала читати флешку. Від замовника дізналися, що пристрій придбано кілька років тому та використовується часто та інтенсивно (для проведення різних заходів), до того ж як правило, на повній потужності. Для цих цілей була обрана саме ця модель, тому що дуже зручна при транспортуванні. Також замовник повідомив, що це не перша несправність, тож до нас її ремонт уже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

На першому фото видно, що дана акустична система досить хорошому стані, не дивлячись на часте використання. Як виявилося, пристрій не читає флешку, не працює порт AUX, при живленні від мережі з'являється сильний фон 100 Гц. Після розбирання акустики та проведеної діагностики з'ясували, що терміновий ремонт акустичних систем неминучий, оскільки з ладу вийшли два компоненти, а саме, модуль живлення та модуль підсилювача ПНЧ (підсилювача низької частоти). Крім того, під час попереднього ремонту переплутали роз'єми на платі MP3.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності модулів, що вийшли з ладу, було перепаяно багато радіодеталей, включаючи діоди, резистори, конденсатори. Також замінили діодний міст KBU 808 та транзистор NJM 8080 (див. останню світлину). Також виправили допущену раніше помилку на платі MP3. Після виконання термінового ремонту акустичних систем заявлена замовником основна несправність (не працює ні від мережі, ні автономно) усунена. При цьому флешка та тюнер працювати не будуть, оскільки несправний процесор МР3-плеєра, весь МР3-модуль довелося відключити через те, що він садить живлення. Порт AUX та мікрофони працюють. Цей ремонт виконали лише за один день!

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модулів живлення та підсилювача ПНЧ із заміною багатьох несправних деталей з урахуванням терміновості замовник заплатив 1400 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виникнення вищеописаної несправності в цій акустичній системі став вихід з ладу одночасно двох модулів - живлення та підсилювача ПНЧ, на яких знадобилася термінова заміна багатьох деталей. Це могло бути викликано різними факторами, наприклад, занадто інтенсивною експлуатацією, перевантаженнями (постійним використанням на максимальній потужності) та ін. Крім того, попередній ремонт був виконаний не коректно (на платі MP3 переплутали роз'єми).

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомили про те, що після ремонту не працюють флешка та тюнер, оскільки несправний процесор МР3 плеєра. Оскільки модуль МР3 садить живлення, його довелося відключити. При цьому порт AUX та мікрофони повністю у робочому стані. Майстер рекомендував акустичну систему не перевантажувати! Не вмикати на повну потужність!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.