Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає подачі пари після нагрівання 2 хвилини в парогенераторі Philips GC9247/30, ремонт бойлерних прасок.

Закінчення ремонту: 10.10.2019
Замовлення №: 90555
✓ Пристрій, виробник, модель

Праска з бойлером (парогенератор) Філіпс PerfectCare Expert GC 9247 має потужність 2400 Вт, постійну подачу пари 120 г/хв. та паровий удар 350 г/хв. У прасці використовується якісна підошва T-ionicGlide із паровим носиком, а також технологія OptimalTemp. До особливостей даної моделі з бойлером можна віднести: наявність знімного резервуара для води, фіксацію Carry-lock, великий отвір для затоки води, яку можна доливати в будь-який час, а також невеликий час розігріву, що становить 2 хвилини.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця бойлерна праска надійшла до нашого сервісного центру зі скаргою на те, що немає подачі пари, після роботи, прогрівання 2 хвилини. Зі слів замовниці, це перша несправність за весь час експлуатації, тому ремонт бойлерних прасок раніше ще не виконувався. Також вона повідомила, що для прасування завжди береться звичайна вода з-під крана, а використовується праска не так часто.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлині №1 добре видно, що праска з бойлером надійшла у відмінному стані, вона практично як нова, без жодних механічних пошкоджень. Після її розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що проблема в бойлері, несправна система подачі води, потрібна заміна соленоїда JYZ-4P 140*C D-11mm або електромагнітного клапана в зборі. З такою несправністю ремонт бойлерних прасок можливий, тому ми взялися за його виконання.

✓ Ремонт сервісним центром

В такому випадку ремонт полягав у заміні нового електромагнітного клапана у зборі JIAYIN JYZ-4P 160*C (світлини №4 та 5), після чого пристрій повністю у робочому стані. Після ремонту бойлерних прасок працездатність перевірена безпосередньо в сервісному центрі, подача пари хороша. Замовниця отримала гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни нового електромагнітного клапана для парогенератора, з урахуванням його ціни, коштував замовниці 1600 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку не було подачі пари, після того, як праска з бойлером прогрівалася кілька хвилин, через те, що в роботі бойлера та системи подачі води виникли проблеми, а саме, з ладу вийшов електромагнітний клапан, ремонт якого на компонентному рівні виявився не можливим, тому знадобилася його заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно проведеного результативного ремонту, замовниці рекомендовано не користуватися більше водою з-під крана, в якій багато різних домішок, що сприяють утворенню вапняного нальоту. Використовувати тільки фільтровану воду, інакше бойлер знову вийде з ладу!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.